Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 10:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 10:08

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:83 46 16 9 2 4 2 4
- voturi pentru (DA):69 46 12 1 2 4 - 4
- voturi împotrivă (NU):13 - 3 8 - - 2 -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL Abținere
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balint Liviu-Ioan PSD DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
8. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Botez Mihai-Cătălin USR NU
11. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
12. Burciu Cristina PSD DA
13. Calista Mara-Daniela PNL DA
14. Chiriac Viorel PSD DA
15. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
16. Cîtea Vasile PSD DA
17. Cobuz Maricela PSD DA
18. Cocoș Vasile PSD DA
19. Codreanu Constantin PMP NU
20. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
21. Dobre Victor Paul PNL DA
22. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
23. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
24. Erdei Dolóczki István UDMR DA
25. Fădor Angelica PNL DA
26. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
27. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
28. Georgescu Nicolae PSD DA
29. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
30. Gherman Dumitru PSD DA
31. Gudu Vasile PNL DA
32. Ion Stelian-Cristian USR NU
33. Ioniță Antoneta PNL DA
34. Iordache Florin PSD DA
35. Itu Cornel PSD DA
36. Lazăr Sorin PSD DA
37. Longher Victoria Minoritati DA
38. Lungu Tudorița PNL DA
39. Lupescu Dumitru USR NU
40. Marica Petru-Sorin PSD DA
41. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
42. Mușoiu Ștefan PSD DA
43. Neagu Nicolae PNL DA
44. Neață Eugen PSD DA
45. Nistor Laurențiu PSD DA
46. Niță Nicu PSD DA
47. Nosa Iuliu PSD DA
48. Oprea Dumitru PNL NU
49. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
50. Pană Adriana-Doina PSD DA
51. Pașcan Emil-Marius PMP NU
52. Păle Dănuț PSD DA
53. Petrea Gabriel PSD DA
54. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
55. Pop Andrei PSD DA
56. Pop Georgian PSD DA
57. Popa Florin PSD DA
58. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
59. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
60. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
61. Prună Cristina-Mădălina USR NU
62. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
63. Romanescu Cristinel PNL DA
64. Roșca Lucreția PSD DA
65. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
66. Seres Dénes UDMR DA
67. Simion Lucian-Eduard PSD DA
68. Simonis Alfred - Robert PSD DA
69. Solomon Adrian PSD DA
70. Stancu Florinel PSD DA
71. Stănescu Alexandru PSD DA
72. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
73. Șarapatin Elvira PSD DA
74. Ștefan Corneliu PSD DA
75. Ștefan Ion PNL NU
76. Teiș Alina PSD DA
77. Tîlvăr Angel PSD DA
78. Toma Ilie PSD DA
79. Tudor Beatrice PSD DA
80. Varga Vasile PNL DA
81. Velcea Nicolae PSD DA
82. Vosganian Varujan ALDE DA
83. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 23:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro