Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2018 > 12:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 iunie 2018, ora 12:17

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:246 131 46 18 13 15 9 9 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Banias Mircea Marius -
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Benkő Erika UDMR
20. Bica Dănuț PNL
21. Bichineț Corneliu PMP
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Borza Remus-Adrian -
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cherecheș Florica PNL
46. Cherecheș Viorica PNL
47. Chiriac Viorel PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciuhodaru Tudor PSD
52. Cîtea Vasile PSD
53. Cobuz Maricela PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Codreanu Constantin PMP
56. Cosma Andreea PSD
57. Cosma Lavinia-Corina USR
58. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
59. Cristache Cătălin PMP
60. Csép Éva-Andrea UDMR
61. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
62. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
63. Culeafă Mihai PNL
64. Cupă Ion ALDE
65. Dehelean Silviu USR
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian USR
71. Dohotaru Adrian-Octavian -
72. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Duruș Vlad-Emanuel USR
75. Erdei Dolóczki István UDMR
76. Farago Petru UDMR
77. Fădor Angelica PNL
78. Florea Damian PSD
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
81. Furtună Mirela PSD
82. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
83. Gavrilă Camelia PSD
84. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
85. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
86. Găină Mihăiță PSD
87. Georgescu Nicolae PSD
88. Gerea Andrei Dominic ALDE
89. Gheorghe Andrei Daniel PNL
90. Gheorghe Tinel PNL
91. Gheorghiu Bogdan PNL
92. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
93. Gherman Dumitru PSD
94. Ghilea Găvrilă PNL
95. Gilia Claudia PSD
96. Goga Octavian PSD
97. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
98. Halici Nicușor PSD
99. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
100. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
101. Holban Georgeta-Carmen PSD
102. Huncă Mihaela PSD
103. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
104. Iancu Iulian PSD
105. Iancu Marius-Ionel PSD
106. Ibram Iusein Minoritati
107. Iftimie Neculai PSD
108. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
109. Intotero Natalia-Elena PSD
110. Ion Stelian-Cristian USR
111. Ioniță Antoneta PNL
112. Iordache Florin PSD
113. Itu Cornel PSD
114. Jivan Luminița-Maria PSD
115. Korodi Attila UDMR
116. Lazăr Sorin PSD
117. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
118. Lovin Dumitru ALDE
119. Lungu Tudorița PNL
120. Lupașcu Costel PSD
121. Lupescu Dumitru USR
122. Macovei Silviu Nicu PSD
123. Magyar Loránd-Bálint UDMR
124. Manole Petre-Florin PSD
125. Mareș Mara PNL
126. Marica Petru-Sorin PSD
127. Márton Árpád-Francisc UDMR
128. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
129. Mărgărit Mitică-Marius PSD
130. Mihalescul Dumitru PNL
131. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
132. Mînzatu Roxana PSD
133. Mocanu Adrian PMP
134. Mocioalcă Ion PSD
135. Mohaci Mihai PSD
136. Moldovan Sorin-Dan PNL
137. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
138. Mușoiu Ștefan PSD
139. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
140. Neagu Nicolae PNL
141. Neață Eugen PSD
142. Nicolae Andrei PSD
143. Nistor Laurențiu PSD
144. Niță Mihai ALDE
145. Niță Nicu PSD
146. Nosa Iuliu PSD
147. Olar Corneliu PNL
148. Olteanu Daniel -
149. Oprea Dumitru PNL
150. Oprișcan Mihai Doru ALDE
151. Oros Nechita-Adrian PNL
152. Oteșanu Daniela PSD
153. Pană Adriana-Doina PSD
154. Paraschiv Rodica PSD
155. Pașcan Emil-Marius PMP
156. Pau Radu - Adrian PSD
157. Păle Dănuț PSD
158. Petcu Toma-Florin ALDE
159. Petrea Gabriel PSD
160. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
161. Petric Octavian PSD
162. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
163. Pop Georgian PSD
164. Popa Florin PSD
165. Popa Mihai Valentin PSD
166. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
167. Popescu Nicolae-Daniel USR
168. Popescu Pavel PNL
169. Popescu Virgil-Daniel PNL
170. Preda Cezar-Florin PNL
171. Presură Alexandra PSD
172. Prisnel Adrian-Claudiu USR
173. Prișcă Răzvan Sorin PNL
174. Prună Cristina-Mădălina USR
175. Radu Anișoara PSD
176. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
177. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
178. Rădulescu Alexandru PSD
179. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
180. Rădulescu Dan-Răzvan USR
181. Răduț Violeta PSD
182. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
183. Roman Ioan Sorin PSD
184. Romanescu Cristinel PNL
185. Roșca Lucreția PSD
186. Rotaru Alexandru PSD
187. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
188. Sebestyén Csaba-István UDMR
189. Sefer Cristian-George PMP
190. Seres Dénes UDMR
191. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
192. Simion Lucian-Eduard PSD
193. Simionca Ionuț PMP
194. Simonis Alfred - Robert PSD
195. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
196. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
197. Solomon Adrian PSD
198. Spânu Ion PSD
199. Stamatian Vasile-Florin PNL
200. Stancu Florinel PSD
201. Stativă Irinel Ioan PSD
202. Stănescu Alexandru PSD
203. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
204. Suciu Matei PSD
205. Suciu Vasile-Daniel PSD
206. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
207. Șerban Ciprian-Constantin PSD
208. Șimon Gheorghe PSD
209. Șotcan Theodora PSD
210. Șova Lucian PSD
211. Șovăială Constantin PNL
212. Ștefan Corneliu PSD
213. Ștefan Viorel PSD
214. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
215. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
216. Tabugan Ion ALDE
217. Tănăsescu Alina-Elena PSD
218. Teiș Alina PSD
219. Terea Ioan PSD
220. Tîlvăr Angel PSD
221. Todor Adrian PSD
222. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
223. Toma Ilie PSD
224. Trăilă Cristina PNL
225. Tudor Beatrice PSD
226. Tudose Mihai PSD
227. Turcescu Robert-Nicolae PMP
228. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
229. Ursu Răzvan-Ion PSD
230. Varga Glad-Aurel PNL
231. Varga Vasile PNL
232. Vasile Daniel Minoritati
233. Velcea Nicolae PSD
234. Vexler Silviu Minoritati
235. Vișan George-Gabriel PSD
236. Vîlceanu Dan PNL
237. Vîrză Mihăiță PSD
238. Vlad Sergiu Cosmin USR
239. Vlase Petru Gabriel PSD
240. Vlăducă Oana-Silvia PSD
241. Vosganian Varujan ALDE
242. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
243. Weber Mihai PSD
244. Zainea Cornel USR
245. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
246. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 septembrie 2018, 4:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro