Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 12:20 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 12:20

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:247 130 40 24 15 9 7 14 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Barna Ilie Dan USR
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Benkő Erika UDMR
20. Bica Dănuț PNL
21. Birchall Ana PSD
22. Biro Zsolt-Istvan UDMR
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Boroianu Aurel-Robert PNL
31. Borza Remus-Adrian -
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bran Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Căciulă Aurel PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
46. Cherecheș Florica PNL
47. Chichirău Cosette-Paula USR
48. Chiriac Viorel PSD
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciuhodaru Tudor PSD
52. Cîtea Vasile PSD
53. Cobuz Maricela PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Codreanu Constantin PMP
56. Cosma Lavinia-Corina USR
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csoma Botond UDMR
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Cupă Ion ALDE
62. Dehelean Silviu USR
63. Dinu Cristina-Elena PSD
64. Dîrzu Ioan PSD
65. Dobre Mircea-Titus -
66. Dobre Victor Paul PNL
67. Dobrică Ionela Viorela PSD
68. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
69. Dobrovie Matei-Adrian USR
70. Dohotaru Adrian-Octavian -
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
72. Drulă Cătălin USR
73. Dumitrache Ileana Cristina PSD
74. Dunava Costel Neculai PSD
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Farago Petru UDMR
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Damian PSD
79. Floroiu Ionel PSD
80. Furic Iarco Minoritati
81. Furtună Mirela PSD
82. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
83. Gavrilă Camelia PSD
84. Georgescu Nicolae PSD
85. Gheorghe Tinel PNL
86. Gheorghiu Bogdan PNL
87. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
88. Gherman Dumitru PSD
89. Ghilea Găvrilă PNL
90. Gilia Claudia PSD
91. Goga Octavian PSD
92. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
93. Halici Nicușor PSD
94. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
95. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
96. Holban Georgeta-Carmen PSD
97. Huncă Mihaela PSD
98. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
99. Iancu Marius-Ionel PSD
100. Ibram Iusein Minoritati
101. Iftimie Neculai PSD
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ion Stelian-Cristian USR
105. Ionescu George PNL
106. Iordache Florin PSD
107. Itu Cornel PSD
108. Iurișniți Cristina-Ionela USR
109. Jivan Luminița-Maria PSD
110. Kelemen Hunor UDMR
111. Korodi Attila UDMR
112. Kulcsár-Terza József-György UDMR
113. Lazăr Sorin PSD
114. Longher Victoria Minoritati
115. Lovin Dumitru ALDE
116. Lupașcu Costel PSD
117. Macovei Silviu Nicu PSD
118. Manole Petre-Florin PSD
119. Marica Petru-Sorin PSD
120. Márton Árpád-Francisc UDMR
121. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
124. Mînzatu Roxana PSD
125. Mocanu Adrian PMP
126. Mocioalcă Ion PSD
127. Mohaci Mihai PSD
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
130. Mușoiu Ștefan PSD
131. Nasra Gabriel-Horia PSD
132. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
133. Neagu Nicolae PNL
134. Neață Eugen PSD
135. Nechifor Cătălin-Ioan -
136. Nicoară Romeo Florin PNL
137. Nicolae Andrei PSD
138. Nicolicea Eugen PSD
139. Nistor Laurențiu PSD
140. Niță Nicu PSD
141. Nosa Iuliu PSD
142. Olar Corneliu PNL
143. Olteanu Daniel -
144. Oprea Dumitru PNL
145. Oprișcan Mihai Doru ALDE
146. Oteșanu Daniela PSD
147. Pambuccian Varujan Minoritati
148. Pană Adriana-Doina PSD
149. Paraschiv Rodica PSD
150. Pașcan Emil-Marius PMP
151. Pau Radu - Adrian PSD
152. Păle Dănuț PSD
153. Petcu Toma-Florin ALDE
154. Petrea Gabriel PSD
155. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
156. Petric Octavian PSD
157. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
158. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
159. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
160. Plumb Rovana PSD
161. Pop Andrei PSD
162. Pop Tudor Rareș USR
163. Popa Florin PSD
164. Popa Mihai Valentin PSD
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Mariana-Venera Minoritati
167. Popescu Nicolae-Daniel USR
168. Popescu Virgil-Daniel PNL
169. Predoiu Marian-Cătălin PNL
170. Presură Alexandra PSD
171. Prisnel Adrian-Claudiu USR
172. Prișcă Răzvan Sorin PNL
173. Prună Cristina-Mădălina USR
174. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
175. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
176. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
177. Rădulescu Dan-Răzvan USR
178. Răduț Violeta PSD
179. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
180. Roman Florin-Claudiu PNL
181. Roman Ioan Sorin PSD
182. Romanescu Cristinel PNL
183. Roșca Lucreția PSD
184. Rotaru Alexandru PSD
185. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
186. Săftoiu Ana Adriana PNL
187. Sebestyén Csaba-István UDMR
188. Sefer Cristian-George PMP
189. Seidler Cristian-Gabriel USR
190. Simion Lucian-Eduard PSD
191. Simonis Alfred - Robert PSD
192. Sitterli Ovidiu-Ioan -
193. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
194. Solomon Adrian PSD
195. Stan Viorel PSD
196. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
197. Stancu Florinel PSD
198. Stănescu Alexandru PSD
199. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
200. Stroe Ionuț-Marian PNL
201. Suciu Matei PSD
202. Suciu Vasile-Daniel PSD
203. Szabó Ödön UDMR
204. Șerban Ciprian-Constantin PSD
205. Șimon Gheorghe PSD
206. Șișcu George PNL
207. Șotcan Theodora PSD
208. Șova Lucian PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Corneliu PSD
211. Ștefan Ion PNL
212. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
213. Tabugan Ion ALDE
214. Tănăsescu Alina-Elena PSD
215. Teiș Alina PSD
216. Terea Ioan PSD
217. Todor Adrian PSD
218. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
219. Toma Ilie PSD
220. Tomac Eugen PMP
221. Trăilă Cristina PNL
222. Tripa Florin-Dan PSD
223. Tudor Beatrice PSD
224. Tudose Mihai PSD
225. Turcescu Robert-Nicolae PMP
226. Tușa Adriana Diana PSD
227. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
228. Ursu Răzvan-Ion PSD
229. Varga Glad-Aurel PNL
230. Varga Vasile PNL
231. Vasile Daniel Minoritati
232. Vasilescu Lia Olguța PSD
233. Vass Levente UDMR
234. Văcaru Alin Vasile -
235. Velcea Nicolae PSD
236. Vișan George-Gabriel PSD
237. Vîlceanu Dan PNL
238. Vîrză Mihăiță PSD
239. Vlad Sergiu Cosmin USR
240. Vlase Petru Gabriel PSD
241. Vlăducă Oana-Silvia PSD
242. Voicu Mihai Alexandru PNL
243. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
244. Weber Mihai PSD
245. Zainea Cornel USR
246. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
247. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 12:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro