Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:42 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:42

Subiect vot: PLx 215/2018 - amr.4
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:133 68 23 15 8 5 3 8 3
- voturi pentru (DA):51 1 23 15 - - 3 6 3
- voturi împotrivă (NU):82 67 - - 8 5 - 2 -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Antal István-János UDMR NU
3. Axinte Vasile PSD NU
4. Balint Liviu-Ioan PSD NU
5. Benedek Zacharie UDMR NU
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Bichineț Corneliu PMP DA
8. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
10. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
11. Bode Lucian Nicolae PNL DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
13. Borza Remus-Adrian - DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD NU
16. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
17. Bulai Iulian USR DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE NU
21. Căciulă Aurel PSD NU
22. Călin Ion PSD NU
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD NU
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
26. Ciuhodaru Tudor PSD NU
27. Cîtea Vasile PSD NU
28. Cobuz Maricela PSD NU
29. Csép Éva-Andrea UDMR NU
30. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
31. Cupă Ion ALDE NU
32. Dîrzu Ioan PSD NU
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
36. Drulă Cătălin USR DA
37. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR NU
39. Fădor Angelica PNL DA
40. Furtună Mirela PSD NU
41. Gavrilă Camelia PSD NU
42. Georgescu Nicolae PSD NU
43. Gherman Dumitru PSD NU
44. Ghilea Găvrilă PNL DA
45. Ghinea Cristian USR DA
46. Giugea Nicolae PNL DA
47. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
50. Huncă Mihaela PSD NU
51. Ibram Iusein Minoritati NU
52. Itu Cornel PSD NU
53. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
54. Korodi Attila UDMR NU
55. Lazăr Sorin PSD NU
56. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
57. Longher Victoria Minoritati NU
58. Lovin Dumitru ALDE NU
59. Lupașcu Costel PSD NU
60. Macovei Silviu Nicu PSD NU
61. Marica Petru-Sorin PSD NU
62. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
63. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
64. Mohaci Mihai PSD NU
65. Movilă Petru PMP DA
66. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
67. Neagu Nicolae PNL DA
68. Neață Eugen PSD NU
69. Nicoară Romeo Florin PNL DA
70. Niță Nicu PSD NU
71. Olar Corneliu PNL DA
72. Oros Nechita-Adrian PNL DA
73. Oteșanu Daniela PSD NU
74. Pambuccian Varujan Minoritati DA
75. Pană Adriana-Doina PSD NU
76. Paraschiv Rodica PSD NU
77. Pașcan Emil-Marius PMP DA
78. Pau Radu - Adrian PSD NU
79. Păle Dănuț PSD NU
80. Petrea Gabriel PSD NU
81. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
82. Pop Andrei PSD NU
83. Popa Florin PSD NU
84. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
85. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
86. Presură Alexandra PSD DA
87. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
88. Radu Anișoara PSD NU
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Răduț Violeta PSD NU
92. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
93. Roman Ioan Sorin PSD NU
94. Romanescu Cristinel PNL DA
95. Roșca Lucreția PSD NU
96. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
97. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
98. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
99. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
100. Simion Lucian-Eduard PSD NU
101. Simonis Alfred - Robert PSD NU
102. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
103. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
104. Stan Viorel PSD NU
105. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
106. Stancu Florinel PSD NU
107. Stativă Irinel Ioan PSD NU
108. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
109. Szabó Ödön UDMR NU
110. Șarapatin Elvira PSD NU
111. Șovăială Constantin PNL DA
112. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
113. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
114. Teiș Alina PSD NU
115. Terea Ioan PSD NU
116. Todor Adrian PSD NU
117. Toma Ilie PSD NU
118. Tripa Florin-Dan PSD NU
119. Tudor Beatrice PSD NU
120. Tudose Mihai PSD NU
121. Turcan Raluca PNL DA
122. Varga Vasile PNL DA
123. Vasile Daniel Minoritati DA
124. Velcea Nicolae PSD NU
125. Vișan George-Gabriel PSD NU
126. Vîlceanu Dan PNL DA
127. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
128. Vlase Petru Gabriel PSD NU
129. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
130. Vosganian Varujan ALDE NU
131. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
132. Zainea Cornel USR DA
133. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 11:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro