Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.06.2018 > 12:37 Versiunea pentru printare
Marți, 26 iunie 2018, ora 12:37

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:233 121 49 20 10 10 7 10 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Antal István-János UDMR
5. Anton Anton ALDE
6. Ardelean Ben-Oni PNL
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Bica Dănuț PNL
19. Bichineț Corneliu PMP
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR
22. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Boroianu Aurel-Robert PNL
30. Borza Remus-Adrian -
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran Ioana PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
44. Cherecheș Viorica PNL
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chiriac Viorel PSD
47. Ciocan Dan PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Cîtea Vasile PSD
51. Cobuz Maricela PSD
52. Cocoș Vasile PSD
53. Codreanu Constantin PMP
54. Cosma Lavinia-Corina USR
55. Cristache Cătălin PMP
56. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
57. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
58. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
59. Culeafă Mihai PNL
60. Cupă Ion ALDE
61. Cupșa Ioan PNL
62. Dan Nicușor Daniel USR
63. Dehelean Silviu USR
64. Dîrzu Ioan PSD
65. Dobre Victor Paul PNL
66. Dobrică Ionela Viorela PSD
67. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
68. Dohotaru Adrian-Octavian -
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
70. Drulă Cătălin USR
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Duruș Vlad-Emanuel USR
74. Erdei Dolóczki István UDMR
75. Fădor Angelica PNL
76. Florea Damian PSD
77. Florea Oana-Consuela PSD
78. Floroiu Ionel PSD
79. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
80. Furtună Mirela PSD
81. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
82. Gavrilă Camelia PSD
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PSD
85. Georgescu Nicolae PSD
86. Gheorghe Andrei Daniel PNL
87. Gheorghe Tinel PNL
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghilea Găvrilă PNL
90. Gilia Claudia PSD
91. Giugea Nicolae PNL
92. Goga Octavian PSD
93. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
94. Gudu Vasile PNL
95. Halici Nicușor PSD
96. Holban Georgeta-Carmen PSD
97. Huncă Mihaela PSD
98. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
99. Iancu Iulian PSD
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ibram Iusein Minoritati
102. Iftimie Neculai PSD
103. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
104. Ionescu George PNL
105. Iordache Florin PSD
106. Itu Cornel PSD
107. Iurișniți Cristina-Ionela USR
108. Jivan Luminița-Maria PSD
109. Kulcsár-Terza József-György UDMR
110. Lazăr Sorin PSD
111. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
112. Lovin Dumitru ALDE
113. Lupașcu Costel PSD
114. Lupescu Dumitru USR
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Mareș Mara PNL
117. Marica Petru-Sorin PSD
118. Márton Árpád-Francisc UDMR
119. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
120. Mărgărit Mitică-Marius PSD
121. Meiroșu Marilena-Emilia -
122. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
123. Mînzatu Roxana PSD
124. Mocioalcă Ion PSD
125. Moldovan Sorin-Dan PNL
126. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
127. Mușoiu Ștefan PSD
128. Nasra Gabriel-Horia PSD
129. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
130. Neagu Nicolae PNL
131. Neață Eugen PSD
132. Nechifor Cătălin-Ioan -
133. Nicoară Romeo Florin PNL
134. Nicolae Andrei PSD
135. Nistor Laurențiu PSD
136. Niță Mihai ALDE
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Olar Corneliu PNL
140. Oprea Dumitru PNL
141. Oprișcan Mihai Doru ALDE
142. Oteșanu Daniela PSD
143. Palăr Ionel PNL
144. Pambuccian Varujan Minoritati
145. Pană Adriana-Doina PSD
146. Pașcan Emil-Marius PMP
147. Pau Radu - Adrian PSD
148. Păle Dănuț PSD
149. Petcu Toma-Florin ALDE
150. Petrea Gabriel PSD
151. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
152. Petric Octavian PSD
153. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
154. Plumb Rovana PSD
155. Pop Andrei PSD
156. Pop Georgian PSD
157. Pop Tudor Rareș USR
158. Popa Florin PSD
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
160. Popescu Pavel PNL
161. Popescu Virgil-Daniel PNL
162. Preda Cezar-Florin PNL
163. Presură Alexandra PSD
164. Prisnel Adrian-Claudiu USR
165. Prișcă Răzvan Sorin PNL
166. Prună Cristina-Mădălina USR
167. Radu Anișoara PSD
168. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
169. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
170. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
171. Răduț Violeta PSD
172. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
173. Roman Florin-Claudiu PNL
174. Roman Ioan Sorin PSD
175. Roșca Lucreția PSD
176. Rotaru Alexandru PSD
177. Seidler Cristian-Gabriel USR
178. Seres Dénes UDMR
179. Simion Lucian-Eduard PSD
180. Simonis Alfred - Robert PSD
181. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
182. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
183. Spânu Ion PSD
184. Stamatian Vasile-Florin PNL
185. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
186. Stancu Florinel PSD
187. Stănescu Alexandru PSD
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Stroe Ionuț-Marian PNL
190. Suciu Matei PSD
191. Suciu Vasile-Daniel PSD
192. Șarapatin Elvira PSD
193. Șerban Ciprian-Constantin PSD
194. Șimon Gheorghe PSD
195. Șișcu George PNL
196. Șotcan Theodora PSD
197. Șova Lucian PSD
198. Șovăială Constantin PNL
199. Ștefan Corneliu PSD
200. Ștefan Ion PNL
201. Ștefan Viorel PSD
202. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tabugan Ion ALDE
205. Tănăsescu Alina-Elena PSD
206. Teiș Alina PSD
207. Terea Ioan PSD
208. Tîlvăr Angel PSD
209. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
210. Toma Ilie PSD
211. Tomac Eugen PMP
212. Tudor Beatrice PSD
213. Tudose Mihai PSD
214. Turcescu Robert-Nicolae PMP
215. Tușa Adriana Diana PSD
216. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
217. Ursu Răzvan-Ion PSD
218. Varga Glad-Aurel PNL
219. Varga Vasile PNL
220. Vasile Daniel Minoritati
221. Vasilescu Lia Olguța PSD
222. Vass Levente UDMR
223. Velcea Nicolae PSD
224. Vișan George-Gabriel PSD
225. Vîrză Mihăiță PSD
226. Vlad Sergiu Cosmin USR
227. Vlase Petru Gabriel PSD
228. Vlăducă Oana-Silvia PSD
229. Voicu Mihai Alexandru PNL
230. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
231. Weber Mihai PSD
232. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
233. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 5:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro