Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2018 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 5 septembrie 2018, ora 11:28

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:172 84 37 22 12 3 3 9 2
- voturi pentru (DA):169 84 36 22 11 3 3 8 2
- voturi împotrivă (NU):2 - 1 - - - - 1 -
- abțineri:1 - - - 1 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR Abținere
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Benkő Erika UDMR DA
17. Bica Dănuț PNL DA
18. Bichineț Corneliu PMP DA
19. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Bontea Vlad PSD DA
25. Botez Mihai-Cătălin USR DA
26. Budăi Marius-Constantin PSD DA
27. Buican Cristian PNL DA
28. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
29. Bulai Iulian USR DA
30. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Chichirău Cosette-Paula USR DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Ciocan Dan PSD DA
38. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
39. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
40. Cobuz Maricela PSD DA
41. Cocoș Vasile PSD DA
42. Cosma Lavinia-Corina USR DA
43. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
44. Csoma Botond UDMR DA
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
46. Cupă Ion ALDE DA
47. Dehelean Silviu USR DA
48. Dinu Cristina-Elena PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
51. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
52. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
53. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
54. Drulă Cătălin USR DA
55. Dunava Costel Neculai PSD DA
56. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Farago Petru UDMR DA
59. Fădor Angelica PNL DA
60. Florea Oana-Consuela PSD DA
61. Floroiu Ionel PSD DA
62. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
63. Furic Iarco Minoritati DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Gavrilă Camelia PSD DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghe Tinel PNL DA
68. Gheorghiu Bogdan PNL DA
69. Gherman Dumitru PSD DA
70. Ghilea Găvrilă PNL DA
71. Ghinea Cristian USR DA
72. Gilia Claudia PSD DA
73. Giugea Nicolae PNL DA
74. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
75. Gudu Vasile PNL DA
76. Halici Nicușor PSD DA
77. Hărătău Elena PSD DA
78. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
79. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
80. Ion Stelian-Cristian USR DA
81. Ioniță Antoneta PNL DA
82. Iordache Florin PSD DA
83. Itu Cornel PSD DA
84. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
85. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
86. Lazăr Sorin PSD DA
87. Longher Victoria Minoritati DA
88. Lungu Tudorița PNL DA
89. Lupașcu Costel PSD DA
90. Macovei Silviu Nicu PSD DA
91. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
92. Manole Petre-Florin PSD DA
93. Marica Petru-Sorin PSD DA
94. Mihalescul Dumitru PNL DA
95. Mînzatu Roxana PSD DA
96. Mohaci Mihai PSD DA
97. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
98. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
99. Mușoiu Ștefan PSD DA
100. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
101. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
102. Neagu Nicolae PNL DA
103. Neață Eugen PSD DA
104. Nicoară Romeo Florin PNL DA
105. Nicolae Andrei PSD DA
106. Nistor Laurențiu PSD DA
107. Niță Nicu PSD DA
108. Olteanu Daniel ALDE DA
109. Oprea Dumitru PNL DA
110. Palăr Ionel PNL DA
111. Pambuccian Varujan Minoritati DA
112. Pașcan Emil-Marius PMP DA
113. Pau Radu - Adrian PSD DA
114. Păle Dănuț PSD DA
115. Petrea Gabriel PSD DA
116. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
117. Pop Andrei PSD DA
118. Pop Georgian PSD DA
119. Pop Tudor Rareș USR DA
120. Popa Florin PSD DA
121. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
122. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
123. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
124. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
125. Preda Cezar-Florin PNL DA
126. Presură Alexandra PSD DA
127. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
128. Prună Cristina-Mădălina USR DA
129. Radu Anișoara PSD DA
130. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
131. Rădulescu Alexandru PSD DA
132. Răduț Violeta PSD DA
133. Roman Florin-Claudiu PNL DA
134. Roman Ioan Sorin PSD DA
135. Romanescu Cristinel PNL DA
136. Roșca Lucreția PSD DA
137. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
138. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
139. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
140. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
141. Simionca Ionuț PMP DA
142. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
143. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
144. Stancu Florinel PSD DA
145. Stativă Irinel Ioan PSD DA
146. Stănescu Alexandru PSD DA
147. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
148. Suciu Matei PSD DA
149. Szabó Ödön UDMR DA
150. Șarapatin Elvira PSD DA
151. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
152. Șișcu George PNL DA
153. Șotcan Theodora PSD DA
154. Șovăială Constantin PNL DA
155. Ștefan Corneliu PSD DA
156. Ștefan Ion PNL DA
157. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
158. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
159. Teiș Alina PSD DA
160. Tîlvăr Angel PSD DA
161. Todor Adrian PSD DA
162. Tudor Beatrice PSD DA
163. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
164. Vasile Daniel Minoritati DA
165. Vișan George-Gabriel PSD DA
166. Vîlceanu Dan PNL DA
167. Vîrză Mihăiță PSD DA
168. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
169. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
170. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
171. Zainea Cornel USR DA
172. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 22 septembrie 2018, 22:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro