Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.06.2018 > 21:33 Versiunea pentru printare
Luni, 18 iunie 2018, ora 21:33

Subiect vot: Prezență - Vot test 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:244 131 41 17 18 15 8 11 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bichineț Corneliu PMP
23. Birchall Ana PSD
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Borza Remus-Adrian -
34. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bumb Sorin-Ioan PNL
41. Burciu Cristina PSD
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cherecheș Florica PNL
48. Chiriac Viorel PSD
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Ciuhodaru Tudor PSD
53. Cîtea Vasile PSD
54. Cobuz Maricela PSD
55. Cocoș Vasile PSD
56. Codreanu Constantin PMP
57. Coliu Doru-Petrișor PMP
58. Cosma Andreea PSD
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csoma Botond UDMR
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
65. Cupă Ion ALDE
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dan Nicușor Daniel USR
68. Dehelean Silviu USR
69. Dinu Cristina-Elena PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Dobre Victor Paul PNL
72. Dobrică Ionela Viorela PSD
73. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
74. Dobrovie Matei-Adrian USR
75. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
76. Dumitrache Ileana Cristina PSD
77. Dunava Costel Neculai PSD
78. Duruș Vlad-Emanuel USR
79. Erdei Dolóczki István UDMR
80. Farago Petru UDMR
81. Fădor Angelica PNL
82. Florea Damian PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furtună Mirela PSD
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Camelia PSD
88. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gerea Andrei Dominic ALDE
93. Gheorghe Andrei Daniel PNL
94. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
95. Gherman Dumitru PSD
96. Ghilea Găvrilă PNL
97. Ghinea Cristian USR
98. Gilia Claudia PSD
99. Goga Octavian PSD
100. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
101. Holban Georgeta-Carmen PSD
102. Huncă Mihaela PSD
103. Iancu Iulian PSD
104. Iancu Marius-Ionel PSD
105. Ibram Iusein Minoritati
106. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
107. Ionescu George PNL
108. Ioniță Antoneta PNL
109. Iordache Florin PSD
110. Itu Cornel PSD
111. Iurișniți Cristina-Ionela USR
112. Korodi Attila UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
116. Lovin Dumitru ALDE
117. Lungu Tudorița PNL
118. Lupașcu Costel PSD
119. Lupescu Dumitru USR
120. Macovei Silviu Nicu PSD
121. Magyar Loránd-Bálint UDMR
122. Manole Petre-Florin PSD
123. Marica Petru-Sorin PSD
124. Márton Árpád-Francisc UDMR
125. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mocanu Adrian PMP
130. Mocioalcă Ion PSD
131. Mohaci Mihai PSD
132. Moldovan Sorin-Dan PNL
133. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
134. Movilă Petru PMP
135. Nasra Gabriel-Horia PSD
136. Neagu Nicolae PNL
137. Neață Eugen PSD
138. Nicoară Romeo Florin PNL
139. Nicolae Andrei PSD
140. Nicolicea Eugen PSD
141. Nistor Laurențiu PSD
142. Niță Nicu PSD
143. Olar Corneliu PNL
144. Oprea Dumitru PNL
145. Oprișcan Mihai Doru ALDE
146. Oteșanu Daniela PSD
147. Pambuccian Varujan Minoritati
148. Pană Adriana-Doina PSD
149. Paraschiv Rodica PSD
150. Pau Radu - Adrian PSD
151. Păle Dănuț PSD
152. Petcu Toma-Florin ALDE
153. Petrea Gabriel PSD
154. Petric Octavian PSD
155. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
156. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
157. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
158. Plumb Rovana PSD
159. Pop Tudor Rareș USR
160. Popa Florin PSD
161. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
162. Popescu Mariana-Venera Minoritati
163. Popescu Nicolae-Daniel USR
164. Popescu Pavel PNL
165. Popescu Virgil-Daniel PNL
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prună Cristina-Mădălina USR
170. Radu Anișoara PSD
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Rădulescu Alexandru PSD
174. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
175. Rădulescu Dan-Răzvan USR
176. Răduț Violeta PSD
177. Roman Florin-Claudiu PNL
178. Roman Ioan Sorin PSD
179. Roșca Lucreția PSD
180. Rotaru Alexandru PSD
181. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
182. Săftoiu Ana Adriana PNL
183. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
184. Sefer Cristian-George PMP
185. Seidler Cristian-Gabriel USR
186. Seres Dénes UDMR
187. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
188. Simion Lucian-Eduard PSD
189. Sitterli Ovidiu-Ioan -
190. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
191. Solomon Adrian PSD
192. Spânu Ion PSD
193. Stamatian Vasile-Florin PNL
194. Stancu Florinel PSD
195. Stativă Irinel Ioan PSD
196. Stănescu Alexandru PSD
197. Steriu Valeriu-Andrei PSD
198. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
199. Suciu Matei PSD
200. Suciu Vasile-Daniel PSD
201. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
202. Szabó Ödön UDMR
203. Șarapatin Elvira PSD
204. Șerban Ciprian-Constantin PSD
205. Șimon Gheorghe PSD
206. Șișcu George PNL
207. Șotcan Theodora PSD
208. Șova Lucian PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Corneliu PSD
211. Ștefan Ion PNL
212. Ștefan Viorel PSD
213. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
214. Tabugan Ion ALDE
215. Tănăsescu Alina-Elena PSD
216. Teiș Alina PSD
217. Terea Ioan PSD
218. Todor Adrian PSD
219. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
220. Toma Ilie PSD
221. Tomac Eugen PMP
222. Trăilă Cristina PNL
223. Tripa Florin-Dan PSD
224. Tudor Beatrice PSD
225. Tudose Mihai PSD
226. Turcan Raluca PNL
227. Ursu Răzvan-Ion PSD
228. Varga Vasile PNL
229. Vasile Daniel Minoritati
230. Vasilescu Lia Olguța PSD
231. Vass Levente UDMR
232. Velcea Nicolae PSD
233. Vexler Silviu Minoritati
234. Vișan George-Gabriel PSD
235. Vîlceanu Dan PNL
236. Vîrză Mihăiță PSD
237. Vlad Sergiu Cosmin USR
238. Vlase Petru Gabriel PSD
239. Vlăducă Oana-Silvia PSD
240. Vosganian Varujan ALDE
241. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
242. Weber Mihai PSD
243. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
244. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 16 octombrie 2018, 8:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro