Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.07.2018 > 16:22 Versiunea pentru printare
Luni, 9 iulie 2018, ora 16:22

Subiect vot: Modificare ordine de zi
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:153 99 11 11 13 8 6 4 1
- voturi pentru (DA):124 99 - - 12 8 1 4 -
- voturi împotrivă (NU):27 - 11 10 - - 5 - 1
- abțineri:2 - - 1 1 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Anton Anton ALDE DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Banias Mircea Marius - NU
11. Barna Ilie Dan USR NU
12. Bălănescu Alexandru PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benkő Erika UDMR DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bodea Marius PNL NU
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
23. Bontea Vlad PSD DA
24. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
25. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP NU
26. Bran Ioana PSD DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL NU
30. Calotă Florică Ică ALDE DA
31. Căciulă Aurel PSD DA
32. Călin Ion PSD DA
33. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
37. Ciuhodaru Tudor PSD DA
38. Cobuz Maricela PSD DA
39. Cristache Cătălin PMP NU
40. Csép Éva-Andrea UDMR DA
41. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
42. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
43. Cupă Ion ALDE DA
44. Dinu Cristina-Elena PSD DA
45. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
46. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
47. Drulă Cătălin USR NU
48. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
49. Dunava Costel Neculai PSD DA
50. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
51. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
52. Furtună Mirela PSD DA
53. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
55. Gheorghiu Bogdan PNL NU
56. Gherman Dumitru PSD DA
57. Gilia Claudia PSD DA
58. Goga Octavian PSD DA
59. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
60. Halici Nicușor PSD DA
61. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
62. Huncă Mihaela PSD DA
63. Iancu Marius-Ionel PSD DA
64. Iftimie Neculai PSD DA
65. Ignat Miron Minoritati DA
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
67. Intotero Natalia-Elena PSD DA
68. Ion Stelian-Cristian USR NU
69. Ioniță Antoneta PNL NU
70. Iordache Florin PSD DA
71. Itu Cornel PSD DA
72. Jivan Luminița-Maria PSD DA
73. Korodi Attila UDMR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Lupașcu Costel PSD DA
76. Lupescu Dumitru USR NU
77. Macovei Silviu Nicu PSD DA
78. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
79. Manole Petre-Florin PSD DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
82. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
83. Mocioalcă Ion PSD DA
84. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
85. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
86. Neață Eugen PSD DA
87. Nicolicea Eugen PSD DA
88. Nistor Laurențiu PSD DA
89. Niță Mihai ALDE DA
90. Oprea Dumitru PNL NU
91. Oteșanu Daniela PSD DA
92. Pană Adriana-Doina PSD DA
93. Pașcan Emil-Marius PMP NU
94. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
95. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
96. Pop Georgian PSD DA
97. Popa Mihai Valentin PSD DA
98. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
99. Preda Cezar-Florin PNL NU
100. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
101. Presură Alexandra PSD DA
102. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
103. Radu Anișoara PSD DA
104. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
105. Rădulescu Alexandru PSD DA
106. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
108. Răduț Violeta PSD DA
109. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
110. Roman Ioan Sorin PSD DA
111. Roșca Lucreția PSD DA
112. Rotaru Alexandru PSD DA
113. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
114. Sebestyén Csaba-István UDMR Abținere
115. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
116. Seres Dénes UDMR DA
117. Simion Lucian-Eduard PSD DA
118. Simionca Ionuț PMP NU
119. Simonis Alfred - Robert PSD DA
120. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
121. Spânu Ion PSD DA
122. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
123. Stan Viorel PSD DA
124. Stativă Irinel Ioan PSD DA
125. Stănescu Alexandru PSD DA
126. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
127. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
128. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
129. Szabó Ödön UDMR DA
130. Șarapatin Elvira PSD DA
131. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
132. Șimon Gheorghe PSD DA
133. Șotcan Theodora PSD DA
134. Ștefan Corneliu PSD DA
135. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
136. Teiș Alina PSD DA
137. Tîlvăr Angel PSD DA
138. Todor Adrian PSD DA
139. Tomac Eugen PMP NU
140. Trăilă Cristina PNL NU
141. Tripa Florin-Dan PSD DA
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Tudose Mihai PSD DA
144. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
145. Varga Vasile PNL NU
146. Vasile Daniel Minoritati DA
147. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
148. Vass Levente UDMR DA
149. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
150. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
151. Weber Mihai PSD DA
152. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
153. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 15:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro