Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 10:51 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 10:51

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:139 63 29 21 13 3 3 6 1
- voturi pentru (DA):135 63 28 20 12 3 2 6 1
- voturi împotrivă (NU):2 - 1 1 - - - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR -
14. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Borza Remus-Adrian - DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Cherecheș Viorica PNL DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Cîtea Vasile PSD DA
35. Cobuz Maricela PSD DA
36. Codreanu Constantin PMP DA
37. Cosma Lavinia-Corina USR DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dehelean Silviu USR DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
42. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
43. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
44. Drulă Cătălin USR NU
45. Dunava Costel Neculai PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Floroiu Ionel PSD DA
50. Furtună Mirela PSD DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Giugea Nicolae PNL DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Huncă Mihaela PSD DA
60. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
61. Iancu Iulian PSD DA
62. Iancu Marius-Ionel PSD DA
63. Ibram Iusein Minoritati DA
64. Ion Stelian-Cristian USR DA
65. Ioniță Antoneta PNL DA
66. Iordache Florin PSD DA
67. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
68. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
69. Lazăr Sorin PSD DA
70. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
71. Lovin Dumitru ALDE DA
72. Lungu Tudorița PNL DA
73. Lupașcu Costel PSD DA
74. Lupescu Dumitru USR DA
75. Mareș Mara PNL DA
76. Marica Petru-Sorin PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Mohaci Mihai PSD DA
79. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
80. Mușoiu Ștefan PSD DA
81. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
82. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
83. Neagu Nicolae PNL DA
84. Neață Eugen PSD DA
85. Nistor Laurențiu PSD DA
86. Niță Mihai ALDE DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Olar Corneliu PNL DA
90. Oprea Dumitru PNL NU
91. Oteșanu Daniela PSD DA
92. Paraschiv Rodica PSD DA
93. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
94. Păle Dănuț PSD DA
95. Petrea Gabriel PSD DA
96. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
97. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
98. Pop Andrei PSD DA
99. Pop Georgian PSD DA
100. Popa Florin PSD DA
101. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
102. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
103. Prună Cristina-Mădălina USR DA
104. Radu Anișoara PSD DA
105. Rădulescu Alexandru PSD DA
106. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
107. Răduț Violeta PSD DA
108. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
109. Roman Ioan Sorin PSD DA
110. Romanescu Cristinel PNL DA
111. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
112. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
113. Seres Dénes UDMR DA
114. Simion Lucian-Eduard PSD DA
115. Simionca Ionuț PMP DA
116. Simonis Alfred - Robert PSD DA
117. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
118. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
119. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
120. Stancu Florinel PSD DA
121. Șotcan Theodora PSD DA
122. Șovăială Constantin PNL DA
123. Ștefan Ion PNL DA
124. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
125. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
126. Teiș Alina PSD DA
127. Terea Ioan PSD DA
128. Toma Ilie PSD DA
129. Tudor Beatrice PSD DA
130. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
131. Varga Vasile PNL DA
132. Vasile Daniel Minoritati DA
133. Velcea Nicolae PSD DA
134. Vîlceanu Dan PNL DA
135. Vîrză Mihăiță PSD DA
136. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
137. Vosganian Varujan ALDE DA
138. Zainea Cornel USR DA
139. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 21 septembrie 2018, 14:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro