Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.09.2018 > 16:16 Versiunea pentru printare
Marți, 11 septembrie 2018, ora 16:16

Subiect vot: Propunere timpi dezbatere moțiune
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:128 64 32 14 - 4 6 5 3
- voturi pentru (DA):126 64 31 13 - 4 6 5 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Banias Mircea Marius - DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bontea Vlad PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Bulai Iulian USR -
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Calista Mara-Daniela PNL DA
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Cherecheș Viorica PNL -
23. Chiriac Viorel PSD DA
24. Cîtea Vasile PSD DA
25. Cobuz Maricela PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Codreanu Constantin PMP DA
28. Cristache Cătălin PMP DA
29. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
30. Dehelean Silviu USR DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
33. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
34. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
36. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
37. Fădor Angelica PNL DA
38. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
39. Georgescu Nicolae PSD DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Gherman Dumitru PSD DA
42. Ghilea Găvrilă PNL DA
43. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Halici Nicușor PSD DA
46. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
47. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
48. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
49. Lazăr Sorin PSD DA
50. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
51. Longher Victoria Minoritati DA
52. Lungu Tudorița PNL DA
53. Lupașcu Costel PSD DA
54. Lupescu Dumitru USR DA
55. Macovei Silviu Nicu PSD DA
56. Mareș Mara PNL DA
57. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
58. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
59. Mohaci Mihai PSD DA
60. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
61. Neagu Nicolae PNL DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
64. Nicolae Andrei PSD DA
65. Nosa Iuliu PSD DA
66. Oprea Dumitru PNL DA
67. Oteșanu Daniela PSD DA
68. Palăr Ionel PNL DA
69. Paraschiv Rodica PSD DA
70. Pașcan Emil-Marius PMP DA
71. Pau Radu - Adrian PSD DA
72. Păle Dănuț PSD DA
73. Petrea Gabriel PSD DA
74. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
75. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
76. Popa Florin PSD DA
77. Popa Mihai Valentin PSD DA
78. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
79. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
80. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
81. Presură Alexandra PSD DA
82. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
83. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
84. Prună Cristina-Mădălina USR DA
85. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
86. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
87. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
88. Rădulescu Alexandru PSD DA
89. Răduț Violeta PSD DA
90. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
91. Roman Florin-Claudiu PNL DA
92. Roman Ioan Sorin PSD DA
93. Romanescu Cristinel PNL DA
94. Roșca Lucreția PSD DA
95. Rotaru Alexandru PSD DA
96. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
97. Sefer Cristian-George PMP DA
98. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
99. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
100. Spânu Ion PSD DA
101. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
102. Stancu Florinel PSD DA
103. Stativă Irinel Ioan PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Suciu Matei PSD DA
106. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
107. Șișcu George PNL DA
108. Șovăială Constantin PNL DA
109. Ștefan Corneliu PSD DA
110. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
111. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
112. Teiș Alina PSD DA
113. Tîlvăr Angel PSD DA
114. Todor Adrian PSD DA
115. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
116. Tomac Eugen PMP DA
117. Trăilă Cristina PNL DA
118. Tripa Florin-Dan PSD DA
119. Tudor Beatrice PSD DA
120. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
121. Vasilică Radu Costin PSD DA
122. Velcea Nicolae PSD DA
123. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
124. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
125. Vosganian Varujan ALDE DA
126. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
127. Zainea Cornel USR DA
128. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 23:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro