Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 12:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:230 114 44 22 12 12 9 11 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andronache Gabriel PNL
4. Apjok Norbert UDMR
5. Avram Constantin ALDE
6. Axinte Vasile PSD
7. Balan Ioan PNL
8. Balint Liviu-Ioan PSD
9. Banias Mircea Marius -
10. Barna Ilie Dan USR
11. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Benedek Zacharie UDMR
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Benkő Erika UDMR
17. Bica Dănuț PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Boboc Valentin Gabriel PSD
21. Bode Lucian Nicolae PNL
22. Bodea Marius PNL
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Boroianu Aurel-Robert PNL
26. Borza Remus-Adrian -
27. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bran Ioana PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Buican Cristian PNL
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bumb Sorin-Ioan PNL
34. Burciu Cristina PSD
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Călin Ion PSD
37. Căruceru Aida-Cristina PSD
38. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
39. Cherecheș Viorica PNL
40. Chichirău Cosette-Paula USR
41. Chiriac Viorel PSD
42. Ciocan Dan PSD
43. Ciofu Tamara-Dorina PSD
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Cîtea Vasile PSD
46. Cobuz Maricela PSD
47. Cocoș Vasile PSD
48. Codreanu Constantin PMP
49. Coliu Doru-Petrișor PMP
50. Cosma Lavinia-Corina USR
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
52. Cristache Cătălin PMP
53. Csép Éva-Andrea UDMR
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Cupă Ion ALDE
58. Cupșa Ioan PNL
59. Dehelean Silviu USR
60. Dîrzu Ioan PSD
61. Dobre Victor Paul PNL
62. Dobrică Ionela Viorela PSD
63. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
64. Dohotaru Adrian-Octavian -
65. Drulă Cătălin USR
66. Dumitrache Ileana Cristina PSD
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Farago Petru UDMR
69. Fădor Angelica PNL
70. Florea Damian PSD
71. Floroiu Ionel PSD
72. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
73. Furic Iarco Minoritati
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
75. Gavrilă Camelia PSD
76. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
77. Găină Mihăiță PSD
78. Georgescu Nicolae PSD
79. Gerea Andrei Dominic ALDE
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL
81. Gheorghiu Bogdan PNL
82. Ghilea Găvrilă PNL
83. Ghinea Cristian USR
84. Gilia Claudia PSD
85. Giugea Nicolae PNL
86. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
87. Gudu Vasile PNL
88. Halici Nicușor PSD
89. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Huncă Mihaela PSD
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Iancu Iulian PSD
94. Iancu Marius-Ionel PSD
95. Iftimie Neculai PSD
96. Ignat Miron Minoritati
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Iordache Florin PSD
101. Itu Cornel PSD
102. Jivan Luminița-Maria PSD
103. Korodi Attila UDMR
104. Kulcsár-Terza József-György UDMR
105. Lazăr Sorin PSD
106. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
107. Lovin Dumitru ALDE
108. Lungu Tudorița PNL
109. Lupașcu Costel PSD
110. Lupescu Dumitru USR
111. Macovei Silviu Nicu PSD
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Mareș Mara PNL
114. Marica Petru-Sorin PSD
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
116. Mărgărit Mitică-Marius PSD
117. Meiroșu Marilena-Emilia -
118. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
119. Mînzatu Roxana PSD
120. Mocioalcă Ion PSD
121. Mohaci Mihai PSD
122. Moldovan Sorin-Dan PNL
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
124. Mușoiu Ștefan PSD
125. Nasra Gabriel-Horia PSD
126. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
127. Neață Eugen PSD
128. Nicoară Romeo Florin PNL
129. Nicolae Andrei PSD
130. Nistor Laurențiu PSD
131. Niță Mihai ALDE
132. Niță Nicu PSD
133. Nosa Iuliu PSD
134. Olar Corneliu PNL
135. Olteanu Daniel -
136. Oprea Dumitru PNL
137. Oprișcan Mihai Doru ALDE
138. Oros Nechita-Adrian PNL
139. Oteșanu Daniela PSD
140. Pambuccian Varujan Minoritati
141. Pană Adriana-Doina PSD
142. Paraschiv Rodica PSD
143. Pașcan Emil-Marius PMP
144. Păle Dănuț PSD
145. Petcu Toma-Florin ALDE
146. Petrea Gabriel PSD
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
149. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
150. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
151. Plumb Rovana PSD
152. Pop Andrei PSD
153. Pop Georgian PSD
154. Pop Tudor Rareș USR
155. Popa Florin PSD
156. Popa Mihai Valentin PSD
157. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
158. Popescu Mariana-Venera Minoritati
159. Popescu Virgil-Daniel PNL
160. Preda Cezar-Florin PNL
161. Predoiu Marian-Cătălin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prisnel Adrian-Claudiu USR
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Rădulescu Alexandru PSD
168. Rădulescu Dan-Răzvan USR
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Romanescu Cristinel PNL
174. Roșca Lucreția PSD
175. Rotaru Alexandru PSD
176. Săftoiu Ana Adriana PNL
177. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
178. Sebestyén Csaba-István UDMR
179. Sefer Cristian-George PMP
180. Seidler Cristian-Gabriel USR
181. Seres Dénes UDMR
182. Simion Lucian-Eduard PSD
183. Simionca Ionuț PMP
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
186. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Spânu Ion PSD
189. Stamatian Vasile-Florin PNL
190. Stan Viorel PSD
191. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
192. Stancu Florinel PSD
193. Stativă Irinel Ioan PSD
194. Stănescu Alexandru PSD
195. Steriu Valeriu-Andrei PSD
196. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
197. Suciu Vasile-Daniel PSD
198. Szabó Ödön UDMR
199. Șerban Ciprian-Constantin PSD
200. Șotcan Theodora PSD
201. Șova Lucian PSD
202. Ștefan Corneliu PSD
203. Ștefan Ion PNL
204. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
205. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
206. Tabugan Ion ALDE
207. Teiș Alina PSD
208. Terea Ioan PSD
209. Tîlvăr Angel PSD
210. Todor Adrian PSD
211. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
212. Toma Ilie PSD
213. Tomac Eugen PMP
214. Tudor Beatrice PSD
215. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
216. Ursu Răzvan-Ion PSD
217. Vasile Daniel Minoritati
218. Vasilescu Lia Olguța PSD
219. Văcaru Alin Vasile -
220. Velcea Nicolae PSD
221. Vișan George-Gabriel PSD
222. Vîlceanu Dan PNL
223. Vîrză Mihăiță PSD
224. Vlad Sergiu Cosmin USR
225. Vlase Petru Gabriel PSD
226. Vlăducă Oana-Silvia PSD
227. Voicu Mihai Alexandru PNL
228. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
229. Zainea Cornel USR
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 23 septembrie 2018, 11:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro