Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 13:31 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 13:31

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:253 129 50 20 16 12 7 8 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Andrușcă Dănuț PSD
9. Antal István-János UDMR
10. Anton Anton ALDE
11. Avram Constantin ALDE
12. Axinte Vasile PSD
13. Babuș Radu PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PSD
16. Barna Ilie Dan USR
17. Bălănescu Alexandru PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bontea Vlad PSD
32. Borza Remus-Adrian -
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bran Ioana PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Căciulă Aurel PSD
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Florica PNL
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Chiriac Viorel PSD
51. Ciocan Dan PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Ciuhodaru Tudor PSD
54. Cîmpeanu Sorin Mihai -
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Coliu Doru-Petrișor PMP
60. Constantin Daniel -
61. Cosma Andreea PSD
62. Cosma Lavinia-Corina USR
63. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
64. Cristache Cătălin PMP
65. Csép Éva-Andrea UDMR
66. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
67. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
68. Culeafă Mihai PNL
69. Cupă Ion ALDE
70. Cupșa Ioan PNL
71. Dinu Cristina-Elena PSD
72. Dîrzu Ioan PSD
73. Dobre Mircea-Titus -
74. Dobre Victor Paul PNL
75. Dobrică Ionela Viorela PSD
76. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
77. Dohotaru Adrian-Octavian -
78. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
79. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
80. Drulă Cătălin USR
81. Dumitrache Ileana Cristina PSD
82. Dunava Costel Neculai PSD
83. Erdei Dolóczki István UDMR
84. Farago Petru UDMR
85. Florea Damian PSD
86. Florea Oana-Consuela PSD
87. Floroiu Ionel PSD
88. Furic Iarco Minoritati
89. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
90. Gavrilă Camelia PSD
91. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
92. Găină Mihăiță PSD
93. Georgescu Nicolae PSD
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL
95. Gheorghe Tinel PNL
96. Gheorghiu Bogdan PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Gherman Dumitru PSD
99. Gilia Claudia PSD
100. Goga Octavian PSD
101. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
102. Gudu Vasile PNL
103. Halici Nicușor PSD
104. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
105. Holban Georgeta-Carmen PSD
106. Huncă Mihaela PSD
107. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
108. Iancu Iulian PSD
109. Iancu Marius-Ionel PSD
110. Iftimie Neculai PSD
111. Ignat Miron Minoritati
112. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
113. Intotero Natalia-Elena PSD
114. Ion Stelian-Cristian USR
115. Ionescu George PNL
116. Ioniță Antoneta PNL
117. Iordache Florin PSD
118. Itu Cornel PSD
119. Iurișniți Cristina-Ionela USR
120. Jivan Luminița-Maria PSD
121. Kelemen Hunor UDMR
122. Korodi Attila UDMR
123. Lazăr Sorin PSD
124. Lovin Dumitru ALDE
125. Lungu Tudorița PNL
126. Lupașcu Costel PSD
127. Lupescu Dumitru USR
128. Macovei Silviu Nicu PSD
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Manole Petre-Florin PSD
131. Mareș Mara PNL
132. Marica Petru-Sorin PSD
133. Márton Árpád-Francisc UDMR
134. Mărgărit Mitică-Marius PSD
135. Mînzatu Roxana PSD
136. Mocioalcă Ion PSD
137. Moldovan Sorin-Dan PNL
138. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
139. Mușoiu Ștefan PSD
140. Nasra Gabriel-Horia PSD
141. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
142. Neață Eugen PSD
143. Nechifor Cătălin-Ioan -
144. Nicoară Romeo Florin PNL
145. Nicolae Andrei PSD
146. Nicolicea Eugen PSD
147. Nistor Laurențiu PSD
148. Niță Mihai ALDE
149. Niță Nicu PSD
150. Nosa Iuliu PSD
151. Olar Corneliu PNL
152. Olteanu Daniel -
153. Oprea Dumitru PNL
154. Oprișcan Mihai Doru ALDE
155. Oros Nechita-Adrian PNL
156. Oteșanu Daniela PSD
157. Pambuccian Varujan Minoritati
158. Pană Adriana-Doina PSD
159. Paraschiv Rodica PSD
160. Pașcan Emil-Marius PMP
161. Pau Radu - Adrian PSD
162. Păle Dănuț PSD
163. Petric Octavian PSD
164. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
165. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
166. Podașcă Gabriela-Maria -
167. Ponta Victor-Viorel -
168. Pop Andrei PSD
169. Pop Georgian PSD
170. Pop Tudor Rareș USR
171. Popa Mihai Valentin PSD
172. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
173. Popescu Nicolae-Daniel USR
174. Popescu Pavel PNL
175. Popescu Virgil-Daniel PNL
176. Preda Cezar-Florin PNL
177. Predoiu Marian-Cătălin PNL
178. Prișcă Răzvan Sorin PNL
179. Prună Cristina-Mădălina USR
180. Radu Anișoara PSD
181. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
182. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
183. Rădulescu Alexandru PSD
184. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
185. Rădulescu Dan-Răzvan USR
186. Răduț Violeta PSD
187. Roman Florin-Claudiu PNL
188. Roman Ioan Sorin PSD
189. Romanescu Cristinel PNL
190. Roșca Lucreția PSD
191. Rotaru Alexandru PSD
192. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
193. Săftoiu Ana Adriana PNL
194. Sefer Cristian-George PMP
195. Seidler Cristian-Gabriel USR
196. Seres Dénes UDMR
197. Simion Lucian-Eduard PSD
198. Simionca Ionuț PMP
199. Simonis Alfred - Robert PSD
200. Sitterli Ovidiu-Ioan -
201. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
202. Solomon Adrian PSD
203. Stamatian Vasile-Florin PNL
204. Stan Viorel PSD
205. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
206. Stancu Florinel PSD
207. Stativă Irinel Ioan PSD
208. Stănescu Alexandru PSD
209. Stroe Ionuț-Marian PNL
210. Suciu Matei PSD
211. Suciu Vasile-Daniel PSD
212. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
213. Szabó Ödön UDMR
214. Șarapatin Elvira PSD
215. Șerban Ciprian-Constantin PSD
216. Șimon Gheorghe PSD
217. Șișcu George PNL
218. Șotcan Theodora PSD
219. Șovăială Constantin PNL
220. Ștefan Corneliu PSD
221. Ștefan Ion PNL
222. Ștefan Viorel PSD
223. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
224. Tabugan Ion ALDE
225. Tănăsescu Alina-Elena PSD
226. Teiș Alina PSD
227. Terea Ioan PSD
228. Tîlvăr Angel PSD
229. Todor Adrian PSD
230. Toma Ilie PSD
231. Trăilă Cristina PNL
232. Tripa Florin-Dan PSD
233. Tudor Beatrice PSD
234. Tudose Mihai PSD
235. Tușa Adriana Diana PSD
236. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
237. Ursu Răzvan-Ion PSD
238. Varga Glad-Aurel PNL
239. Varga Vasile PNL
240. Vass Levente UDMR
241. Văcaru Alin Vasile -
242. Velcea Nicolae PSD
243. Vexler Silviu Minoritati
244. Vișan George-Gabriel PSD
245. Vîlceanu Dan PNL
246. Vlad Sergiu Cosmin USR
247. Vlase Petru Gabriel PSD
248. Vlăducă Oana-Silvia PSD
249. Vosganian Varujan ALDE
250. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
251. Weber Mihai PSD
252. Zainea Cornel USR
253. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 septembrie 2018, 17:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro