Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 12:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 12:04

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:197 103 45 18 - 9 7 9 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Ardelean Ben-Oni PNL
6. Avram Constantin ALDE
7. Babuș Radu PSD
8. Balan Ioan PNL
9. Balint Liviu-Ioan PSD
10. Banias Mircea Marius -
11. Barna Ilie Dan USR
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Benga Tudor - Vlad USR
14. Bica Dănuț PNL
15. Birchall Ana PSD
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
17. Bode Lucian Nicolae PNL
18. Bodea Marius PNL
19. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
21. Bontea Vlad PSD
22. Borza Remus-Adrian -
23. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
24. Botez Mihai-Cătălin USR
25. Bran Ioana PSD
26. Budăi Marius-Constantin PSD
27. Buican Cristian PNL
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Burciu Cristina PSD
30. Calista Mara-Daniela PNL
31. Căciulă Aurel PSD
32. Călin Ion PSD
33. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
34. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
35. Cherecheș Florica PNL
36. Cherecheș Viorica PNL
37. Chichirău Cosette-Paula USR
38. Chiriac Viorel PSD
39. Ciocan Dan PSD
40. Ciolacu Ion-Marcel PSD
41. Ciuhodaru Tudor PSD
42. Cobuz Maricela PSD
43. Codreanu Constantin PMP
44. Cosma Andreea PSD
45. Cristache Cătălin PMP
46. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
47. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
48. Dehelean Silviu USR
49. Dîrzu Ioan PSD
50. Dobrică Ionela Viorela PSD
51. Dohotaru Adrian-Octavian -
52. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
53. Duruș Vlad-Emanuel USR
54. Fădor Angelica PNL
55. Firczak Iulius Marian Minoritati
56. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
57. Furic Iarco Minoritati
58. Furtună Mirela PSD
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
60. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
61. Georgescu Nicolae PSD
62. Gheorghe Andrei Daniel PNL
63. Gheorghe Tinel PNL
64. Gheorghiu Bogdan PNL
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
66. Gherman Dumitru PSD
67. Ghilea Găvrilă PNL
68. Gilia Claudia PSD
69. Giugea Nicolae PNL
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
71. Gudu Vasile PNL
72. Hărătău Elena PSD
73. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
74. Huncă Mihaela -
75. Iancu Iulian PSD
76. Iancu Marius-Ionel PSD
77. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
78. Intotero Natalia-Elena PSD
79. Iordache Florin PSD
80. Itu Cornel PSD
81. Jivan Luminița-Maria PSD
82. Lazăr Sorin PSD
83. Lovin Dumitru ALDE
84. Lungu Tudorița PNL
85. Lupașcu Costel PSD
86. Lupescu Dumitru USR
87. Manole Petre-Florin PSD
88. Mareș Mara PNL
89. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
90. Mărgărit Mitică-Marius PSD
91. Mihalescul Dumitru PNL
92. Mocioalcă Ion PSD
93. Mohaci Mihai PSD
94. Moldovan Sorin-Dan PNL
95. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
96. Mușoiu Ștefan PSD
97. Nasra Gabriel-Horia PSD
98. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
99. Neagu Nicolae PNL
100. Neață Eugen PSD
101. Nechifor Cătălin-Ioan -
102. Nicoară Romeo Florin PNL
103. Nicolae Andrei PSD
104. Niță Mihai ALDE
105. Niță Nicu PSD
106. Nosa Iuliu PSD
107. Olteanu Daniel ALDE
108. Oprea Dumitru PNL
109. Oprișcan Mihai Doru ALDE
110. Oros Nechita-Adrian PNL
111. Oteșanu Daniela PSD
112. Palăr Ionel PNL
113. Pambuccian Varujan Minoritati
114. Pană Adriana-Doina PSD
115. Paraschiv Rodica PSD
116. Pașcan Emil-Marius PMP
117. Pau Radu - Adrian PSD
118. Păle Dănuț PSD
119. Petrea Gabriel PSD
120. Petric Octavian PSD
121. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
122. Plumb Rovana PSD
123. Pop Andrei PSD
124. Pop Georgian PSD
125. Pop Tudor Rareș USR
126. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
127. Popescu Mariana-Venera Minoritati
128. Popescu Nicolae-Daniel USR
129. Popescu Pavel PNL
130. Popescu Virgil-Daniel PNL
131. Preda Cezar-Florin PNL
132. Predoiu Marian-Cătălin PNL
133. Presură Alexandra PSD
134. Prisnel Adrian-Claudiu USR
135. Prișcă Răzvan Sorin PNL
136. Prună Cristina-Mădălina USR
137. Radu Anișoara PSD
138. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
139. Rădulescu Alexandru PSD
140. Răduț Violeta PSD
141. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
142. Roman Florin-Claudiu PNL
143. Roman Ioan Sorin PSD
144. Romanescu Cristinel PNL
145. Roșca Lucreția PSD
146. Rotaru Alexandru PSD
147. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
148. Sefer Cristian-George PMP
149. Seidler Cristian-Gabriel USR
150. Simion Lucian-Eduard PSD
151. Simionca Ionuț PMP
152. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
153. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
154. Solomon Adrian PSD
155. Spânu Ion PSD
156. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
157. Stancu Florinel PSD
158. Stativă Irinel Ioan PSD
159. Stănescu Alexandru PSD
160. Steriu Valeriu-Andrei PSD
161. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
162. Stroe Ionuț-Marian PNL
163. Suciu Vasile-Daniel PSD
164. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
165. Șerban Ciprian-Constantin PSD
166. Șimon Gheorghe PSD
167. Șișcu George PNL
168. Șova Lucian PSD
169. Șovăială Constantin PNL
170. Ștefan Corneliu PSD
171. Ștefan Ion PNL
172. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
173. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
174. Tănăsescu Alina-Elena PSD
175. Teiș Alina PSD
176. Terea Ioan PSD
177. Todor Adrian PSD
178. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
179. Toma Ilie PSD
180. Trăilă Cristina PNL
181. Tripa Florin-Dan PSD
182. Tudor Beatrice PSD
183. Tudose Mihai PSD
184. Turcescu Robert-Nicolae PMP
185. Tușa Adriana Diana PSD
186. Ursu Răzvan-Ion PSD
187. Vasilescu Lia Olguța PSD
188. Velcea Nicolae PSD
189. Vîlceanu Dan PNL
190. Vîrză Mihăiță PSD
191. Vlad Sergiu Cosmin USR
192. Voicu Mihai Alexandru PNL
193. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
194. Weber Mihai PSD
195. Zainea Cornel USR
196. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
197. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 septembrie 2018, 8:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro