Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.07.2018 > 17:28 Versiunea pentru printare
Luni, 9 iulie 2018, ora 17:28

Subiect vot: PLx 369/2018 - Timp dezbatere
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:168 102 22 9 13 10 3 8 1
- voturi pentru (DA):134 102 1 - 13 10 1 7 -
- voturi împotrivă (NU):31 - 20 9 - - 2 - -
- abțineri:3 - 1 - - - - 1 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Anton Anton ALDE DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Balint Liviu-Ioan PSD DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benkő Erika UDMR DA
14. Bichineț Corneliu PMP DA
15. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
16. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bodea Marius PNL NU
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Bontea Vlad PSD DA
23. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
24. Bran Ioana PSD DA
25. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL NU
30. Calotă Florică Ică ALDE DA
31. Căciulă Aurel PSD DA
32. Călin Ion PSD DA
33. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
34. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
35. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
36. Cherecheș Florica PNL NU
37. Cherecheș Viorica PNL NU
38. Ciocan Dan PSD DA
39. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
40. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
41. Ciuhodaru Tudor PSD DA
42. Cîtea Vasile PSD DA
43. Cobuz Maricela PSD DA
44. Cosma Andreea PSD DA
45. Cosma Lavinia-Corina USR NU
46. Cristache Cătălin PMP NU
47. Csép Éva-Andrea UDMR DA
48. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati Abținere
49. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
50. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
51. Cupă Ion ALDE DA
52. Dinu Cristina-Elena PSD DA
53. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
54. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
55. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
56. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
57. Dunava Costel Neculai PSD DA
58. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
59. Florea Damian PSD DA
60. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
61. Furic Iarco Minoritati DA
62. Furtună Mirela PSD DA
63. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
64. Găină Mihăiță PSD DA
65. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
66. Gherman Dumitru PSD DA
67. Ghilea Găvrilă PNL NU
68. Gilia Claudia PSD DA
69. Goga Octavian PSD DA
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
71. Halici Nicușor PSD DA
72. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
73. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
74. Huncă Mihaela PSD DA
75. Iftimie Neculai PSD DA
76. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
77. Intotero Natalia-Elena PSD DA
78. Ioniță Antoneta PNL NU
79. Iordache Florin PSD DA
80. Itu Cornel PSD DA
81. Kelemen Hunor UDMR DA
82. Korodi Attila UDMR DA
83. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL Abținere
84. Lupașcu Costel PSD DA
85. Macovei Silviu Nicu PSD DA
86. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
87. Manole Petre-Florin PSD DA
88. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
89. Meiroșu Marilena-Emilia - Abținere
90. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
91. Mocanu Adrian ALDE DA
92. Moldovan Sorin-Dan PNL NU
93. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
94. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
95. Neață Eugen PSD DA
96. Nicoară Romeo Florin PNL NU
97. Nicolicea Eugen PSD DA
98. Nistor Laurențiu PSD DA
99. Niță Mihai ALDE DA
100. Olar Corneliu PNL NU
101. Oprea Dumitru PNL NU
102. Oros Nechita-Adrian PNL NU
103. Oteșanu Daniela PSD DA
104. Pambuccian Varujan Minoritati DA
105. Pană Adriana-Doina PSD DA
106. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
107. Pop Georgian PSD DA
108. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
109. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
110. Presură Alexandra PSD DA
111. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
112. Radu Anișoara PSD DA
113. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
114. Rădulescu Alexandru PSD DA
115. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
116. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
117. Răduț Violeta PSD DA
118. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
119. Roman Ioan Sorin PSD DA
120. Romanescu Cristinel PNL NU
121. Roșca Lucreția PSD DA
122. Rotaru Alexandru PSD DA
123. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
124. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
125. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
126. Sefer Cristian-George PMP NU
127. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
128. Seres Dénes UDMR DA
129. Sighiartău Robert-Ionatan PNL NU
130. Simion Lucian-Eduard PSD DA
131. Simonis Alfred - Robert PSD DA
132. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
133. Solomon Adrian PSD DA
134. Spânu Ion PSD DA
135. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
136. Stan Viorel PSD DA
137. Stativă Irinel Ioan PSD DA
138. Stănescu Alexandru PSD DA
139. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
140. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
141. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
142. Szabó Ödön UDMR DA
143. Șarapatin Elvira PSD DA
144. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
145. Șimon Gheorghe PSD DA
146. Șișcu George PNL NU
147. Șotcan Theodora PSD DA
148. Șovăială Constantin PNL NU
149. Ștefan Viorel PSD DA
150. Tabugan Ion ALDE DA
151. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
152. Teiș Alina PSD DA
153. Terea Ioan PSD DA
154. Tîlvăr Angel PSD DA
155. Todor Adrian PSD DA
156. Tripa Florin-Dan PSD DA
157. Tudor Beatrice PSD DA
158. Tudose Mihai PSD DA
159. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
160. Vasile Daniel Minoritati DA
161. Vass Levente UDMR DA
162. Vexler Silviu Minoritati DA
163. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
164. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
165. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
166. Weber Mihai PSD DA
167. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
168. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 septembrie 2018, 12:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro