Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.10.2006 > 12:45 Versiunea pentru printare
Marți, 10 octombrie 2006, ora 12:45

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: Vot final
PL 645/2006 pentru modificarea art.6 alin.(1) din Ordonanța de urgență a Guvernului nr.75/1999 privind activitatea de audit financiar, republicată
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:241 71 58 22 41 16 14 8 11
- voturi pentru (DA):238 70 58 22 41 14 14 8 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:3 1 - - - 2 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Almășan Liviu PC DA
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andon Sergiu PC DA
8. Andreica Romică PNL DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Antal Árpád-András UDMR DA
11. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
12. Ardelean Lia PC DA
13. Asztalos Ferenc UDMR DA
14. Avram Dumitru PRM DA
15. Baban Ștefan PRM DA
16. Bara Nicolae PD-L DA
17. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
18. Băeșu George PSD DA
19. Bănicioiu Nicolae PSD DA
20. Bejinariu Eugen PSD DA
21. Bentu Dumitru PSD DA
22. Bivolaru Ioan PSD DA
23. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
24. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
25. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
28. Brînzan Ovidiu PSD DA
29. Brînză William Gabriel PD-L DA
30. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
31. Buciu Angela PRM DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
34. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
35. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
36. Calimente Mihăiță PNL DA
37. Canacheu Costică PD-L DA
38. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
39. Călian Petru PC DA
40. Călin Ion PSD DA
41. Câmpanu Liviu PNL DA
42. Chiper Gheorghe PSD DA
43. Chiș Filonaș PSD DA
44. Cindrea Ioan PSD DA
45. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
46. Ciontu Corneliu - DA
47. Ciopraga Mircea PNL DA
48. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
49. Cocrea Olguța - DA
50. Codîrlă Liviu PRM DA
51. Constantinescu Viorel PSD DA
52. Crăciunescu Grigore PNL DA
53. Cutean Vasile Emilian PSD DA
54. Diaconescu Marin PRM DA
55. Diaconescu Renică PC DA
56. Dida Corneliu Ioan PSD DA
57. Dobre Traian PNL DA
58. Dorneanu Valer PSD DA
59. Dragomir Dumitru PRM DA
60. Dragomir Gheorghe PNL DA
61. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
62. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
63. Dumitrescu Zamfir - DA
64. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
65. Dumitriu Mihai PSD DA
66. Dumitru Ion PSD DA
67. Dușa Mircea PSD DA
68. Duțu Stelian PD-L DA
69. Erdei Dolóczki István UDMR -
70. Faina Constantin PC DA
71. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
72. Fenechiu Relu PNL DA
73. Firczak Gheorghe Minoritati DA
74. Florea Damian PC DA
75. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
76. Furo Iuliu Ioan PRM DA
77. Gabor Gheorghe PNL DA
78. Găleteanu Monalisa PSD DA
79. Georgescu Filip PSD DA
80. Gerea Andrei Dominic PNL DA
81. Gheorghe Valeriu PNL DA
82. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
83. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
84. Ghișe Ioan - DA
85. Godja Petru PSD DA
86. Grigore Dan PD-L DA
87. Gubandru Aurel PSD DA
88. Gușă Cozmin Horea - DA
89. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
90. Hanganu Romeo Octavian PC DA
91. Hellvig Eduard Raul PC DA
92. Hoban Ioan PNL DA
93. Iancu Iulian PSD DA
94. Ibram Iusein Minoritati DA
95. Ifrim Mircea PRM DA
96. Igaș Traian Constantin PD-L DA
97. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
98. Ionescu Daniel PSD DA
99. Iordache Florin PSD DA
100. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
101. Iustian Mircea Teodor PNL DA
102. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
103. Király Andrei-Gheorghe UDMR -
104. Kovacs Attila UDMR DA
105. Lakatos Petru UDMR DA
106. Lambrino Radu PD-L DA
107. Lificiu Petru - DA
108. Liga Dănuț PD-L DA
109. Longher Ghervazen Minoritati DA
110. Luchian Ion PNL DA
111. Macaleți Costică PSD DA
112. Magheru Paul PRM DA
113. Man Mircea PD-L DA
114. Manda Iulian Claudiu PSD DA
115. Manolescu Oana Minoritati DA
116. Marian Dan Mihai PNL DA
117. Marin Constantin PSD DA
118. Martin Eduard-Stelian PSD DA
119. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
120. Máté András-Levente UDMR DA
121. Matei Cătălin Lucian PSD DA
122. Mazăre Alexandru PSD DA
123. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
124. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
125. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
126. Mătușa Tudor PRM DA
127. Meir Nati - DA
128. Merce Ilie PRM DA
129. Micula Cătălin PNL DA
130. Mihei Andrian-Sirojea - DA
131. Mircea Costache PRM DA
132. Mironescu Laurențiu PD-L DA
133. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
134. Mitrea Manuela PSD DA
135. Mitrea Miron Tudor PSD DA
136. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
137. Mînzînă Ion PRM DA
138. Mocanu Alexandru PD-L DA
139. Mocanu Vasile PSD DA
140. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
141. Mocioalcă Ion PSD DA
142. Moisoiu Adrian PRM DA
143. Moldovan Emil Radu PSD DA
144. Momanu Corneliu PNL DA
145. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
146. Movilă Petru PD-L DA
147. Munteanu Ioan PSD DA
148. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
149. Nassar Rodica PSD DA
150. Năstase Adrian PSD DA
151. Nechita Aurel PSD DA
152. Nica Dan PSD DA
153. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
154. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
155. Nițulescu Teodor PRM DA
156. Nosa Iuliu PSD DA
157. Oancea Viorel PNL DA
158. Olarean Aurel PD-L DA
159. Olteanu Bogdan PNL DA
160. Oprea Gabriel PSD DA
161. Ovidenie Costel - DA
162. Pardău Dumitru PNL DA
163. Paveliu Marian Sorin PNL DA
164. Petrea Constantin PD-L DA
165. Ponta Victor-Viorel PSD DA
166. Pop Claudiu Adrian PSD DA
167. Popa Cornel PNL DA
168. Popa Daniela PC DA
169. Popescu Florin Aurelian PNL DA
170. Popescu Ionica Constanța PC DA
171. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
172. Preda Cezar-Florin PD-L DA
173. Preda Ion PNL DA
174. Pruteanu Vasile PNL DA
175. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
176. Pupeză Viorel PSD DA
177. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
178. Pușcă Mircea Valer PNL DA
179. Puzdrea Dumitru PD-L DA
180. Racoceanu Viorel PD-L DA
181. Raicu Romeo Marius PD-L DA
182. Rădulescu Cristian PD-L DA
183. Rogin Marius PD-L DA
184. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
185. Rus Ioan Aurel PRM DA
186. Rușanu Dan Radu PNL DA
187. Sandu Gabriel PNL DA
188. Sandu-Capră Mihai PNL DA
189. Sasu Ion PSD DA
190. Săniuță Marian-Florian PSD DA
191. Săpunaru Nini PNL DA
192. Sârb Gheorghe PD-L DA
193. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
194. Scutaru Adrian George PNL DA
195. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
196. Seres Dénes UDMR DA
197. Sirețeanu Mihail PSD -
198. Sóki Béla UDMR DA
199. Soporan Vasile Filip PSD DA
200. Stan Ioan PSD DA
201. Stan Ion PSD DA
202. Stativă Irinel Ioan PSD DA
203. Stănișoară Mihai PD-L DA
204. Stoica Ion - DA
205. Străchinaru Petre PD-L DA
206. Strungă Emil PNL DA
207. Szekely Levente Csaba UDMR DA
208. Știrbeț Cornel PNL DA
209. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
210. Știreanu Octavian PSD DA
211. Știucă Alecsandru PSD DA
212. Tabără Valeriu PD-L DA
213. Tamás Sándor UDMR DA
214. Tărniceru Petru PSD DA
215. Timar Liviu PSD DA
216. Timiș Ioan PNL DA
217. Todoran Pavel PSD DA
218. Toma Horia-Victor PNL DA
219. Toró Tiberiu UDMR DA
220. Tudor Constantin PC DA
221. Tudose Mihai PSD DA
222. Turcan Raluca PNL DA
223. Țundrea Ioan PC DA
224. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
225. Ujeniuc Dragoș PNL DA
226. Ungureanu Petre PNL DA
227. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
228. Ursărescu Dorinel PNL DA
229. Vainer Aurel Minoritati DA
230. Varga Attila UDMR DA
231. Vasile Aurelia PSD DA
232. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
233. Vălean Adina Ioana PNL DA
234. Văsioiu Horia PD-L DA
235. Vlase Petru Gabriel PSD DA
236. Vlădoiu Aurel PSD DA
237. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
238. Voinea Florea PSD DA
239. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
240. Zamfir Gabriel Sorin PNL DA
241. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 27 iunie 2019, 5:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro