Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 10:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 10:13

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:111 64 18 14 3 5 2 5
- voturi pentru (DA):95 64 17 1 3 5 - 5
- voturi împotrivă (NU):16 - 1 13 - - 2 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Benedek Zacharie UDMR DA
7. Benga Tudor - Vlad USR NU
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR NU
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
16. Burciu Cristina PSD DA
17. Calista Mara-Daniela PNL DA
18. Căciulă Aurel PSD DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cherecheș Viorica PNL DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
23. Cîtea Vasile PSD DA
24. Cobuz Maricela PSD DA
25. Cocoș Vasile PSD DA
26. Codreanu Constantin PMP NU
27. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
28. Cupă Ion ALDE DA
29. Dan Nicușor Daniel USR NU
30. Dehelean Silviu USR NU
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
33. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
34. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
35. Drulă Cătălin USR NU
36. Dunava Costel Neculai PSD DA
37. Erdei Dolóczki István UDMR DA
38. Fădor Angelica PNL DA
39. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
40. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
41. Georgescu Nicolae PSD DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
46. Huncă Mihaela PSD DA
47. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
48. Ion Stelian-Cristian USR NU
49. Ioniță Antoneta PNL DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Itu Cornel PSD DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Longher Victoria Minoritati DA
54. Lungu Tudorița PNL DA
55. Lupașcu Costel PSD DA
56. Lupescu Dumitru USR NU
57. Manole Petre-Florin PSD DA
58. Marica Petru-Sorin PSD DA
59. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
60. Mușoiu Ștefan PSD DA
61. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
62. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nistor Laurențiu PSD DA
66. Niță Nicu PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Oprea Dumitru PNL NU
69. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
70. Pană Adriana-Doina PSD DA
71. Paraschiv Rodica PSD DA
72. Pașcan Emil-Marius PMP NU
73. Păle Dănuț PSD DA
74. Petrea Gabriel PSD DA
75. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
76. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
77. Pop Andrei PSD DA
78. Pop Georgian PSD DA
79. Popa Florin PSD DA
80. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
81. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
82. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
83. Prună Cristina-Mădălina USR NU
84. Răduț Violeta PSD DA
85. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
86. Romanescu Cristinel PNL DA
87. Roșca Lucreția PSD DA
88. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
89. Seres Dénes UDMR DA
90. Simion Lucian-Eduard PSD DA
91. Simonis Alfred - Robert PSD DA
92. Solomon Adrian PSD DA
93. Spânu Ion PSD DA
94. Stancu Florinel PSD DA
95. Stănescu Alexandru PSD DA
96. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
97. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
98. Șarapatin Elvira PSD DA
99. Șotcan Theodora PSD DA
100. Șovăială Constantin PNL DA
101. Ștefan Corneliu PSD DA
102. Teiș Alina PSD DA
103. Tîlvăr Angel PSD DA
104. Toma Ilie PSD DA
105. Tudor Beatrice PSD DA
106. Varga Vasile PNL DA
107. Vasile Daniel Minoritati DA
108. Velcea Nicolae PSD DA
109. Vlase Petru Gabriel PSD DA
110. Vosganian Varujan ALDE DA
111. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 15 noiembrie 2018, 19:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro