Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.07.2018 > 14:15 Versiunea pentru printare
Luni, 2 iulie 2018, ora 14:15

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:157 87 35 13 2 5 6 9
- voturi pentru (DA):103 87 - - 2 5 - 9
- voturi împotrivă (NU):54 - 35 13 - - 6 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Ardelean Ben-Oni PNL NU
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balan Ioan PNL NU
8. Bălănescu Alexandru PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR NU
11. Bica Dănuț PNL NU
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL NU
15. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
18. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
19. Budăi Marius-Constantin PSD DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL NU
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL NU
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Codreanu Constantin PMP NU
30. Coliu Doru-Petrișor PMP NU
31. Cosma Andreea PSD DA
32. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
33. Cupșa Ioan PNL NU
34. Dinu Cristina-Elena PSD DA
35. Dobre Victor Paul PNL NU
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
39. Drulă Cătălin USR NU
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Farago Petru UDMR DA
42. Fădor Angelica PNL NU
43. Florea Damian PSD DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilă Camelia PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
50. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
51. Gheorghiu Bogdan PNL NU
52. Gherman Dumitru PSD DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
55. Gudu Vasile PNL NU
56. Halici Nicușor PSD DA
57. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
58. Huncă Mihaela PSD DA
59. Iftimie Neculai PSD DA
60. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
61. Intotero Natalia-Elena PSD DA
62. Ion Stelian-Cristian USR NU
63. Ionescu George PNL NU
64. Itu Cornel PSD DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Lupașcu Costel PSD DA
67. Lupescu Dumitru USR NU
68. Macovei Silviu Nicu PSD DA
69. Manole Petre-Florin PSD DA
70. Mareș Mara PNL NU
71. Marica Petru-Sorin PSD DA
72. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
73. Mînzatu Roxana PSD DA
74. Mocioalcă Ion PSD DA
75. Moldovan Sorin-Dan PNL NU
76. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
77. Movilă Petru PMP NU
78. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
79. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nicolae Andrei PSD DA
82. Nistor Laurențiu PSD DA
83. Niță Mihai ALDE DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Olar Corneliu PNL NU
87. Oprea Dumitru PNL NU
88. Oteșanu Daniela PSD DA
89. Pambuccian Varujan Minoritati DA
90. Pană Adriana-Doina PSD DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Pașcan Emil-Marius PMP NU
93. Păle Dănuț PSD DA
94. Petrea Gabriel PSD DA
95. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
96. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
97. Pop Andrei PSD DA
98. Pop Georgian PSD DA
99. Popa Mihai Valentin PSD DA
100. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
101. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
102. Popescu Pavel PNL NU
103. Popescu Virgil-Daniel PNL NU
104. Preda Cezar-Florin PNL NU
105. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
106. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
107. Prișcă Răzvan Sorin PNL NU
108. Prună Cristina-Mădălina USR NU
109. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL NU
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL NU
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
114. Roman Florin-Claudiu PNL NU
115. Roman Ioan Sorin PSD DA
116. Romanescu Cristinel PNL NU
117. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
118. Sefer Cristian-George PMP NU
119. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
120. Seres Dénes UDMR DA
121. Sighiartău Robert-Ionatan PNL NU
122. Simionca Ionuț PMP NU
123. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL NU
124. Spânu Ion PSD DA
125. Stancu Florinel PSD DA
126. Stănescu Alexandru PSD DA
127. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
128. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
129. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
130. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
131. Șimon Gheorghe PSD DA
132. Șișcu George PNL NU
133. Șotcan Theodora PSD DA
134. Șovăială Constantin PNL NU
135. Ștefan Corneliu PSD DA
136. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
137. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
138. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
139. Teiș Alina PSD DA
140. Terea Ioan PSD DA
141. Tîlvăr Angel PSD DA
142. Todor Adrian PSD DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Tudor Beatrice PSD DA
145. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
146. Varga Vasile PNL NU
147. Vasile Daniel Minoritati DA
148. Velcea Nicolae PSD DA
149. Vexler Silviu Minoritati DA
150. Vișan George-Gabriel PSD DA
151. Vîrză Mihăiță PSD DA
152. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
153. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
154. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
155. Weber Mihai PSD DA
156. Zainea Cornel USR NU
157. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 3:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro