Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.07.2018 > 13:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 iulie 2018, ora 13:14

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:228 128 49 2 15 15 8 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PSD
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Benkő Erika UDMR
18. Bica Dănuț PNL
19. Birchall Ana PSD
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bodea Marius PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Boroianu Aurel-Robert PNL
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
29. Bran Ioana PSD
30. Bucura-Oprescu Simona PSD
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bumb Sorin-Ioan PNL
34. Burciu Cristina PSD
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Viorica PNL
43. Chiriac Viorel PSD
44. Ciocan Dan PSD
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD
46. Ciuhodaru Tudor PSD
47. Cobuz Maricela PSD
48. Cocoș Vasile PSD
49. Codreanu Constantin PMP
50. Coliu Doru-Petrișor PMP
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
52. Csép Éva-Andrea UDMR
53. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
54. Csoma Botond UDMR
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Dan Nicușor Daniel USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dîrzu Ioan PSD
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
65. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
66. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
67. Dumitrache Ileana Cristina PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Farago Petru UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Firczak Iulius Marian Minoritati
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furtună Mirela PSD
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
78. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
79. Găină Mihăiță PSD
80. Georgescu Nicolae PSD
81. Gerea Andrei Dominic ALDE
82. Gheorghe Andrei Daniel PNL
83. Gheorghe Tinel PNL
84. Gheorghiu Bogdan PNL
85. Gherman Dumitru PSD
86. Ghilea Găvrilă PNL
87. Gilia Claudia PSD
88. Goga Octavian PSD
89. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
90. Halici Nicușor PSD
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huncă Mihaela PSD
95. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
96. Ibram Iusein Minoritati
97. Iftimie Neculai PSD
98. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ionescu George PNL
101. Ioniță Antoneta PNL
102. Iordache Florin PSD
103. Jivan Luminița-Maria PSD
104. Kelemen Hunor UDMR
105. Lazăr Sorin PSD
106. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
107. Lovin Dumitru ALDE
108. Lupașcu Costel PSD
109. Lupescu Dumitru USR
110. Macovei Silviu Nicu PSD
111. Magyar Loránd-Bálint UDMR
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Mareș Mara PNL
114. Marica Petru-Sorin PSD
115. Márton Árpád-Francisc UDMR
116. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
117. Mărgărit Mitică-Marius PSD
118. Mihalescul Dumitru PNL
119. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
120. Mînzatu Roxana PSD
121. Mocanu Adrian PMP
122. Mocioalcă Ion PSD
123. Mohaci Mihai PSD
124. Moldovan Sorin-Dan PNL
125. Movilă Petru PMP
126. Mușoiu Ștefan PSD
127. Nasra Gabriel-Horia PSD
128. Neață Eugen PSD
129. Nicolae Andrei PSD
130. Nistor Laurențiu PSD
131. Niță Mihai ALDE
132. Niță Nicu PSD
133. Nosa Iuliu PSD
134. Olar Corneliu PNL
135. Olteanu Daniel ALDE
136. Oprea Dumitru PNL
137. Oteșanu Daniela PSD
138. Palăr Ionel PNL
139. Pambuccian Varujan Minoritati
140. Pană Adriana-Doina PSD
141. Paraschiv Rodica PSD
142. Păle Dănuț PSD
143. Petcu Toma-Florin ALDE
144. Petrea Gabriel PSD
145. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
146. Petric Octavian PSD
147. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
148. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
149. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
150. Plumb Rovana PSD
151. Pop Andrei PSD
152. Pop Georgian PSD
153. Popa Mihai Valentin PSD
154. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
155. Popescu Pavel PNL
156. Popescu Virgil-Daniel PNL
157. Presură Alexandra PSD
158. Prișcă Răzvan Sorin PNL
159. Radu Anișoara PSD
160. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
161. Rădulescu Alexandru PSD
162. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
163. Răduț Violeta PSD
164. Roman Florin-Claudiu PNL
165. Romanescu Cristinel PNL
166. Rotaru Alexandru PSD
167. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
168. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
169. Sebestyén Csaba-István UDMR
170. Sefer Cristian-George PMP
171. Seres Dénes UDMR
172. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
173. Simion Lucian-Eduard PSD
174. Simionca Ionuț PMP
175. Simonis Alfred - Robert PSD
176. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
177. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
178. Solomon Adrian PSD
179. Spânu Ion PSD
180. Stan Viorel PSD
181. Stancu Florinel PSD
182. Stativă Irinel Ioan PSD
183. Stănescu Alexandru PSD
184. Steriu Valeriu-Andrei PSD
185. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
186. Stroe Ionuț-Marian PNL
187. Suciu Matei PSD
188. Suciu Vasile-Daniel PSD
189. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
190. Szabó Ödön UDMR
191. Șerban Ciprian-Constantin PSD
192. Șimon Gheorghe PSD
193. Șișcu George PNL
194. Șotcan Theodora PSD
195. Șova Lucian PSD
196. Ștefan Corneliu PSD
197. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
198. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
199. Tabugan Ion ALDE
200. Teiș Alina PSD
201. Terea Ioan PSD
202. Tîlvăr Angel PSD
203. Todor Adrian PSD
204. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
205. Toma Ilie PSD
206. Tripa Florin-Dan PSD
207. Tudor Beatrice PSD
208. Tudose Mihai PSD
209. Turcan Raluca PNL
210. Turcescu Robert-Nicolae PMP
211. Ursu Răzvan-Ion PSD
212. Varga Glad-Aurel PNL
213. Varga Vasile PNL
214. Vasile Daniel Minoritati
215. Vasilescu Lia Olguța PSD
216. Vass Levente UDMR
217. Velcea Nicolae PSD
218. Vexler Silviu Minoritati
219. Vișan George-Gabriel PSD
220. Vîlceanu Dan PNL
221. Vîrză Mihăiță PSD
222. Vlase Petru Gabriel PSD
223. Vlăducă Oana-Silvia PSD
224. Voicu Mihai Alexandru PNL
225. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
226. Weber Mihai PSD
227. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
228. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 24 septembrie 2018, 6:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro