Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2018 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 iunie 2018, ora 10:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:143 68 30 19 9 6 3 6 2
- voturi pentru (DA):143 68 30 19 9 6 3 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bende Sándor UDMR DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bran Ioana PSD DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Burciu Cristina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Cherecheș Viorica PNL DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Cîtea Vasile PSD DA
37. Cobuz Maricela PSD DA
38. Cocoș Vasile PSD DA
39. Cosma Lavinia-Corina USR DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
41. Cupă Ion ALDE DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dobre Mircea-Titus - DA
44. Dobre Victor Paul PNL DA
45. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
46. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
47. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
48. Drulă Cătălin USR DA
49. Dunava Costel Neculai PSD DA
50. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Farago Petru UDMR DA
53. Fădor Angelica PNL DA
54. Floroiu Ionel PSD DA
55. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
57. Gavrilă Camelia PSD DA
58. Georgescu Nicolae PSD DA
59. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
60. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
61. Ghilea Găvrilă PNL DA
62. Giugea Nicolae PNL DA
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
66. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
67. Huncă Mihaela PSD DA
68. Iancu Iulian PSD DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Ion Stelian-Cristian USR DA
71. Ioniță Antoneta PNL DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Itu Cornel PSD DA
74. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
75. Kelemen Hunor UDMR DA
76. Korodi Attila UDMR DA
77. Lazăr Sorin PSD DA
78. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Marica Petru-Sorin PSD DA
81. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
82. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
83. Mînzatu Roxana PSD DA
84. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
85. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
86. Mușoiu Ștefan PSD DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
88. Neagu Nicolae PNL DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Niță Nicu PSD DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Olar Corneliu PNL DA
93. Oteșanu Daniela PSD DA
94. Pambuccian Varujan Minoritati DA
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Paraschiv Rodica PSD DA
97. Pașcan Emil-Marius PMP DA
98. Pau Radu - Adrian PSD DA
99. Păle Dănuț PSD DA
100. Pop Georgian PSD DA
101. Popa Florin PSD DA
102. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
103. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
104. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
105. Prună Cristina-Mădălina USR DA
106. Radu Anișoara PSD DA
107. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
108. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
109. Răduț Violeta PSD DA
110. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
111. Romanescu Cristinel PNL DA
112. Roșca Lucreția PSD DA
113. Rotaru Alexandru PSD DA
114. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
115. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
116. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
117. Seres Dénes UDMR DA
118. Simionca Ionuț PMP DA
119. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
120. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
121. Spânu Ion PSD DA
122. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
123. Stancu Florinel PSD DA
124. Stănescu Alexandru PSD DA
125. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
126. Șarapatin Elvira PSD DA
127. Șotcan Theodora PSD DA
128. Șovăială Constantin PNL DA
129. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
130. Teiș Alina PSD DA
131. Terea Ioan PSD DA
132. Tîlvăr Angel PSD DA
133. Toma Ilie PSD DA
134. Tudor Beatrice PSD DA
135. Tudose Mihai PSD DA
136. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
137. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
138. Varga Vasile PNL DA
139. Velcea Nicolae PSD DA
140. Vexler Silviu Minoritati DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
143. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 2:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro