Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.07.2018 > 21:31 Versiunea pentru printare
Luni, 9 iulie 2018, ora 21:31

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:226 138 29 15 18 14 7 4 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Birchall Ana PSD
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Burciu Cristina PSD
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciolacu Ion-Marcel PSD
47. Ciuhodaru Tudor PSD
48. Cîtea Vasile PSD
49. Cobuz Maricela PSD
50. Cocoș Vasile PSD
51. Cosma Andreea PSD
52. Cosma Lavinia-Corina USR
53. Cristache Cătălin PMP
54. Csép Éva-Andrea UDMR
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
56. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
57. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
58. Cupă Ion ALDE
59. Cupșa Ioan PNL
60. Dan Nicușor Daniel USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
65. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
66. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
67. Dumitrache Ileana Cristina PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Duruș Vlad-Emanuel USR
70. Erdei Dolóczki István UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Florea Damian PSD
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furtună Mirela PSD
76. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
77. Găină Mihăiță PSD
78. Georgescu Nicolae PSD
79. Gerea Andrei Dominic ALDE
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL
81. Gheorghiu Bogdan PNL
82. Gherman Dumitru PSD
83. Gilia Claudia PSD
84. Giugea Nicolae PNL
85. Goga Octavian PSD
86. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
87. Gudu Vasile PNL
88. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
89. Holban Georgeta-Carmen PSD
90. Huncă Mihaela PSD
91. Iancu Iulian PSD
92. Iancu Marius-Ionel PSD
93. Iftimie Neculai PSD
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
95. Intotero Natalia-Elena PSD
96. Ion Stelian-Cristian USR
97. Iordache Florin PSD
98. Itu Cornel PSD
99. Jivan Luminița-Maria PSD
100. Kelemen Hunor UDMR
101. Korodi Attila UDMR
102. Kulcsár-Terza József-György UDMR
103. Lazăr Sorin PSD
104. Lovin Dumitru ALDE
105. Lungu Tudorița PNL
106. Lupașcu Costel PSD
107. Lupescu Dumitru USR
108. Macovei Silviu Nicu PSD
109. Magyar Loránd-Bálint UDMR
110. Manole Petre-Florin PSD
111. Mareș Mara PNL
112. Marica Petru-Sorin PSD
113. Márton Árpád-Francisc UDMR
114. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
115. Mărgărit Mitică-Marius PSD
116. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
117. Mînzatu Roxana PSD
118. Mohaci Mihai PSD
119. Moldovan Sorin-Dan PNL
120. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
121. Mușoiu Ștefan PSD
122. Nasra Gabriel-Horia PSD
123. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
124. Neață Eugen PSD
125. Nicoară Romeo Florin PNL
126. Nicolae Andrei PSD
127. Nicolicea Eugen PSD
128. Nistor Laurențiu PSD
129. Niță Mihai ALDE
130. Niță Nicu PSD
131. Nosa Iuliu PSD
132. Olar Corneliu PNL
133. Olteanu Daniel ALDE
134. Oteșanu Daniela PSD
135. Pambuccian Varujan Minoritati
136. Pană Adriana-Doina PSD
137. Paraschiv Rodica PSD
138. Pașcan Emil-Marius PMP
139. Pau Radu - Adrian PSD
140. Păle Dănuț PSD
141. Petcu Toma-Florin ALDE
142. Petrea Gabriel PSD
143. Petric Octavian PSD
144. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
145. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
146. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
147. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
148. Pop Andrei PSD
149. Pop Georgian PSD
150. Pop Tudor Rareș USR
151. Popa Mihai Valentin PSD
152. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
153. Popescu Mariana-Venera Minoritati
154. Preda Cezar-Florin PNL
155. Presură Alexandra PSD
156. Prisnel Adrian-Claudiu USR
157. Prună Cristina-Mădălina USR
158. Radu Anișoara PSD
159. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
160. Rădulescu Alexandru PSD
161. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
162. Răduț Violeta PSD
163. Roman Florin-Claudiu PNL
164. Roman Ioan Sorin PSD
165. Roșca Lucreția PSD
166. Rotaru Alexandru PSD
167. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
168. Săftoiu Ana Adriana PNL
169. Sebestyén Csaba-István UDMR
170. Sefer Cristian-George PMP
171. Seidler Cristian-Gabriel USR
172. Seres Dénes UDMR
173. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
174. Simion Lucian-Eduard PSD
175. Simionca Ionuț PMP
176. Simonis Alfred - Robert PSD
177. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
178. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
179. Solomon Adrian PSD
180. Spânu Ion PSD
181. Stamatian Vasile-Florin PNL
182. Stan Viorel PSD
183. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
184. Stancu Florinel PSD
185. Stativă Irinel Ioan PSD
186. Stănescu Alexandru PSD
187. Steriu Valeriu-Andrei PSD
188. Stroe Ionuț-Marian PNL
189. Suciu Matei PSD
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
192. Szabó Ödön UDMR
193. Șerban Ciprian-Constantin PSD
194. Șimon Gheorghe PSD
195. Șișcu George PNL
196. Șotcan Theodora PSD
197. Șova Lucian PSD
198. Ștefan Corneliu PSD
199. Ștefan Viorel PSD
200. Tabugan Ion ALDE
201. Tănăsescu Alina-Elena PSD
202. Teiș Alina PSD
203. Terea Ioan PSD
204. Tîlvăr Angel PSD
205. Todor Adrian PSD
206. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
207. Toma Ilie PSD
208. Tomac Eugen PMP
209. Tripa Florin-Dan PSD
210. Tudor Beatrice PSD
211. Turcan Raluca PNL
212. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
213. Ursu Răzvan-Ion PSD
214. Varga Glad-Aurel PNL
215. Vasilescu Lia Olguța PSD
216. Vass Levente UDMR
217. Velcea Nicolae PSD
218. Vișan George-Gabriel PSD
219. Vîlceanu Dan PNL
220. Vîrză Mihăiță PSD
221. Vlad Sergiu Cosmin USR
222. Vlăducă Oana-Silvia PSD
223. Vosganian Varujan ALDE
224. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
225. Weber Mihai PSD
226. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 16:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro