Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:55 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:55

Subiect vot: Retrimitere la comisie PL 190/2014
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:175 92 44 21 - 6 6 5 1
- voturi pentru (DA):171 92 40 21 - 6 6 5 1
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:2 - 2 - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL Abținere
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Ardelean Ben-Oni PNL DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
22. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
27. Burciu Cristina PSD DA
28. Calista Mara-Daniela PNL DA
29. Căciulă Aurel PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cherecheș Viorica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
37. Ciuhodaru Tudor PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Codreanu Constantin PMP DA
42. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
43. Dehelean Silviu USR DA
44. Dîrzu Ioan PSD DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
47. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
48. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
49. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
50. Fădor Angelica PNL DA
51. Floroiu Ionel PSD DA
52. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Gheorghiu Bogdan PNL DA
57. Gherman Dumitru PSD DA
58. Ghilea Găvrilă PNL DA
59. Gilia Claudia PSD DA
60. Giugea Nicolae PNL DA
61. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
62. Gudu Vasile PNL DA
63. Hărătău Elena PSD DA
64. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
65. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
66. Iancu Iulian PSD DA
67. Iancu Marius-Ionel PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Intotero Natalia-Elena PSD DA
71. Ion Stelian-Cristian USR DA
72. Ionescu George PNL DA
73. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
76. Lovin Dumitru ALDE DA
77. Lungu Tudorița PNL DA
78. Lupașcu Costel PSD DA
79. Lupescu Dumitru USR DA
80. Macovei Silviu Nicu PSD DA
81. Manole Petre-Florin PSD DA
82. Marica Petru-Sorin PSD DA
83. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
84. Mihalescul Dumitru PNL DA
85. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
86. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
87. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
88. Mușoiu Ștefan PSD DA
89. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
90. Neagu Nicolae PNL -
91. Neață Eugen PSD DA
92. Nicolae Andrei PSD DA
93. Niță Mihai ALDE DA
94. Niță Nicu PSD DA
95. Olar Corneliu PNL DA
96. Olteanu Daniel ALDE DA
97. Oprea Dumitru PNL NU
98. Oteșanu Daniela PSD DA
99. Palăr Ionel PNL DA
100. Pambuccian Varujan Minoritati DA
101. Pană Adriana-Doina PSD DA
102. Paraschiv Rodica PSD DA
103. Pașcan Emil-Marius PMP DA
104. Păle Dănuț PSD DA
105. Petric Octavian PSD DA
106. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
107. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE DA
108. Pop Andrei PSD DA
109. Pop Tudor Rareș USR DA
110. Popa Florin PSD DA
111. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
112. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
113. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
114. Presură Alexandra PSD DA
115. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
116. Prună Cristina-Mădălina USR DA
117. Radu Anișoara PSD DA
118. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
119. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
120. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
121. Rădulescu Alexandru PSD DA
122. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
123. Răduț Violeta PSD DA
124. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
125. Roman Ioan Sorin PSD DA
126. Romanescu Cristinel PNL DA
127. Roșca Lucreția PSD DA
128. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
129. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
130. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
131. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
132. Simion Lucian-Eduard PSD DA
133. Simionca Ionuț PMP DA
134. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
135. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
136. Solomon Adrian PSD DA
137. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
138. Stan Viorel PSD DA
139. Stancu Florinel PSD DA
140. Stativă Irinel Ioan PSD DA
141. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
142. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
143. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
144. Șarapatin Elvira PSD DA
145. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
146. Șișcu George PNL DA
147. Șotcan Theodora PSD DA
148. Șova Lucian PSD DA
149. Șovăială Constantin PNL DA
150. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
151. Tabugan Ion ALDE DA
152. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
153. Teiș Alina PSD DA
154. Terea Ioan PSD DA
155. Tîlvăr Angel PSD DA
156. Todor Adrian PSD DA
157. Toma Ilie PSD DA
158. Tomac Eugen PMP DA
159. Tripa Florin-Dan PSD DA
160. Tudor Beatrice PSD DA
161. Turcan Raluca PNL Abținere
162. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
163. Tușa Adriana Diana PSD DA
164. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
165. Vasile Daniel Minoritati DA
166. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
167. Velcea Nicolae PSD DA
168. Vișan George-Gabriel PSD DA
169. Vîlceanu Dan PNL DA
170. Vîrză Mihăiță PSD DA
171. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
172. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
173. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
174. Zainea Cornel USR DA
175. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 18:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro