Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 10:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 10:10

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:99 60 15 11 2 4 2 5
- voturi pentru (DA):84 60 12 1 2 4 - 5
- voturi împotrivă (NU):13 - 1 10 - - 2 -
- abțineri:2 - 2 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL Abținere
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balint Liviu-Ioan PSD DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
8. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR NU
12. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
13. Burciu Cristina PSD DA
14. Calista Mara-Daniela PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Chiriac Viorel PSD DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Cîtea Vasile PSD DA
19. Cobuz Maricela PSD DA
20. Cocoș Vasile PSD DA
21. Codreanu Constantin PMP NU
22. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
23. Dan Nicușor Daniel USR NU
24. Dehelean Silviu USR NU
25. Dobre Victor Paul PNL DA
26. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
27. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
28. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
29. Dunava Costel Neculai PSD DA
30. Erdei Dolóczki István UDMR DA
31. Fădor Angelica PNL DA
32. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
33. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
34. Georgescu Nicolae PSD DA
35. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
36. Gherman Dumitru PSD DA
37. Gudu Vasile PNL DA
38. Huncă Mihaela PSD DA
39. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
40. Ioniță Antoneta PNL DA
41. Iordache Florin PSD DA
42. Itu Cornel PSD DA
43. Lazăr Sorin PSD DA
44. Longher Victoria Minoritati DA
45. Lupașcu Costel PSD DA
46. Lupescu Dumitru USR NU
47. Macovei Silviu Nicu PSD DA
48. Manole Petre-Florin PSD DA
49. Marica Petru-Sorin PSD DA
50. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
51. Mușoiu Ștefan PSD DA
52. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
53. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
54. Neagu Nicolae PNL DA
55. Neață Eugen PSD DA
56. Nistor Laurențiu PSD DA
57. Niță Nicu PSD DA
58. Nosa Iuliu PSD DA
59. Oprea Dumitru PNL NU
60. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
61. Pană Adriana-Doina PSD DA
62. Paraschiv Rodica PSD DA
63. Pașcan Emil-Marius PMP NU
64. Păle Dănuț PSD DA
65. Petrea Gabriel PSD DA
66. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
67. Pop Andrei PSD DA
68. Pop Georgian PSD DA
69. Popa Florin PSD DA
70. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
71. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
72. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
73. Prună Cristina-Mădălina USR NU
74. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
75. Roman Ioan Sorin PSD DA
76. Romanescu Cristinel PNL DA
77. Roșca Lucreția PSD DA
78. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
79. Seres Dénes UDMR DA
80. Simion Lucian-Eduard PSD DA
81. Simonis Alfred - Robert PSD DA
82. Solomon Adrian PSD DA
83. Spânu Ion PSD DA
84. Stancu Florinel PSD DA
85. Stănescu Alexandru PSD DA
86. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
87. Șarapatin Elvira PSD DA
88. Șotcan Theodora PSD DA
89. Șovăială Constantin PNL DA
90. Ștefan Corneliu PSD DA
91. Teiș Alina PSD DA
92. Tîlvăr Angel PSD DA
93. Toma Ilie PSD DA
94. Tudor Beatrice PSD DA
95. Varga Vasile PNL DA
96. Vasile Daniel Minoritati DA
97. Velcea Nicolae PSD DA
98. Vosganian Varujan ALDE DA
99. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 24 septembrie 2018, 2:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro