Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.07.2018 > 10:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 iulie 2018, ora 10:23

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:151 89 28 16 - 8 4 6
- voturi pentru (DA):49 1 28 16 - - 3 1
- voturi împotrivă (NU):102 88 - - - 8 1 5
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Avram Constantin ALDE NU
4. Axinte Vasile PSD NU
5. Babuș Radu PSD NU
6. Bălănescu Alexandru PSD NU
7. Bejinariu Eugen PSD NU
8. Benga Tudor - Vlad USR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP NU
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
12. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Budăi Marius-Constantin PSD NU
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Burciu Cristina PSD NU
22. Calista Mara-Daniela PNL DA
23. Calotă Florică Ică ALDE NU
24. Căciulă Aurel PSD NU
25. Călin Ion PSD NU
26. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
27. Chiriac Viorel PSD NU
28. Ciocan Dan PSD NU
29. Ciolacu Ion-Marcel PSD NU
30. Ciuhodaru Tudor PSD NU
31. Cobuz Maricela PSD NU
32. Cocoș Vasile PSD NU
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
35. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
36. Cuc Alexandru-Răzvan PSD NU
37. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
38. Cupă Ion ALDE NU
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dinu Cristina-Elena PSD NU
41. Dobre Victor Paul PNL DA
42. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
43. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
44. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
45. Drulă Cătălin USR DA
46. Dunava Costel Neculai PSD NU
47. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Floroiu Ionel PSD NU
50. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
51. Furtună Mirela PSD NU
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gavrilă Camelia PSD NU
54. Gavriliță Bianca - Miruna PSD NU
55. Georgescu Nicolae PSD NU
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
57. Gherman Dumitru PSD NU
58. Ghilea Găvrilă PNL DA
59. Giugea Nicolae PNL DA
60. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati NU
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
63. Huncă Mihaela PSD NU
64. Iancu Marius-Ionel PSD NU
65. Ibram Iusein Minoritati NU
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
67. Ion Stelian-Cristian USR DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Iordache Florin PSD NU
70. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
71. Jivan Luminița-Maria PSD NU
72. Lazăr Sorin PSD NU
73. Lungu Tudorița PNL DA
74. Lupașcu Costel PSD NU
75. Lupescu Dumitru USR DA
76. Macovei Silviu Nicu PSD NU
77. Marica Petru-Sorin PSD NU
78. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
79. Mînzatu Roxana PSD NU
80. Mohaci Mihai PSD NU
81. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
82. Mușoiu Ștefan PSD NU
83. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
84. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
85. Neagu Nicolae PNL DA
86. Neață Eugen PSD NU
87. Nicoară Romeo Florin PNL DA
88. Nistor Laurențiu PSD NU
89. Niță Mihai ALDE NU
90. Niță Nicu PSD NU
91. Nosa Iuliu PSD NU
92. Olar Corneliu PNL DA
93. Oprea Dumitru PNL DA
94. Oteșanu Daniela PSD NU
95. Pană Adriana-Doina PSD NU
96. Paraschiv Rodica PSD NU
97. Păle Dănuț PSD NU
98. Petcu Toma-Florin ALDE NU
99. Petric Octavian PSD NU
100. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
101. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
102. Pop Georgian PSD NU
103. Pop Tudor Rareș USR DA
104. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
105. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
106. Preda Cezar-Florin PNL DA
107. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
108. Prună Cristina-Mădălina USR DA
109. Radu Anișoara PSD DA
110. Răduț Violeta PSD NU
111. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
112. Roman Ioan Sorin PSD NU
113. Romanescu Cristinel PNL DA
114. Roșca Lucreția PSD NU
115. Rotaru Alexandru PSD NU
116. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
117. Sefer Cristian-George PMP DA
118. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
119. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
120. Spânu Ion PSD NU
121. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
122. Stancu Florinel PSD NU
123. Stănescu Alexandru PSD NU
124. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
125. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
126. Șerban Ciprian-Constantin PSD NU
127. Șimon Gheorghe PSD NU
128. Șotcan Theodora PSD NU
129. Șovăială Constantin PNL DA
130. Ștefan Corneliu PSD NU
131. Tabugan Ion ALDE NU
132. Teiș Alina PSD NU
133. Terea Ioan PSD NU
134. Tîlvăr Angel PSD NU
135. Toma Ilie PSD NU
136. Tripa Florin-Dan PSD NU
137. Tudor Beatrice PSD NU
138. Tudose Mihai PSD NU
139. Turcan Raluca PNL DA
140. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
141. Varga Vasile PNL DA
142. Vasile Daniel Minoritati NU
143. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
144. Velcea Nicolae PSD NU
145. Vexler Silviu Minoritati NU
146. Vîrză Mihăiță PSD NU
147. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
148. Vlase Petru Gabriel PSD NU
149. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
150. Weber Mihai PSD NU
151. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 10:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro