Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:07

Subiect vot: PHCD 56/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:152 82 31 20 - 4 5 8 2
- voturi pentru (DA):152 82 31 20 - 4 5 8 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bontea Vlad PSD DA
14. Borza Remus-Adrian - DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chichirău Cosette-Paula USR DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
30. Cîtea Vasile PSD DA
31. Cobuz Maricela PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cristache Cătălin PMP DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
39. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
43. Floroiu Ionel PSD DA
44. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
45. Furtună Mirela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Găină Mihăiță PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
51. Gherman Dumitru PSD DA
52. Ghilea Găvrilă PNL DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Hărătău Elena PSD DA
57. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
58. Huncă Mihaela - DA
59. Iancu Marius-Ionel PSD DA
60. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
61. Itu Cornel PSD DA
62. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
63. Lazăr Sorin PSD DA
64. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
65. Longher Victoria Minoritati DA
66. Lovin Dumitru ALDE DA
67. Lungu Tudorița PNL DA
68. Lupașcu Costel PSD DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Macovei Silviu Nicu PSD DA
71. Marica Petru-Sorin PSD DA
72. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
73. Mohaci Mihai PSD DA
74. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
75. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
76. Movilă Petru PMP DA
77. Mușoiu Ștefan PSD DA
78. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
79. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
80. Neagu Nicolae PNL DA
81. Neață Eugen PSD DA
82. Nicolae Andrei PSD DA
83. Nicolicea Eugen PSD DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Olteanu Daniel ALDE DA
87. Oprea Dumitru PNL DA
88. Oteșanu Daniela PSD DA
89. Pambuccian Varujan Minoritati DA
90. Pană Adriana-Doina PSD DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Pau Radu - Adrian PSD DA
93. Păle Dănuț PSD DA
94. Petrea Gabriel PSD DA
95. Petric Octavian PSD DA
96. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
97. Pop Andrei PSD DA
98. Pop Tudor Rareș USR DA
99. Popa Florin PSD DA
100. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
101. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
102. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
103. Presură Alexandra PSD DA
104. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
105. Prună Cristina-Mădălina USR DA
106. Radu Anișoara PSD DA
107. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
108. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
109. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
110. Rădulescu Alexandru PSD DA
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
114. Roman Florin-Claudiu PNL DA
115. Roman Ioan Sorin PSD DA
116. Roșca Lucreția PSD DA
117. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
118. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
119. Simion Lucian-Eduard PSD DA
120. Simionca Ionuț PMP DA
121. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
122. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
123. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
124. Stancu Florinel PSD DA
125. Stănescu Alexandru PSD DA
126. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
127. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
128. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
129. Șarapatin Elvira PSD DA
130. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
131. Șișcu George PNL DA
132. Șotcan Theodora PSD DA
133. Șovăială Constantin PNL DA
134. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
135. Tabugan Ion ALDE DA
136. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
137. Teiș Alina PSD DA
138. Terea Ioan PSD DA
139. Tîlvăr Angel PSD DA
140. Tripa Florin-Dan PSD DA
141. Tudor Beatrice PSD DA
142. Turcan Raluca PNL DA
143. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
144. Tușa Adriana Diana PSD DA
145. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
146. Varga Vasile PNL DA
147. Velcea Nicolae PSD DA
148. Vîlceanu Dan PNL DA
149. Vîrză Mihăiță PSD DA
150. Zainea Cornel USR DA
151. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
152. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 0:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro