Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:04

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:144 76 30 21 - 3 6 6 2
- voturi pentru (DA):136 76 25 19 - 3 6 6 1
- voturi împotrivă (NU):4 - 4 - - - - - -
- abțineri:3 - - 2 - - - - 1
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bontea Vlad PSD DA
14. Borza Remus-Adrian - DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buican Cristian PNL NU
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chichirău Cosette-Paula USR DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
30. Cîtea Vasile PSD DA
31. Cobuz Maricela PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cristache Cătălin PMP DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
39. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
40. Floroiu Ionel PSD DA
41. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
42. Furtună Mirela PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Găină Mihăiță PSD DA
45. Georgescu Nicolae PSD DA
46. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
47. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
48. Gherman Dumitru PSD DA
49. Gilia Claudia PSD DA
50. Giugea Nicolae PNL DA
51. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
52. Gudu Vasile PNL DA
53. Hărătău Elena PSD DA
54. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
55. Huncă Mihaela - Abținere
56. Iancu Marius-Ionel PSD DA
57. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
58. Ion Stelian-Cristian USR DA
59. Itu Cornel PSD DA
60. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
61. Lazăr Sorin PSD DA
62. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupașcu Costel PSD DA
66. Lupescu Dumitru USR DA
67. Macovei Silviu Nicu PSD DA
68. Marica Petru-Sorin PSD DA
69. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
70. Mohaci Mihai PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Movilă Petru PMP DA
74. Mușoiu Ștefan PSD DA
75. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
76. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR Abținere
77. Neagu Nicolae PNL DA
78. Neață Eugen PSD DA
79. Nicolae Andrei PSD DA
80. Nicolicea Eugen PSD DA
81. Niță Nicu PSD DA
82. Nosa Iuliu PSD DA
83. Olar Corneliu PNL NU
84. Olteanu Daniel ALDE DA
85. Oprea Dumitru PNL NU
86. Oteșanu Daniela PSD DA
87. Pambuccian Varujan Minoritati DA
88. Pană Adriana-Doina PSD DA
89. Paraschiv Rodica PSD DA
90. Pau Radu - Adrian PSD DA
91. Păle Dănuț PSD DA
92. Petrea Gabriel PSD DA
93. Petric Octavian PSD DA
94. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
95. Pop Andrei PSD DA
96. Pop Tudor Rareș USR Abținere
97. Popa Florin PSD DA
98. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
99. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
100. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
101. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
102. Prună Cristina-Mădălina USR DA
103. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
104. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL -
105. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
106. Rădulescu Alexandru PSD DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
108. Răduț Violeta PSD DA
109. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
110. Roșca Lucreția PSD DA
111. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
112. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
113. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
114. Simionca Ionuț PMP DA
115. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
116. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
117. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
118. Stancu Florinel PSD DA
119. Stănescu Alexandru PSD DA
120. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
121. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
122. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
123. Șarapatin Elvira PSD DA
124. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
125. Șișcu George PNL DA
126. Șotcan Theodora PSD DA
127. Șovăială Constantin PNL DA
128. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
129. Teiș Alina PSD DA
130. Terea Ioan PSD DA
131. Tîlvăr Angel PSD DA
132. Tripa Florin-Dan PSD DA
133. Tudor Beatrice PSD DA
134. Turcan Raluca PNL DA
135. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
136. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
137. Varga Vasile PNL DA
138. Velcea Nicolae PSD DA
139. Vîlceanu Dan PNL DA
140. Vîrză Mihăiță PSD DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Zainea Cornel USR DA
143. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
144. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 22:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro