Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:12

Subiect vot: PHCD 54/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:154 80 32 21 - 4 6 9 2
- voturi pentru (DA):154 80 32 21 - 4 6 9 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bontea Vlad PSD DA
14. Borza Remus-Adrian - DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chichirău Cosette-Paula USR DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
27. Cîtea Vasile PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cristache Cătălin PMP DA
32. Dehelean Silviu USR DA
33. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
34. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
35. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
36. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
37. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Fădor Angelica PNL DA
40. Floroiu Ionel PSD DA
41. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
42. Furic Iarco Minoritati DA
43. Furtună Mirela PSD DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Găină Mihăiță PSD DA
46. Georgescu Nicolae PSD DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
48. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Ghilea Găvrilă PNL DA
51. Gilia Claudia PSD DA
52. Giugea Nicolae PNL DA
53. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
54. Gudu Vasile PNL DA
55. Hărătău Elena PSD DA
56. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
57. Iancu Marius-Ionel PSD DA
58. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Lupașcu Costel PSD DA
67. Lupescu Dumitru USR DA
68. Macovei Silviu Nicu PSD DA
69. Marica Petru-Sorin PSD DA
70. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
71. Mihalescul Dumitru PNL DA
72. Mohaci Mihai PSD DA
73. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
74. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
75. Movilă Petru PMP DA
76. Mușoiu Ștefan PSD DA
77. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
78. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
79. Neagu Nicolae PNL DA
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nicolae Andrei PSD DA
82. Nicolicea Eugen PSD DA
83. Niță Nicu PSD DA
84. Nosa Iuliu PSD DA
85. Olar Corneliu PNL DA
86. Olteanu Daniel ALDE DA
87. Oprea Dumitru PNL DA
88. Oteșanu Daniela PSD DA
89. Pambuccian Varujan Minoritati DA
90. Pană Adriana-Doina PSD DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Pașcan Emil-Marius PMP DA
93. Pau Radu - Adrian PSD DA
94. Păle Dănuț PSD DA
95. Petric Octavian PSD DA
96. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
97. Pop Andrei PSD DA
98. Pop Georgian PSD DA
99. Pop Tudor Rareș USR DA
100. Popa Florin PSD DA
101. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
102. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
103. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
104. Presură Alexandra PSD DA
105. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
106. Prună Cristina-Mădălina USR DA
107. Radu Anișoara PSD DA
108. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
109. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
111. Rădulescu Alexandru PSD DA
112. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
113. Răduț Violeta PSD DA
114. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
115. Roman Florin-Claudiu PNL DA
116. Roman Ioan Sorin PSD DA
117. Roșca Lucreția PSD DA
118. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
119. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
120. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
121. Simion Lucian-Eduard PSD DA
122. Simionca Ionuț PMP DA
123. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
124. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
125. Stancu Florinel PSD DA
126. Stănescu Alexandru PSD DA
127. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
128. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
129. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
130. Șarapatin Elvira PSD DA
131. Șișcu George PNL DA
132. Șotcan Theodora PSD DA
133. Șovăială Constantin PNL DA
134. Ștefan Corneliu PSD DA
135. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
136. Tabugan Ion ALDE DA
137. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
138. Teiș Alina PSD DA
139. Terea Ioan PSD DA
140. Tîlvăr Angel PSD DA
141. Tripa Florin-Dan PSD DA
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Turcan Raluca PNL DA
144. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
145. Tușa Adriana Diana PSD DA
146. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
147. Varga Vasile PNL DA
148. Vasile Daniel Minoritati DA
149. Velcea Nicolae PSD DA
150. Vîlceanu Dan PNL DA
151. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
152. Zainea Cornel USR DA
153. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
154. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 23:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro