Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:18

Subiect vot: Retrimitere la comisie PLx 361/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:125 51 27 18 8 6 3 7 5
- voturi pentru (DA):125 51 27 18 8 6 3 7 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
26. Codreanu Constantin PMP DA
27. Csép Éva-Andrea UDMR DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Cupă Ion ALDE DA
30. Dehelean Silviu USR DA
31. Dîrzu Ioan PSD DA
32. Dobre Mircea-Titus - DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
35. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
36. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
37. Drulă Cătălin USR DA
38. Dunava Costel Neculai PSD DA
39. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Farago Petru UDMR DA
42. Fădor Angelica PNL DA
43. Gavrilă Camelia PSD DA
44. Gherman Dumitru PSD DA
45. Ghilea Găvrilă PNL DA
46. Giugea Nicolae PNL DA
47. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
50. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ibram Iusein Minoritati DA
53. Ion Stelian-Cristian USR DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Lazăr Sorin PSD DA
56. Longher Victoria Minoritati DA
57. Lovin Dumitru ALDE DA
58. Lungu Tudorița PNL DA
59. Lupescu Dumitru USR DA
60. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
61. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
62. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
66. Nicoară Romeo Florin PNL DA
67. Niță Nicu PSD DA
68. Nosa Iuliu PSD DA
69. Olar Corneliu PNL DA
70. Oprea Dumitru PNL DA
71. Oros Nechita-Adrian PNL DA
72. Oteșanu Daniela PSD DA
73. Pană Adriana-Doina PSD DA
74. Pașcan Emil-Marius PMP DA
75. Păle Dănuț PSD DA
76. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
77. Petric Octavian PSD DA
78. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
79. Podașcă Gabriela-Maria - DA
80. Pop Andrei PSD DA
81. Popa Florin PSD DA
82. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
83. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
84. Presură Alexandra PSD DA
85. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
86. Prună Cristina-Mădălina USR DA
87. Radu Anișoara PSD DA
88. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
89. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Răduț Violeta PSD DA
92. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
93. Roman Florin-Claudiu PNL DA
94. Roman Ioan Sorin PSD DA
95. Romanescu Cristinel PNL DA
96. Roșca Lucreția PSD DA
97. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
98. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
100. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
101. Simionca Ionuț PMP DA
102. Simonis Alfred - Robert PSD DA
103. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
104. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
105. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
106. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
107. Stancu Florinel PSD DA
108. Stănescu Alexandru PSD DA
109. Szabó Ödön UDMR DA
110. Șarapatin Elvira PSD DA
111. Șovăială Constantin PNL DA
112. Teiș Alina PSD DA
113. Terea Ioan PSD DA
114. Toma Ilie PSD DA
115. Tripa Florin-Dan PSD DA
116. Tudose Mihai PSD DA
117. Varga Vasile PNL DA
118. Vexler Silviu Minoritati DA
119. Vîrză Mihăiță PSD DA
120. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
121. Vlase Petru Gabriel PSD DA
122. Vosganian Varujan ALDE DA
123. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
124. Zainea Cornel USR DA
125. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 decembrie 2018, 21:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro