Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:42 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:42

Subiect vot: Modificare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:167 86 43 21 - 5 4 6 2
- voturi pentru (DA):158 86 39 20 - 4 3 4 2
- voturi împotrivă (NU):3 - - 1 - - - 2 -
- abțineri:3 - 1 - - 1 1 - -
- nu au votat:3 - 3 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Balint Liviu-Ioan PSD DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
18. Borza Remus-Adrian - DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Chichirău Cosette-Paula USR DA
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
33. Cîtea Vasile PSD DA
34. Cobuz Maricela PSD DA
35. Cocoș Vasile PSD DA
36. Codreanu Constantin PMP DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
41. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
42. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
43. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
44. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
49. Furtună Mirela PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Georgescu Nicolae PSD DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL -
53. Gheorghe Tinel PNL DA
54. Gheorghiu Bogdan PNL DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Gilia Claudia PSD DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
61. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
62. Iancu Marius-Ionel PSD DA
63. Ion Stelian-Cristian USR DA
64. Ionescu George PNL DA
65. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
66. Lazăr Sorin PSD DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Lovin Dumitru ALDE DA
69. Lungu Tudorița PNL DA
70. Lupașcu Costel PSD DA
71. Macovei Silviu Nicu PSD DA
72. Manole Petre-Florin PSD DA
73. Marica Petru-Sorin PSD DA
74. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
75. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
76. Mihalescul Dumitru PNL DA
77. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
78. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
79. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
80. Movilă Petru PMP DA
81. Mușoiu Ștefan PSD DA
82. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
83. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
84. Neagu Nicolae PNL DA
85. Neață Eugen PSD DA
86. Nicolae Andrei PSD DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Olar Corneliu PNL DA
90. Olteanu Daniel ALDE DA
91. Oprea Dumitru PNL -
92. Oprișcan Mihai Doru ALDE Abținere
93. Oros Nechita-Adrian PNL DA
94. Palăr Ionel PNL DA
95. Pambuccian Varujan Minoritati DA
96. Pană Adriana-Doina PSD DA
97. Paraschiv Rodica PSD DA
98. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
99. Păle Dănuț PSD DA
100. Petric Octavian PSD DA
101. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
102. Pop Andrei PSD DA
103. Pop Georgian PSD DA
104. Pop Tudor Rareș USR DA
105. Popa Florin PSD DA
106. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
107. Popescu Mariana-Venera Minoritati NU
108. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
109. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
110. Presură Alexandra PSD DA
111. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
112. Prună Cristina-Mădălina USR DA
113. Radu Anișoara PSD DA
114. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
115. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL -
116. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
117. Rădulescu Alexandru PSD DA
118. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
119. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
120. Roman Florin-Claudiu PNL DA
121. Roman Ioan Sorin PSD DA
122. Roșca Lucreția PSD DA
123. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
124. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
125. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
126. Simion Lucian-Eduard PSD DA
127. Simionca Ionuț PMP DA
128. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
129. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
130. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
131. Stan Viorel PSD DA
132. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
133. Stancu Florinel PSD DA
134. Stativă Irinel Ioan PSD DA
135. Stănescu Alexandru PSD DA
136. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
137. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
138. Șarapatin Elvira PSD DA
139. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
140. Șișcu George PNL DA
141. Șotcan Theodora PSD DA
142. Șova Lucian PSD DA
143. Șovăială Constantin PNL DA
144. Ștefan Ion PNL DA
145. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
146. Tabugan Ion ALDE DA
147. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
148. Teiș Alina PSD DA
149. Terea Ioan PSD DA
150. Tîlvăr Angel PSD DA
151. Todor Adrian PSD DA
152. Tripa Florin-Dan PSD DA
153. Tudor Beatrice PSD DA
154. Tudose Mihai PSD DA
155. Turcan Raluca PNL DA
156. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
157. Vasile Daniel Minoritati NU
158. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
159. Velcea Nicolae PSD DA
160. Vișan George-Gabriel PSD DA
161. Vîlceanu Dan PNL DA
162. Vîrză Mihăiță PSD DA
163. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
164. Voicu Mihai Alexandru PNL Abținere
165. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
166. Zainea Cornel USR DA
167. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 15 noiembrie 2018, 18:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro