Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.07.2018 > 10:11 Versiunea pentru printare
Joi, 5 iulie 2018, ora 10:11

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:93 49 21 10 4 4 3 2
- voturi pentru (DA):79 49 18 - 3 4 3 2
- voturi împotrivă (NU):3 - 2 1 - - - -
- abțineri:11 - 1 9 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Ardelean Ben-Oni PNL DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bălănescu Alexandru PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR Abținere
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Căciulă Aurel PSD DA
20. Chiriac Viorel PSD DA
21. Ciocan Dan PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor PSD DA
23. Cobuz Maricela PSD DA
24. Cocoș Vasile PSD DA
25. Codreanu Constantin PMP DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Dobre Victor Paul PNL DA
29. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
30. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
31. Erdei Dolóczki István UDMR DA
32. Fădor Angelica PNL DA
33. Floroiu Ionel PSD DA
34. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
35. Gherman Dumitru PSD DA
36. Giugea Nicolae PNL NU
37. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
38. Gudu Vasile PNL DA
39. Halici Nicușor PSD DA
40. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
41. Huncă Mihaela PSD DA
42. Huțucă Bogdan-Iulian PNL Abținere
43. Iordache Florin PSD DA
44. Iurișniți Cristina-Ionela USR Abținere
45. Lazăr Sorin PSD DA
46. Lungu Tudorița PNL DA
47. Marica Petru-Sorin PSD DA
48. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
49. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
50. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR Abținere
52. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR Abținere
53. Neață Eugen PSD DA
54. Nistor Laurențiu PSD DA
55. Niță Nicu PSD DA
56. Nosa Iuliu PSD DA
57. Olar Corneliu PNL DA
58. Oteșanu Daniela PSD DA
59. Pană Adriana-Doina PSD DA
60. Paraschiv Rodica PSD DA
61. Păle Dănuț PSD DA
62. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
63. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
64. Pop Georgian PSD DA
65. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
66. Prisnel Adrian-Claudiu USR Abținere
67. Rodeanu Bogdan-Ionel USR Abținere
68. Roman Florin-Claudiu PNL DA
69. Roman Ioan Sorin PSD DA
70. Romanescu Cristinel PNL DA
71. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
72. Seidler Cristian-Gabriel USR Abținere
73. Seres Dénes UDMR DA
74. Simionca Ionuț PMP DA
75. Simonis Alfred - Robert PSD DA
76. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
77. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR Abținere
78. Stancu Florinel PSD DA
79. Stănescu Alexandru PSD DA
80. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
81. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
82. Șișcu George PNL DA
83. Șotcan Theodora PSD DA
84. Șovăială Constantin PNL DA
85. Ștefan Corneliu PSD DA
86. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
87. Teiș Alina PSD DA
88. Terea Ioan PSD DA
89. Tîlvăr Angel PSD DA
90. Tudor Beatrice PSD DA
91. Varga Vasile PNL DA
92. Vasile Daniel Minoritati DA
93. Vlad Sergiu Cosmin USR NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 4:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro