Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 11:55 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 11:55

Subiect vot: Retrimitere la comisie PL 146/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:173 92 43 19 - 7 6 5 1
- voturi pentru (DA):170 92 40 19 - 7 6 5 1
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:2 - 2 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL Abținere
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Ardelean Ben-Oni PNL DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
22. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
27. Burciu Cristina PSD DA
28. Calista Mara-Daniela PNL DA
29. Căciulă Aurel PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cherecheș Viorica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
37. Ciuhodaru Tudor PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Codreanu Constantin PMP DA
42. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
43. Dehelean Silviu USR DA
44. Dîrzu Ioan PSD DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
47. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
48. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
49. Fădor Angelica PNL DA
50. Floroiu Ionel PSD DA
51. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
52. Georgescu Nicolae PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Tinel PNL DA
55. Gheorghiu Bogdan PNL DA
56. Gherman Dumitru PSD DA
57. Ghilea Găvrilă PNL DA
58. Gilia Claudia PSD DA
59. Giugea Nicolae PNL DA
60. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Hărătău Elena PSD DA
63. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
64. Iancu Iulian PSD DA
65. Iancu Marius-Ionel PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
68. Intotero Natalia-Elena PSD DA
69. Ion Stelian-Cristian USR DA
70. Ionescu George PNL DA
71. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
72. Lazăr Sorin PSD DA
73. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
74. Lovin Dumitru ALDE DA
75. Lungu Tudorița PNL DA
76. Lupașcu Costel PSD DA
77. Lupescu Dumitru USR DA
78. Macovei Silviu Nicu PSD DA
79. Manole Petre-Florin PSD DA
80. Marica Petru-Sorin PSD DA
81. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
82. Mihalescul Dumitru PNL DA
83. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
84. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
85. Mușoiu Ștefan PSD DA
86. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
87. Neagu Nicolae PNL DA
88. Neață Eugen PSD DA
89. Nicolae Andrei PSD DA
90. Niță Mihai ALDE DA
91. Niță Nicu PSD DA
92. Olar Corneliu PNL DA
93. Olteanu Daniel ALDE DA
94. Oprea Dumitru PNL NU
95. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
96. Oteșanu Daniela PSD DA
97. Palăr Ionel PNL DA
98. Pambuccian Varujan Minoritati DA
99. Pană Adriana-Doina PSD DA
100. Paraschiv Rodica PSD DA
101. Pașcan Emil-Marius PMP DA
102. Păle Dănuț PSD DA
103. Petric Octavian PSD DA
104. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
105. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE DA
106. Pop Andrei PSD DA
107. Pop Tudor Rareș USR DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
111. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
112. Presură Alexandra PSD DA
113. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
114. Prună Cristina-Mădălina USR DA
115. Radu Anișoara PSD DA
116. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
117. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
118. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
119. Rădulescu Alexandru PSD DA
120. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
121. Răduț Violeta PSD DA
122. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
123. Roman Ioan Sorin PSD DA
124. Romanescu Cristinel PNL DA
125. Roșca Lucreția PSD DA
126. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
127. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
128. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
129. Simion Lucian-Eduard PSD DA
130. Simionca Ionuț PMP DA
131. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
132. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
133. Solomon Adrian PSD DA
134. Stan Viorel PSD DA
135. Stancu Florinel PSD DA
136. Stativă Irinel Ioan PSD DA
137. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
138. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
139. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
140. Șarapatin Elvira PSD DA
141. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
142. Șișcu George PNL DA
143. Șotcan Theodora PSD DA
144. Șova Lucian PSD DA
145. Șovăială Constantin PNL DA
146. Ștefan Ion PNL DA
147. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
148. Tabugan Ion ALDE DA
149. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
150. Teiș Alina PSD DA
151. Terea Ioan PSD DA
152. Tîlvăr Angel PSD DA
153. Todor Adrian PSD DA
154. Toma Ilie PSD DA
155. Tomac Eugen PMP DA
156. Tripa Florin-Dan PSD DA
157. Tudor Beatrice PSD DA
158. Tudose Mihai PSD DA
159. Turcan Raluca PNL Abținere
160. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
161. Tușa Adriana Diana PSD DA
162. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
163. Vasile Daniel Minoritati DA
164. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
165. Velcea Nicolae PSD DA
166. Vișan George-Gabriel PSD DA
167. Vîlceanu Dan PNL DA
168. Vîrză Mihăiță PSD DA
169. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
170. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
171. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
172. Zainea Cornel USR DA
173. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 13:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro