Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.07.2018 > 21:29 Versiunea pentru printare
Luni, 9 iulie 2018, ora 21:29

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:203 126 24 13 16 13 6 4 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Antal István-János UDMR
5. Anton Anton ALDE
6. Apjok Norbert UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Bălănescu Alexandru PSD
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benkő Erika UDMR
17. Bica Dănuț PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bode Lucian Nicolae PNL
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bontea Vlad PSD
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Bran Ioana PSD
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Bumb Sorin-Ioan PNL
32. Burciu Cristina PSD
33. Calista Mara-Daniela PNL
34. Calotă Florică Ică ALDE
35. Căciulă Aurel PSD
36. Călin Ion PSD
37. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
38. Căruceru Aida-Cristina PSD
39. Chiriac Viorel PSD
40. Ciocan Dan PSD
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD
42. Ciuhodaru Tudor PSD
43. Cîtea Vasile PSD
44. Cobuz Maricela PSD
45. Cocoș Vasile PSD
46. Cosma Andreea PSD
47. Cosma Lavinia-Corina USR
48. Cristache Cătălin PMP
49. Csép Éva-Andrea UDMR
50. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
51. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
52. Cupă Ion ALDE
53. Dan Nicușor Daniel USR
54. Dinu Cristina-Elena PSD
55. Dîrzu Ioan PSD
56. Dobrică Ionela Viorela PSD
57. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
58. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
59. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
60. Dumitrache Ileana Cristina PSD
61. Dunava Costel Neculai PSD
62. Erdei Dolóczki István UDMR
63. Fădor Angelica PNL
64. Florea Damian PSD
65. Floroiu Ionel PSD
66. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
67. Furtună Mirela PSD
68. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
69. Găină Mihăiță PSD
70. Georgescu Nicolae PSD
71. Gerea Andrei Dominic ALDE
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL
73. Gheorghiu Bogdan PNL
74. Gilia Claudia PSD
75. Giugea Nicolae PNL
76. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
77. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
78. Holban Georgeta-Carmen PSD
79. Huncă Mihaela PSD
80. Iancu Iulian PSD
81. Iancu Marius-Ionel PSD
82. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
83. Intotero Natalia-Elena PSD
84. Ion Stelian-Cristian USR
85. Itu Cornel PSD
86. Kelemen Hunor UDMR
87. Korodi Attila UDMR
88. Lazăr Sorin PSD
89. Lovin Dumitru ALDE
90. Lupașcu Costel PSD
91. Lupescu Dumitru USR
92. Macovei Silviu Nicu PSD
93. Magyar Loránd-Bálint UDMR
94. Manole Petre-Florin PSD
95. Mareș Mara PNL
96. Marica Petru-Sorin PSD
97. Márton Árpád-Francisc UDMR
98. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
99. Mărgărit Mitică-Marius PSD
100. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
101. Mînzatu Roxana PSD
102. Mohaci Mihai PSD
103. Moldovan Sorin-Dan PNL
104. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
105. Mușoiu Ștefan PSD
106. Nasra Gabriel-Horia PSD
107. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
108. Neață Eugen PSD
109. Nicoară Romeo Florin PNL
110. Nicolae Andrei PSD
111. Nicolicea Eugen PSD
112. Nistor Laurențiu PSD
113. Niță Mihai ALDE
114. Niță Nicu PSD
115. Nosa Iuliu PSD
116. Olar Corneliu PNL
117. Olteanu Daniel ALDE
118. Oteșanu Daniela PSD
119. Pambuccian Varujan Minoritati
120. Pană Adriana-Doina PSD
121. Paraschiv Rodica PSD
122. Pașcan Emil-Marius PMP
123. Pau Radu - Adrian PSD
124. Păle Dănuț PSD
125. Petcu Toma-Florin ALDE
126. Petrea Gabriel PSD
127. Petric Octavian PSD
128. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
129. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
130. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
131. Pop Andrei PSD
132. Pop Georgian PSD
133. Pop Tudor Rareș USR
134. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
135. Popescu Mariana-Venera Minoritati
136. Popescu Pavel PNL
137. Preda Cezar-Florin PNL
138. Presură Alexandra PSD
139. Prisnel Adrian-Claudiu USR
140. Prună Cristina-Mădălina USR
141. Radu Anișoara PSD
142. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
143. Rădulescu Alexandru PSD
144. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
145. Răduț Violeta PSD
146. Roman Florin-Claudiu PNL
147. Roman Ioan Sorin PSD
148. Roșca Lucreția PSD
149. Rotaru Alexandru PSD
150. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
151. Săftoiu Ana Adriana PNL
152. Sebestyén Csaba-István UDMR
153. Sefer Cristian-George PMP
154. Seidler Cristian-Gabriel USR
155. Seres Dénes UDMR
156. Simion Lucian-Eduard PSD
157. Simionca Ionuț PMP
158. Simonis Alfred - Robert PSD
159. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
160. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
161. Solomon Adrian PSD
162. Spânu Ion PSD
163. Stamatian Vasile-Florin PNL
164. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
165. Stancu Florinel PSD
166. Stativă Irinel Ioan PSD
167. Stănescu Alexandru PSD
168. Steriu Valeriu-Andrei PSD
169. Stroe Ionuț-Marian PNL
170. Suciu Vasile-Daniel PSD
171. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
172. Szabó Ödön UDMR
173. Șerban Ciprian-Constantin PSD
174. Șimon Gheorghe PSD
175. Șotcan Theodora PSD
176. Șova Lucian PSD
177. Ștefan Corneliu PSD
178. Tănăsescu Alina-Elena PSD
179. Teiș Alina PSD
180. Terea Ioan PSD
181. Tîlvăr Angel PSD
182. Todor Adrian PSD
183. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
184. Toma Ilie PSD
185. Tomac Eugen PMP
186. Tripa Florin-Dan PSD
187. Tudor Beatrice PSD
188. Turcan Raluca PNL
189. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
190. Ursu Răzvan-Ion PSD
191. Varga Glad-Aurel PNL
192. Vasilescu Lia Olguța PSD
193. Vass Levente UDMR
194. Velcea Nicolae PSD
195. Vișan George-Gabriel PSD
196. Vîlceanu Dan PNL
197. Vîrză Mihăiță PSD
198. Vlad Sergiu Cosmin USR
199. Vlăducă Oana-Silvia PSD
200. Vosganian Varujan ALDE
201. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
202. Weber Mihai PSD
203. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 2:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro