Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.07.2018 > 13:11 Versiunea pentru printare
Joi, 5 iulie 2018, ora 13:11

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:231 126 38 16 16 13 5 8 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Birchall Ana PSD
22. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bran Ioana PSD
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Burciu Cristina PSD
36. Calista Mara-Daniela PNL
37. Calotă Florică Ică ALDE
38. Căciulă Aurel PSD
39. Călin Ion PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Căruceru Aida-Cristina PSD
42. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
43. Ciocan Dan PSD
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Ciuhodaru Tudor PSD
46. Cobuz Maricela PSD
47. Cocoș Vasile PSD
48. Codreanu Constantin PMP
49. Constantin Daniel -
50. Cosma Andreea PSD
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
52. Csép Éva-Andrea UDMR
53. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
54. Csoma Botond UDMR
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cupă Ion ALDE
57. Dan Nicușor Daniel USR
58. Dinu Cristina-Elena PSD
59. Dîrzu Ioan PSD
60. Dobre Mircea-Titus -
61. Dobrică Ionela Viorela PSD
62. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
63. Dobrovie Matei-Adrian USR
64. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
66. Drulă Cătălin USR
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Duruș Vlad-Emanuel USR
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Farago Petru UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Florea Damian PSD
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furtună Mirela PSD
76. Gavrilă Camelia PSD
77. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Tinel PNL
83. Gheorghiu Bogdan PNL
84. Gherman Dumitru PSD
85. Ghinea Cristian USR
86. Gilia Claudia PSD
87. Goga Octavian PSD
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Halici Nicușor PSD
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Huncă Mihaela PSD
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Iancu Iulian PSD
94. Iancu Marius-Ionel PSD
95. Iftimie Neculai PSD
96. Ignat Miron Minoritati
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ionescu George PNL
100. Iordache Florin PSD
101. Itu Cornel PSD
102. Jivan Luminița-Maria PSD
103. Kelemen Hunor UDMR
104. Korodi Attila UDMR
105. Lazăr Sorin PSD
106. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
107. Lovin Dumitru ALDE
108. Lungu Tudorița PNL
109. Lupașcu Costel PSD
110. Macovei Silviu Nicu PSD
111. Magyar Loránd-Bálint UDMR
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Mareș Mara PNL
114. Marica Petru-Sorin PSD
115. Márton Árpád-Francisc UDMR
116. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
117. Mărgărit Mitică-Marius PSD
118. Meiroșu Marilena-Emilia -
119. Mînzatu Roxana PSD
120. Mocioalcă Ion PSD
121. Mohaci Mihai PSD
122. Moldovan Sorin-Dan PNL
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
124. Mușoiu Ștefan PSD
125. Nasra Gabriel-Horia PSD
126. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
127. Neagu Nicolae PNL
128. Neață Eugen PSD
129. Nechifor Cătălin-Ioan -
130. Nicoară Romeo Florin PNL
131. Nicolae Andrei PSD
132. Nistor Laurențiu PSD
133. Niță Mihai ALDE
134. Niță Nicu PSD
135. Nosa Iuliu PSD
136. Olteanu Daniel ALDE
137. Oros Nechita-Adrian PNL
138. Oteșanu Daniela PSD
139. Pană Adriana-Doina PSD
140. Paraschiv Rodica PSD
141. Păle Dănuț PSD
142. Petcu Toma-Florin ALDE
143. Petrea Gabriel PSD
144. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
145. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
146. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
147. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
148. Podașcă Gabriela-Maria -
149. Ponta Victor-Viorel -
150. Pop Andrei PSD
151. Pop Georgian PSD
152. Popa Mihai Valentin PSD
153. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
154. Popescu Mariana-Venera Minoritati
155. Popescu Virgil-Daniel PNL
156. Preda Cezar-Florin PNL
157. Prisnel Adrian-Claudiu USR
158. Prișcă Răzvan Sorin PNL
159. Prună Cristina-Mădălina USR
160. Radu Anișoara PSD
161. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
162. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
163. Rădulescu Alexandru PSD
164. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
165. Rădulescu Dan-Răzvan USR
166. Răduț Violeta PSD
167. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
168. Roman Florin-Claudiu PNL
169. Romanescu Cristinel PNL
170. Rotaru Alexandru PSD
171. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
172. Săftoiu Ana Adriana PNL
173. Sebestyén Csaba-István UDMR
174. Sefer Cristian-George PMP
175. Seidler Cristian-Gabriel USR
176. Seres Dénes UDMR
177. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
178. Simion Lucian-Eduard PSD
179. Simionca Ionuț PMP
180. Simonis Alfred - Robert PSD
181. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
182. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
183. Solomon Adrian PSD
184. Spânu Ion PSD
185. Stan Viorel PSD
186. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
187. Stancu Florinel PSD
188. Stativă Irinel Ioan PSD
189. Stănescu Alexandru PSD
190. Steriu Valeriu-Andrei PSD
191. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
192. Stroe Ionuț-Marian PNL
193. Suciu Vasile-Daniel PSD
194. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
195. Szabó Ödön UDMR
196. Șerban Ciprian-Constantin PSD
197. Șimon Gheorghe PSD
198. Șotcan Theodora PSD
199. Șovăială Constantin PNL
200. Ștefan Corneliu PSD
201. Ștefan Viorel PSD
202. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
203. Tabugan Ion ALDE
204. Teiș Alina PSD
205. Terea Ioan PSD
206. Tîlvăr Angel PSD
207. Todor Adrian PSD
208. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
209. Toma Ilie PSD
210. Trăilă Cristina PNL
211. Tripa Florin-Dan PSD
212. Tudor Beatrice PSD
213. Turcan Raluca PNL
214. Tușa Adriana Diana PSD
215. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
216. Ursu Răzvan-Ion PSD
217. Varga Glad-Aurel PNL
218. Varga Vasile PNL
219. Vasilescu Lia Olguța PSD
220. Vass Levente UDMR
221. Văcaru Alin Vasile -
222. Velcea Nicolae PSD
223. Vișan George-Gabriel PSD
224. Vîrză Mihăiță PSD
225. Vlad Sergiu Cosmin USR
226. Vlăducă Oana-Silvia PSD
227. Voicu Mihai Alexandru PNL
228. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
229. Weber Mihai PSD
230. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
231. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 16:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro