Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 11:28

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:158 80 28 17 13 5 5 8 2
- voturi pentru (DA):150 80 28 10 13 5 4 8 2
- voturi împotrivă (NU):5 - - 5 - - - - -
- abțineri:3 - - 2 - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR Abținere
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cristache Cătălin PMP DA
36. Dehelean Silviu USR Abținere
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
39. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
40. Drulă Cătălin USR NU
41. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Farago Petru UDMR DA
45. Fădor Angelica PNL DA
46. Florea Oana-Consuela PSD DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
49. Furtună Mirela PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gavrilă Camelia PSD DA
52. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gherman Dumitru PSD DA
55. Ghilea Găvrilă PNL DA
56. Ghinea Cristian USR NU
57. Gilia Claudia PSD DA
58. Giugea Nicolae PNL DA
59. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
60. Gudu Vasile PNL DA
61. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
62. Huncă Mihaela PSD DA
63. Iancu Iulian PSD DA
64. Iordache Florin PSD DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Korodi Attila UDMR DA
67. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
68. Lazăr Sorin PSD DA
69. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
70. Longher Victoria Minoritati DA
71. Lovin Dumitru ALDE DA
72. Lungu Tudorița PNL DA
73. Lupescu Dumitru USR DA
74. Macovei Silviu Nicu PSD DA
75. Manole Petre-Florin PSD DA
76. Marica Petru-Sorin PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
79. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
80. Mohaci Mihai PSD DA
81. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
82. Mușoiu Ștefan PSD DA
83. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
84. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
85. Neață Eugen PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Olar Corneliu PNL DA
89. Olteanu Daniel - DA
90. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
91. Oros Nechita-Adrian PNL DA
92. Oteșanu Daniela PSD DA
93. Pambuccian Varujan Minoritati DA
94. Pană Adriana-Doina PSD DA
95. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
96. Pau Radu - Adrian PSD DA
97. Păle Dănuț PSD DA
98. Petrea Gabriel PSD DA
99. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
100. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
101. Pop Andrei PSD DA
102. Pop Georgian PSD DA
103. Pop Tudor Rareș USR NU
104. Popa Florin PSD DA
105. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
106. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
107. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
108. Prună Cristina-Mădălina USR DA
109. Radu Anișoara PSD DA
110. Rădulescu Alexandru PSD DA
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
114. Roman Florin-Claudiu PNL DA
115. Roman Ioan Sorin PSD DA
116. Roșca Lucreția PSD DA
117. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
118. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
119. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
120. Seres Dénes UDMR DA
121. Simion Lucian-Eduard PSD DA
122. Simionca Ionuț PMP DA
123. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
124. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
125. Solomon Adrian PSD DA
126. Stancu Florinel PSD DA
127. Stativă Irinel Ioan PSD DA
128. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
129. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
130. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
131. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
132. Szabó Ödön UDMR DA
133. Șarapatin Elvira PSD DA
134. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
135. Șimon Gheorghe PSD DA
136. Ștefan Corneliu PSD DA
137. Ștefan Ion PNL DA
138. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
139. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
140. Tabugan Ion ALDE DA
141. Teiș Alina PSD DA
142. Terea Ioan PSD DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Tudor Beatrice PSD DA
145. Turcan Raluca PNL DA
146. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
147. Varga Vasile PNL DA
148. Vasile Daniel Minoritati DA
149. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
150. Vișan George-Gabriel PSD DA
151. Vîlceanu Dan PNL DA
152. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
153. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
154. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
155. Vosganian Varujan ALDE DA
156. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
157. Zainea Cornel USR DA
158. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 1:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro