Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.07.2018 > 12:17 Versiunea pentru printare
Marți, 10 iulie 2018, ora 12:17

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:226 124 39 18 16 13 3 8 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Antal István-János UDMR
7. Apjok Norbert UDMR
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Birchall Ana PSD
22. Biro Zsolt-Istvan UDMR
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Borza Remus-Adrian -
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Bran Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
46. Cherecheș Florica PNL
47. Cherecheș Viorica PNL
48. Chichirău Cosette-Paula USR
49. Chiriac Viorel PSD
50. Ciocan Dan PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Ciuhodaru Tudor PSD
54. Cobuz Maricela PSD
55. Cocoș Vasile PSD
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
59. Cupă Ion ALDE
60. Cupșa Ioan PNL
61. Dehelean Silviu USR
62. Dinu Cristina-Elena PSD
63. Dîrzu Ioan PSD
64. Dobre Mircea-Titus -
65. Dobrică Ionela Viorela PSD
66. Dobrovie Matei-Adrian USR
67. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
68. Drulă Cătălin USR
69. Dunava Costel Neculai PSD
70. Erdei Dolóczki István UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Firczak Iulius Marian Minoritati
73. Florea Damian PSD
74. Floroiu Ionel PSD
75. Furic Iarco Minoritati
76. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
77. Găină Mihăiță PSD
78. Georgescu Nicolae PSD
79. Gerea Andrei Dominic ALDE
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL
81. Gheorghe Tinel PNL
82. Gherman Dumitru PSD
83. Ghilea Găvrilă PNL
84. Gilia Claudia PSD
85. Giugea Nicolae PNL
86. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
87. Gudu Vasile PNL
88. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
89. Hărătău Elena PSD
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Huncă Mihaela PSD
92. Iancu Iulian PSD
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Iftimie Neculai PSD
95. Ignat Miron Minoritati
96. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
97. Intotero Natalia-Elena PSD
98. Ion Stelian-Cristian USR
99. Itu Cornel PSD
100. Jivan Luminița-Maria PSD
101. Korodi Attila UDMR
102. Kulcsár-Terza József-György UDMR
103. Lazăr Sorin PSD
104. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
105. Lovin Dumitru ALDE
106. Lungu Tudorița PNL
107. Lupașcu Costel PSD
108. Lupescu Dumitru USR
109. Macovei Silviu Nicu PSD
110. Magyar Loránd-Bálint UDMR
111. Manole Petre-Florin PSD
112. Mareș Mara PNL
113. Marica Petru-Sorin PSD
114. Márton Árpád-Francisc UDMR
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
116. Mărgărit Mitică-Marius PSD
117. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
118. Mînzatu Roxana PSD
119. Mocanu Adrian ALDE
120. Mocioalcă Ion PSD
121. Mohaci Mihai PSD
122. Moldovan Sorin-Dan PNL
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
124. Mușoiu Ștefan PSD
125. Nasra Gabriel-Horia PSD
126. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
127. Neață Eugen PSD
128. Nechifor Cătălin-Ioan -
129. Nicoară Romeo Florin PNL
130. Nicolicea Eugen PSD
131. Nistor Laurențiu PSD
132. Niță Mihai ALDE
133. Niță Nicu PSD
134. Nosa Iuliu PSD
135. Olar Corneliu PNL
136. Olteanu Daniel ALDE
137. Oprea Dumitru PNL
138. Oprișcan Mihai Doru ALDE
139. Oteșanu Daniela PSD
140. Palăr Ionel PNL
141. Pambuccian Varujan Minoritati
142. Pană Adriana-Doina PSD
143. Paraschiv Rodica PSD
144. Pau Radu - Adrian PSD
145. Păle Dănuț PSD
146. Petcu Toma-Florin ALDE
147. Petrea Gabriel PSD
148. Petric Octavian PSD
149. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
150. Podașcă Gabriela-Maria -
151. Pop Andrei PSD
152. Pop Georgian PSD
153. Pop Tudor Rareș USR
154. Popa Mihai Valentin PSD
155. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
156. Popescu Pavel PNL
157. Preda Cezar-Florin PNL
158. Predoiu Marian-Cătălin PNL
159. Prisnel Adrian-Claudiu USR
160. Prișcă Răzvan Sorin PNL
161. Prună Cristina-Mădălina USR
162. Radu Anișoara PSD
163. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
164. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
165. Rădulescu Alexandru PSD
166. Rădulescu Dan-Răzvan USR
167. Răduț Violeta PSD
168. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
169. Roman Florin-Claudiu PNL
170. Roman Ioan Sorin PSD
171. Roșca Lucreția PSD
172. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
173. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
174. Sebestyén Csaba-István UDMR
175. Sefer Cristian-George PMP
176. Seidler Cristian-Gabriel USR
177. Seres Dénes UDMR
178. Simonis Alfred - Robert PSD
179. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
180. Solomon Adrian PSD
181. Spânu Ion PSD
182. Stan Viorel PSD
183. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
184. Stancu Florinel PSD
185. Stativă Irinel Ioan PSD
186. Stănescu Alexandru PSD
187. Steriu Valeriu-Andrei PSD
188. Stroe Ionuț-Marian PNL
189. Suciu Matei PSD
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
192. Szabó Ödön UDMR
193. Șarapatin Elvira PSD
194. Șerban Ciprian-Constantin PSD
195. Șimon Gheorghe PSD
196. Șișcu George PNL
197. Șotcan Theodora PSD
198. Șova Lucian PSD
199. Șovăială Constantin PNL
200. Ștefan Corneliu PSD
201. Ștefan Ion PNL
202. Ștefan Viorel PSD
203. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
204. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
205. Teiș Alina PSD
206. Terea Ioan PSD
207. Tîlvăr Angel PSD
208. Todor Adrian PSD
209. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
210. Toma Ilie PSD
211. Tripa Florin-Dan PSD
212. Tudor Beatrice PSD
213. Turcan Raluca PNL
214. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
215. Vasile Daniel Minoritati
216. Vasilescu Lia Olguța PSD
217. Vass Levente UDMR
218. Velcea Nicolae PSD
219. Vișan George-Gabriel PSD
220. Vîlceanu Dan PNL
221. Vîrză Mihăiță PSD
222. Vlad Sergiu Cosmin USR
223. Vlăducă Oana-Silvia PSD
224. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
225. Weber Mihai PSD
226. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 20:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro