Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2018 > 10:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 5 septembrie 2018, ora 10:13

Subiect vot: Suplimentarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:112 54 24 17 4 3 3 6 1
- voturi pentru (DA):111 54 24 17 4 3 3 5 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati -
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Balint Liviu-Ioan PSD DA
6. Benga Tudor - Vlad USR DA
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
9. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
10. Bode Lucian Nicolae PNL DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Budăi Marius-Constantin PSD DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Bulai Iulian USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Calista Mara-Daniela PNL DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Chiriac Viorel PSD DA
21. Cîtea Vasile PSD DA
22. Cobuz Maricela PSD DA
23. Cosma Lavinia-Corina USR DA
24. Cristache Cătălin PMP DA
25. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
26. Drulă Cătălin USR DA
27. Dunava Costel Neculai PSD DA
28. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
29. Erdei Dolóczki István UDMR DA
30. Fădor Angelica PNL DA
31. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
32. Furtună Mirela PSD DA
33. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
34. Gheorghiu Bogdan PNL DA
35. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
36. Gherman Dumitru PSD DA
37. Ghilea Găvrilă PNL DA
38. Gilia Claudia PSD DA
39. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Halici Nicușor PSD DA
42. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
43. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
44. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
45. Ibram Iusein Minoritati DA
46. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
47. Ion Stelian-Cristian USR DA
48. Ioniță Antoneta PNL DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Itu Cornel PSD DA
51. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Longher Victoria Minoritati DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupescu Dumitru USR DA
57. Manole Petre-Florin PSD DA
58. Marica Petru-Sorin PSD DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
60. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
61. Mînzatu Roxana PSD DA
62. Mohaci Mihai PSD DA
63. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
64. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
65. Mușoiu Ștefan PSD DA
66. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
67. Neagu Nicolae PNL DA
68. Neață Eugen PSD DA
69. Nicoară Romeo Florin PNL DA
70. Nistor Laurențiu PSD DA
71. Niță Nicu PSD DA
72. Nosa Iuliu PSD DA
73. Olteanu Daniel ALDE DA
74. Oprea Dumitru PNL DA
75. Pană Adriana-Doina PSD DA
76. Paraschiv Rodica PSD DA
77. Pașcan Emil-Marius PMP DA
78. Pau Radu - Adrian PSD DA
79. Păle Dănuț PSD DA
80. Pop Andrei PSD DA
81. Pop Georgian PSD DA
82. Pop Tudor Rareș USR DA
83. Popa Florin PSD DA
84. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
85. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Anișoara PSD DA
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
90. Romanescu Cristinel PNL DA
91. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
92. Sefer Cristian-George PMP DA
93. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
94. Seres Dénes UDMR DA
95. Simion Lucian-Eduard PSD DA
96. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
97. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
98. Stancu Florinel PSD DA
99. Stănescu Alexandru PSD DA
100. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
101. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
102. Șarapatin Elvira PSD DA
103. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
104. Șovăială Constantin PNL DA
105. Teiș Alina PSD DA
106. Tîlvăr Angel PSD DA
107. Toma Ilie PSD DA
108. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
109. Velcea Nicolae PSD DA
110. Vîrză Mihăiță PSD DA
111. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
112. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 21:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro