Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 10:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 10:09

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:98 58 17 10 2 4 2 5
- voturi pentru (DA):83 58 13 1 2 4 - 5
- voturi împotrivă (NU):14 - 3 9 - - 2 -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL Abținere
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balint Liviu-Ioan PSD DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
8. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR NU
12. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
13. Burciu Cristina PSD DA
14. Calista Mara-Daniela PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Chiriac Viorel PSD DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Cîtea Vasile PSD DA
19. Cobuz Maricela PSD DA
20. Cocoș Vasile PSD DA
21. Codreanu Constantin PMP NU
22. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
23. Dehelean Silviu USR NU
24. Dobre Victor Paul PNL DA
25. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
26. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
27. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
28. Dunava Costel Neculai PSD DA
29. Erdei Dolóczki István UDMR DA
30. Fădor Angelica PNL DA
31. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
32. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
33. Georgescu Nicolae PSD DA
34. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
35. Gherman Dumitru PSD DA
36. Gudu Vasile PNL DA
37. Huncă Mihaela PSD DA
38. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
39. Ion Stelian-Cristian USR NU
40. Ioniță Antoneta PNL DA
41. Iordache Florin PSD DA
42. Itu Cornel PSD DA
43. Lazăr Sorin PSD DA
44. Longher Victoria Minoritati DA
45. Lungu Tudorița PNL DA
46. Lupașcu Costel PSD DA
47. Lupescu Dumitru USR NU
48. Marica Petru-Sorin PSD DA
49. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
50. Mușoiu Ștefan PSD DA
51. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
52. Neagu Nicolae PNL DA
53. Neață Eugen PSD DA
54. Nistor Laurențiu PSD DA
55. Niță Nicu PSD DA
56. Nosa Iuliu PSD DA
57. Oprea Dumitru PNL NU
58. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
59. Pană Adriana-Doina PSD DA
60. Paraschiv Rodica PSD DA
61. Pașcan Emil-Marius PMP NU
62. Păle Dănuț PSD DA
63. Petrea Gabriel PSD DA
64. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
65. Pop Andrei PSD DA
66. Pop Georgian PSD DA
67. Popa Florin PSD DA
68. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
69. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
70. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
71. Prună Cristina-Mădălina USR NU
72. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
73. Roman Ioan Sorin PSD DA
74. Romanescu Cristinel PNL DA
75. Roșca Lucreția PSD DA
76. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
77. Seres Dénes UDMR DA
78. Simion Lucian-Eduard PSD DA
79. Simonis Alfred - Robert PSD DA
80. Solomon Adrian PSD DA
81. Spânu Ion PSD DA
82. Stancu Florinel PSD DA
83. Stănescu Alexandru PSD DA
84. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
85. Șarapatin Elvira PSD DA
86. Șotcan Theodora PSD DA
87. Șovăială Constantin PNL DA
88. Ștefan Corneliu PSD DA
89. Ștefan Ion PNL NU
90. Teiș Alina PSD DA
91. Tîlvăr Angel PSD DA
92. Toma Ilie PSD DA
93. Tudor Beatrice PSD DA
94. Varga Vasile PNL DA
95. Vasile Daniel Minoritati DA
96. Velcea Nicolae PSD DA
97. Vosganian Varujan ALDE DA
98. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 14 noiembrie 2018, 5:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro