Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.07.2018 > 17:52 Versiunea pentru printare
Luni, 9 iulie 2018, ora 17:52

Subiect vot: PLx 369/2018 - art.210- forma comisiei
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:163 113 3 14 18 5 4 5 1
- voturi pentru (DA):140 113 2 - 17 3 - 4 1
- voturi împotrivă (NU):18 - - 14 - - 4 - -
- abțineri:4 - 1 - 1 1 - 1 -
- nu au votat:1 - - - - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Apjok Norbert UDMR Abținere
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balint Liviu-Ioan PSD DA
11. Barna Ilie Dan USR NU
12. Bălănescu Alexandru PSD DA
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bende Sándor UDMR DA
16. Benkő Erika UDMR DA
17. Birchall Ana PSD DA
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Bontea Vlad PSD DA
25. Borza Remus-Adrian - DA
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
27. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP NU
28. Bran Ioana PSD DA
29. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Burciu Cristina PSD DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
35. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
36. Ciocan Dan PSD DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
39. Ciuhodaru Tudor PSD DA
40. Cîtea Vasile PSD DA
41. Cobuz Maricela PSD DA
42. Cosma Andreea PSD DA
43. Cosma Lavinia-Corina USR NU
44. Cristache Cătălin PMP NU
45. Csép Éva-Andrea UDMR DA
46. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati Abținere
47. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
48. Dinu Cristina-Elena PSD DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
52. Drulă Cătălin USR NU
53. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
54. Dunava Costel Neculai PSD DA
55. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Florea Damian PSD DA
58. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
59. Furic Iarco Minoritati DA
60. Furtună Mirela PSD DA
61. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
62. Găină Mihăiță PSD DA
63. Gherman Dumitru PSD DA
64. Gilia Claudia PSD DA
65. Goga Octavian PSD DA
66. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
67. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
68. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
69. Huncă Mihaela PSD DA
70. Iancu Marius-Ionel PSD DA
71. Iftimie Neculai PSD DA
72. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
73. Intotero Natalia-Elena PSD DA
74. Ion Stelian-Cristian USR NU
75. Iordache Florin PSD DA
76. Itu Cornel PSD DA
77. Jivan Luminița-Maria PSD DA
78. Kelemen Hunor UDMR DA
79. Korodi Attila UDMR DA
80. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
81. Lazăr Sorin PSD DA
82. Lupașcu Costel PSD DA
83. Lupescu Dumitru USR NU
84. Macovei Silviu Nicu PSD DA
85. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
86. Manole Petre-Florin PSD DA
87. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
88. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
89. Mocanu Adrian ALDE -
90. Mocioalcă Ion PSD DA
91. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
92. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
93. Neață Eugen PSD DA
94. Nicoară Romeo Florin PNL Abținere
95. Nicolicea Eugen PSD DA
96. Nistor Laurențiu PSD DA
97. Niță Mihai ALDE DA
98. Niță Nicu PSD DA
99. Oprișcan Mihai Doru ALDE Abținere
100. Oteșanu Daniela PSD DA
101. Pambuccian Varujan Minoritati DA
102. Pană Adriana-Doina PSD DA
103. Pașcan Emil-Marius PMP NU
104. Pau Radu - Adrian PSD DA
105. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
106. Pop Georgian PSD DA
107. Pop Tudor Rareș USR NU
108. Popa Mihai Valentin PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Preda Cezar-Florin PNL DA
111. Presură Alexandra PSD DA
112. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
113. Rădulescu Alexandru PSD DA
114. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
115. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
116. Răduț Violeta PSD DA
117. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
118. Roman Florin-Claudiu PNL DA
119. Roman Ioan Sorin PSD DA
120. Roșca Lucreția PSD DA
121. Rotaru Alexandru PSD DA
122. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
123. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
124. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
125. Seres Dénes UDMR DA
126. Simion Lucian-Eduard PSD DA
127. Simonis Alfred - Robert PSD DA
128. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
129. Solomon Adrian PSD DA
130. Spânu Ion PSD DA
131. Stan Viorel PSD DA
132. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
133. Stativă Irinel Ioan PSD DA
134. Stănescu Alexandru PSD DA
135. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
136. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
137. Szabó Ödön UDMR DA
138. Șarapatin Elvira PSD DA
139. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
140. Șimon Gheorghe PSD DA
141. Șotcan Theodora PSD DA
142. Șova Lucian PSD DA
143. Ștefan Corneliu PSD DA
144. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
145. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
146. Teiș Alina PSD DA
147. Terea Ioan PSD DA
148. Tîlvăr Angel PSD DA
149. Todor Adrian PSD DA
150. Tomac Eugen PMP NU
151. Tripa Florin-Dan PSD DA
152. Tudor Beatrice PSD DA
153. Tudose Mihai PSD DA
154. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
155. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
156. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
157. Vass Levente UDMR DA
158. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
159. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
160. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
161. Weber Mihai PSD DA
162. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
163. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 24 septembrie 2018, 5:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro