Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 13:31 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 13:31

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:181 89 36 12 13 10 6 7 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Benedek Zacharie UDMR
15. Benkő Erika UDMR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bodea Marius PNL
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Bontea Vlad PSD
24. Borza Remus-Adrian -
25. Bran Ioana PSD
26. Bucura-Oprescu Simona PSD
27. Buicu Corneliu-Florin PSD
28. Bumb Sorin-Ioan PNL
29. Burciu Cristina PSD
30. Calista Mara-Daniela PNL
31. Căciulă Aurel PSD
32. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
33. Căruceru Aida-Cristina PSD
34. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
35. Chichirău Cosette-Paula USR
36. Chiriac Viorel PSD
37. Ciocan Dan PSD
38. Ciolacu Ion-Marcel PSD
39. Ciuhodaru Tudor PSD
40. Cobuz Maricela PSD
41. Codreanu Constantin PMP
42. Constantin Daniel -
43. Cosma Andreea PSD
44. Cosma Lavinia-Corina USR
45. Csép Éva-Andrea UDMR
46. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
47. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
48. Culeafă Mihai PNL
49. Cupă Ion ALDE
50. Dinu Cristina-Elena PSD
51. Dîrzu Ioan PSD
52. Dobre Mircea-Titus -
53. Dobre Victor Paul PNL
54. Dobrică Ionela Viorela PSD
55. Dohotaru Adrian-Octavian -
56. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
57. Drulă Cătălin USR
58. Dunava Costel Neculai PSD
59. Erdei Dolóczki István UDMR
60. Farago Petru UDMR
61. Florea Oana-Consuela PSD
62. Furic Iarco Minoritati
63. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
64. Gavrilă Camelia PSD
65. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
66. Găină Mihăiță PSD
67. Gheorghe Andrei Daniel PNL
68. Gheorghiu Bogdan PNL
69. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
70. Gilia Claudia PSD
71. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
72. Gudu Vasile PNL
73. Halici Nicușor PSD
74. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
75. Holban Georgeta-Carmen PSD
76. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
77. Iancu Iulian PSD
78. Iancu Marius-Ionel PSD
79. Ignat Miron Minoritati
80. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
81. Intotero Natalia-Elena PSD
82. Ion Stelian-Cristian USR
83. Ionescu George PNL
84. Ioniță Antoneta PNL
85. Itu Cornel PSD
86. Jivan Luminița-Maria PSD
87. Korodi Attila UDMR
88. Lazăr Sorin PSD
89. Lovin Dumitru ALDE
90. Lungu Tudorița PNL
91. Macovei Silviu Nicu PSD
92. Magyar Loránd-Bálint UDMR
93. Mareș Mara PNL
94. Márton Árpád-Francisc UDMR
95. Mînzatu Roxana PSD
96. Moldovan Sorin-Dan PNL
97. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
98. Nasra Gabriel-Horia PSD
99. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
100. Neață Eugen PSD
101. Nechifor Cătălin-Ioan -
102. Nicoară Romeo Florin PNL
103. Nicolae Andrei PSD
104. Niță Mihai ALDE
105. Olar Corneliu PNL
106. Oprea Dumitru PNL
107. Oprișcan Mihai Doru ALDE
108. Oros Nechita-Adrian PNL
109. Oteșanu Daniela PSD
110. Pană Adriana-Doina PSD
111. Paraschiv Rodica PSD
112. Păle Dănuț PSD
113. Petric Octavian PSD
114. Podașcă Gabriela-Maria -
115. Ponta Victor-Viorel -
116. Pop Andrei PSD
117. Popa Mihai Valentin PSD
118. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
119. Popescu Nicolae-Daniel USR
120. Popescu Pavel PNL
121. Popescu Virgil-Daniel PNL
122. Preda Cezar-Florin PNL
123. Prună Cristina-Mădălina USR
124. Radu Anișoara PSD
125. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
126. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
127. Rădulescu Alexandru PSD
128. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
129. Rădulescu Dan-Răzvan USR
130. Răduț Violeta PSD
131. Roman Florin-Claudiu PNL
132. Roman Ioan Sorin PSD
133. Roșca Lucreția PSD
134. Rotaru Alexandru PSD
135. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
136. Săftoiu Ana Adriana PNL
137. Sefer Cristian-George PMP
138. Seidler Cristian-Gabriel USR
139. Seres Dénes UDMR
140. Simion Lucian-Eduard PSD
141. Simionca Ionuț PMP
142. Sitterli Ovidiu-Ioan -
143. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
144. Solomon Adrian PSD
145. Stamatian Vasile-Florin PNL
146. Stan Viorel PSD
147. Stancu Florinel PSD
148. Stativă Irinel Ioan PSD
149. Stănescu Alexandru PSD
150. Stroe Ionuț-Marian PNL
151. Suciu Vasile-Daniel PSD
152. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
153. Szabó Ödön UDMR
154. Șerban Ciprian-Constantin PSD
155. Șimon Gheorghe PSD
156. Șișcu George PNL
157. Șotcan Theodora PSD
158. Șovăială Constantin PNL
159. Ștefan Corneliu PSD
160. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
161. Tabugan Ion ALDE
162. Teiș Alina PSD
163. Terea Ioan PSD
164. Todor Adrian PSD
165. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
166. Toma Ilie PSD
167. Tomac Eugen PMP
168. Trăilă Cristina PNL
169. Tripa Florin-Dan PSD
170. Tudor Beatrice PSD
171. Tușa Adriana Diana PSD
172. Ursu Răzvan-Ion PSD
173. Varga Glad-Aurel PNL
174. Vexler Silviu Minoritati
175. Vîlceanu Dan PNL
176. Vlad Sergiu Cosmin USR
177. Vlase Petru Gabriel PSD
178. Vlăducă Oana-Silvia PSD
179. Weber Mihai PSD
180. Zainea Cornel USR
181. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 octombrie 2018, 23:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro