Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2018 > 12:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 5 septembrie 2018, ora 12:25

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:257 124 53 22 15 12 8 14 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Alexe Costel PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Antal István-János UDMR
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Barna Ilie Dan USR
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bălănescu Alexandru PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Birchall Ana PSD
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
27. Boboc Tudorița-Rodica PSD
28. Boboc Valentin Gabriel PSD
29. Bode Lucian Nicolae PNL
30. Bodea Marius PNL
31. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
32. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
33. Bontea Vlad PSD
34. Boroianu Aurel-Robert PNL
35. Borza Remus-Adrian -
36. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
37. Botez Mihai-Cătălin USR
38. Bucura-Oprescu Simona PSD
39. Budăi Marius-Constantin PSD
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bumb Sorin-Ioan PNL
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Florica PNL
48. Chichirău Cosette-Paula USR
49. Chiriac Viorel PSD
50. Ciocan Dan PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Cîtea Vasile PSD
54. Cobuz Maricela PSD
55. Cocoș Vasile PSD
56. Constantin Daniel -
57. Cosma Andreea PSD
58. Cosma Lavinia-Corina USR
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
60. Cristache Cătălin PMP
61. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
62. Csoma Botond UDMR
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
65. Cupă Ion ALDE
66. Dehelean Silviu USR
67. Dinu Cristina-Elena PSD
68. Dîrzu Ioan PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
72. Dobrovie Matei-Adrian USR
73. Dohotaru Adrian-Octavian -
74. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
75. Drulă Cătălin USR
76. Dunava Costel Neculai PSD
77. Duruș Vlad-Emanuel USR
78. Erdei Dolóczki István UDMR
79. Farago Petru UDMR
80. Fădor Angelica PNL
81. Firczak Iulius Marian Minoritati
82. Florea Oana-Consuela PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furic Iarco Minoritati
86. Furtună Mirela PSD
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
88. Gavrilă Camelia PSD
89. Găină Mihăiță PSD
90. Gheorghe Andrei Daniel PNL
91. Gheorghe Tinel PNL
92. Gheorghiu Bogdan PNL
93. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
94. Gherman Dumitru PSD
95. Ghilea Găvrilă PNL
96. Ghinea Cristian USR
97. Gilia Claudia PSD
98. Giugea Nicolae PNL
99. Goga Octavian PSD
100. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
101. Gudu Vasile PNL
102. Halici Nicușor PSD
103. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
104. Hărătău Elena PSD
105. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
106. Holban Georgeta-Carmen PSD
107. Huncă Mihaela -
108. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
109. Iancu Iulian PSD
110. Iancu Marius-Ionel PSD
111. Ibram Iusein Minoritati
112. Iftimie Neculai PSD
113. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
114. Intotero Natalia-Elena PSD
115. Ion Stelian-Cristian USR
116. Ioniță Antoneta PNL
117. Iordache Florin PSD
118. Itu Cornel PSD
119. Iurișniți Cristina-Ionela USR
120. Lazăr Sorin PSD
121. Longher Victoria Minoritati
122. Lovin Dumitru ALDE
123. Lungu Tudorița PNL
124. Lupașcu Costel PSD
125. Macovei Silviu Nicu PSD
126. Magyar Loránd-Bálint UDMR
127. Manole Petre-Florin PSD
128. Marica Petru-Sorin PSD
129. Márton Árpád-Francisc UDMR
130. Mărgărit Mitică-Marius PSD
131. Meiroșu Marilena-Emilia -
132. Mihalescul Dumitru PNL
133. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
134. Mînzatu Roxana PSD
135. Mocanu Adrian ALDE
136. Mocioalcă Ion PSD
137. Mohaci Mihai PSD
138. Moldovan Sorin-Dan PNL
139. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
140. Mușoiu Ștefan PSD
141. Nasra Gabriel-Horia PSD
142. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
143. Neagu Nicolae PNL
144. Neață Eugen PSD
145. Nechifor Cătălin-Ioan -
146. Nicoară Romeo Florin PNL
147. Nicolae Andrei PSD
148. Nicolicea Eugen PSD
149. Nistor Laurențiu PSD
150. Niță Mihai ALDE
151. Niță Nicu PSD
152. Nosa Iuliu PSD
153. Olar Corneliu PNL
154. Olteanu Daniel ALDE
155. Oprea Dumitru PNL
156. Oros Nechita-Adrian PNL
157. Palăr Ionel PNL
158. Pambuccian Varujan Minoritati
159. Pană Adriana-Doina PSD
160. Paraschiv Rodica PSD
161. Pașcan Emil-Marius PMP
162. Pau Radu - Adrian PSD
163. Păle Dănuț PSD
164. Petrea Gabriel PSD
165. Petric Octavian PSD
166. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
167. Podașcă Gabriela-Maria -
168. Pop Andrei PSD
169. Pop Georgian PSD
170. Pop Tudor Rareș USR
171. Popa Florin PSD
172. Popa Mihai Valentin PSD
173. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
174. Popescu Mariana-Venera Minoritati
175. Popescu Nicolae-Daniel USR
176. Popescu Pavel PNL
177. Popescu Virgil-Daniel PNL
178. Preda Cezar-Florin PNL
179. Predoiu Marian-Cătălin PNL
180. Presură Alexandra PSD
181. Prisnel Adrian-Claudiu USR
182. Prișcă Răzvan Sorin PNL
183. Prună Cristina-Mădălina USR
184. Radu Anișoara PSD
185. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
186. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
187. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
188. Rădulescu Alexandru PSD
189. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
190. Răduț Violeta PSD
191. Roman Florin-Claudiu PNL
192. Roman Ioan Sorin PSD
193. Romanescu Cristinel PNL
194. Roșca Lucreția PSD
195. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
196. Săftoiu Ana Adriana PNL
197. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
198. Sebestyén Csaba-István UDMR
199. Sefer Cristian-George PMP
200. Seidler Cristian-Gabriel USR
201. Seres Dénes UDMR
202. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
203. Simion Lucian-Eduard PSD
204. Simionca Ionuț PMP
205. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
206. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
207. Solomon Adrian PSD
208. Spânu Ion PSD
209. Stamatian Vasile-Florin PNL
210. Stan Viorel PSD
211. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
212. Stancu Florinel PSD
213. Stativă Irinel Ioan PSD
214. Stănescu Alexandru PSD
215. Steriu Valeriu-Andrei PSD
216. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
217. Suciu Matei PSD
218. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
219. Szabó Ödön UDMR
220. Șarapatin Elvira PSD
221. Șerban Ciprian-Constantin PSD
222. Șimon Gheorghe PSD
223. Șișcu George PNL
224. Șotcan Theodora PSD
225. Șovăială Constantin PNL
226. Ștefan Corneliu PSD
227. Ștefan Ion PNL
228. Ștefan Viorel PSD
229. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
230. Tănăsescu Alina-Elena PSD
231. Teiș Alina PSD
232. Tîlvăr Angel PSD
233. Todor Adrian PSD
234. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
235. Toma Ilie PSD
236. Tomac Eugen PMP
237. Tudor Beatrice PSD
238. Tudose Mihai PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Turcescu Robert-Nicolae PMP
241. Ursu Răzvan-Ion PSD
242. Varga Vasile PNL
243. Vasile Daniel Minoritati
244. Vasilescu Lia Olguța PSD
245. Vass Levente UDMR
246. Vexler Silviu Minoritati
247. Vișan George-Gabriel PSD
248. Vîlceanu Dan PNL
249. Vîrză Mihăiță PSD
250. Vlad Sergiu Cosmin USR
251. Vlăducă Oana-Silvia PSD
252. Voicu Mihai Alexandru PNL
253. Vosganian Varujan ALDE
254. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
255. Zainea Cornel USR
256. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
257. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 17:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro