Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.07.2018 > 12:17 Versiunea pentru printare
Marți, 10 iulie 2018, ora 12:17

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 287/2018 privind emiterea cărților de identitate speciale membrilor misiunilor diplomatice, oficiilor consulare și reprezentanțelor organizațiilor internaționale acreditate în România
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:230 125 37 19 16 16 4 9 4
- voturi pentru (DA):230 125 37 19 16 16 4 9 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Anastase Roberta Alma PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Antal István-János UDMR DA
7. Apjok Norbert UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balint Liviu-Ioan PSD DA
12. Barna Ilie Dan USR DA
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
14. Bălănescu Alexandru PSD DA
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Bende Sándor UDMR DA
18. Benga Tudor - Vlad USR DA
19. Benkő Erika UDMR DA
20. Bica Dănuț PNL DA
21. Birchall Ana PSD DA
22. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
25. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
26. Bode Lucian Nicolae PNL DA
27. Bodea Marius PNL DA
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
30. Bontea Vlad PSD DA
31. Borza Remus-Adrian - DA
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
33. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
34. Bran Ioana PSD DA
35. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
36. Budăi Marius-Constantin PSD DA
37. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
38. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
39. Burciu Cristina PSD DA
40. Calista Mara-Daniela PNL DA
41. Calotă Florică Ică ALDE DA
42. Căciulă Aurel PSD DA
43. Călin Ion PSD DA
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
45. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
47. Cherecheș Florica PNL DA
48. Cherecheș Viorica PNL DA
49. Chichirău Cosette-Paula USR DA
50. Chiriac Viorel PSD DA
51. Ciocan Dan PSD DA
52. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
54. Ciuhodaru Tudor PSD DA
55. Cobuz Maricela PSD DA
56. Cocoș Vasile PSD DA
57. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
58. Cristache Cătălin PMP DA
59. Csép Éva-Andrea UDMR DA
60. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
61. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
62. Cupă Ion ALDE DA
63. Cupșa Ioan PNL DA
64. Dehelean Silviu USR DA
65. Dinu Cristina-Elena PSD DA
66. Dîrzu Ioan PSD DA
67. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
68. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
70. Drulă Cătălin USR DA
71. Dunava Costel Neculai PSD DA
72. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
73. Erdei Dolóczki István UDMR DA
74. Fădor Angelica PNL DA
75. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
76. Florea Damian PSD DA
77. Floroiu Ionel PSD DA
78. Furic Iarco Minoritati DA
79. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
80. Găină Mihăiță PSD DA
81. Georgescu Nicolae PSD DA
82. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
84. Gheorghe Tinel PNL DA
85. Gherman Dumitru PSD DA
86. Ghilea Găvrilă PNL DA
87. Gilia Claudia PSD DA
88. Giugea Nicolae PNL DA
89. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
90. Gudu Vasile PNL DA
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
92. Hărătău Elena PSD DA
93. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
94. Huncă Mihaela PSD DA
95. Iancu Iulian PSD DA
96. Iancu Marius-Ionel PSD DA
97. Iftimie Neculai PSD DA
98. Ignat Miron Minoritati DA
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
100. Intotero Natalia-Elena PSD DA
101. Ion Stelian-Cristian USR DA
102. Itu Cornel PSD DA
103. Jivan Luminița-Maria PSD DA
104. Korodi Attila UDMR DA
105. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
106. Lazăr Sorin PSD DA
107. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
108. Lovin Dumitru ALDE DA
109. Lungu Tudorița PNL DA
110. Lupașcu Costel PSD DA
111. Lupescu Dumitru USR DA
112. Macovei Silviu Nicu PSD DA
113. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
114. Manole Petre-Florin PSD DA
115. Mareș Mara PNL DA
116. Marica Petru-Sorin PSD DA
117. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
118. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
119. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
120. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
121. Mînzatu Roxana PSD DA
122. Mocanu Adrian ALDE DA
123. Mocioalcă Ion PSD DA
124. Mohaci Mihai PSD DA
125. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
126. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
127. Mușoiu Ștefan PSD DA
128. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
129. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
130. Neață Eugen PSD DA
131. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
132. Nicoară Romeo Florin PNL DA
133. Nicolicea Eugen PSD DA
134. Nistor Laurențiu PSD DA
135. Niță Mihai ALDE DA
136. Niță Nicu PSD DA
137. Nosa Iuliu PSD DA
138. Olar Corneliu PNL DA
139. Olteanu Daniel ALDE DA
140. Oprea Dumitru PNL DA
141. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
142. Oteșanu Daniela PSD DA
143. Palăr Ionel PNL DA
144. Pambuccian Varujan Minoritati DA
145. Pană Adriana-Doina PSD DA
146. Paraschiv Rodica PSD DA
147. Pau Radu - Adrian PSD DA
148. Păle Dănuț PSD DA
149. Petcu Toma-Florin ALDE DA
150. Petrea Gabriel PSD DA
151. Petric Octavian PSD DA
152. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
153. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
154. Podașcă Gabriela-Maria - DA
155. Pop Andrei PSD DA
156. Pop Georgian PSD DA
157. Pop Tudor Rareș USR DA
158. Popa Mihai Valentin PSD DA
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
160. Popescu Pavel PNL DA
161. Preda Cezar-Florin PNL DA
162. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
163. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
164. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
165. Prună Cristina-Mădălina USR DA
166. Radu Anișoara PSD DA
167. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
168. Rădulescu Alexandru PSD DA
169. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
170. Răduț Violeta PSD DA
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
172. Roman Florin-Claudiu PNL DA
173. Roman Ioan Sorin PSD DA
174. Roșca Lucreția PSD DA
175. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
176. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
177. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
178. Sefer Cristian-George PMP DA
179. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
180. Seres Dénes UDMR DA
181. Simonis Alfred - Robert PSD DA
182. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
183. Solomon Adrian PSD DA
184. Spânu Ion PSD DA
185. Stan Viorel PSD DA
186. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
187. Stancu Florinel PSD DA
188. Stativă Irinel Ioan PSD DA
189. Stănescu Alexandru PSD DA
190. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
191. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
192. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
193. Suciu Matei PSD DA
194. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
195. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
196. Szabó Ödön UDMR DA
197. Șarapatin Elvira PSD DA
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
199. Șimon Gheorghe PSD DA
200. Șișcu George PNL DA
201. Șotcan Theodora PSD DA
202. Șova Lucian PSD DA
203. Șovăială Constantin PNL DA
204. Ștefan Corneliu PSD DA
205. Ștefan Ion PNL DA
206. Ștefan Viorel PSD DA
207. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
208. Tabugan Ion ALDE DA
209. Teiș Alina PSD DA
210. Terea Ioan PSD DA
211. Tîlvăr Angel PSD DA
212. Todor Adrian PSD DA
213. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
214. Toma Ilie PSD DA
215. Tripa Florin-Dan PSD DA
216. Tudor Beatrice PSD DA
217. Vasile Daniel Minoritati DA
218. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
219. Vass Levente UDMR DA
220. Velcea Nicolae PSD DA
221. Vișan George-Gabriel PSD DA
222. Vîlceanu Dan PNL DA
223. Vîrză Mihăiță PSD DA
224. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
225. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
226. Vosganian Varujan ALDE DA
227. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
228. Weber Mihai PSD DA
229. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 0:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro