Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:229 123 52 17 - 11 8 12 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Anastase Roberta Alma PNL
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Ardelean Ben-Oni PNL
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Barna Ilie Dan USR
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Tudor - Vlad USR
17. Bica Dănuț PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
20. Bode Lucian Nicolae PNL
21. Bodea Marius PNL
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Bontea Vlad PSD
25. Borza Remus-Adrian -
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bran Ioana PSD
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Buican Cristian PNL
31. Buicu Corneliu-Florin PSD
32. Bumb Sorin-Ioan PNL
33. Burciu Cristina PSD
34. Calista Mara-Daniela PNL
35. Căciulă Aurel PSD
36. Călin Ion PSD
37. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
38. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
39. Cherecheș Florica PNL
40. Cherecheș Viorica PNL
41. Chichirău Cosette-Paula USR
42. Chiriac Viorel PSD
43. Ciocan Dan PSD
44. Ciofu Tamara-Dorina PSD
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD
46. Ciuhodaru Tudor PSD
47. Cîtea Vasile PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Codreanu Constantin PMP
51. Cosma Andreea PSD
52. Cristache Cătălin PMP
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
55. Dehelean Silviu USR
56. Dîrzu Ioan PSD
57. Dobre Victor Paul PNL
58. Dobrică Ionela Viorela PSD
59. Dobrovie Matei-Adrian USR
60. Dohotaru Adrian-Octavian -
61. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
62. Dunava Costel Neculai PSD
63. Duruș Vlad-Emanuel USR
64. Fădor Angelica PNL
65. Firczak Iulius Marian Minoritati
66. Floroiu Ionel PSD
67. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
68. Furic Iarco Minoritati
69. Furtună Mirela PSD
70. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
71. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
72. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
73. Găină Mihăiță PSD
74. Georgescu Nicolae PSD
75. Gheorghe Andrei Daniel PNL
76. Gheorghe Tinel PNL
77. Gheorghiu Bogdan PNL
78. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
79. Gherman Dumitru PSD
80. Ghilea Găvrilă PNL
81. Gilia Claudia PSD
82. Giugea Nicolae PNL
83. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
84. Gudu Vasile PNL
85. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
86. Hărătău Elena PSD
87. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
88. Huncă Mihaela -
89. Iancu Iulian PSD
90. Iancu Marius-Ionel PSD
91. Ibram Iusein Minoritati
92. Iftimie Neculai PSD
93. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
94. Intotero Natalia-Elena PSD
95. Ion Stelian-Cristian USR
96. Ionescu George PNL
97. Iordache Florin PSD
98. Itu Cornel PSD
99. Jivan Luminița-Maria PSD
100. Lazăr Sorin PSD
101. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
102. Longher Victoria Minoritati
103. Lovin Dumitru ALDE
104. Lungu Tudorița PNL
105. Lupașcu Costel PSD
106. Lupescu Dumitru USR
107. Manole Petre-Florin PSD
108. Mareș Mara PNL
109. Marica Petru-Sorin PSD
110. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
111. Mărgărit Mitică-Marius PSD
112. Mihalescul Dumitru PNL
113. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
114. Mocioalcă Ion PSD
115. Mohaci Mihai PSD
116. Moldovan Sorin-Dan PNL
117. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
118. Mușoiu Ștefan PSD
119. Nasra Gabriel-Horia PSD
120. Neagu Nicolae PNL
121. Neață Eugen PSD
122. Nechifor Cătălin-Ioan -
123. Nicoară Romeo Florin PNL
124. Nicolae Andrei PSD
125. Niță Mihai ALDE
126. Niță Nicu PSD
127. Nosa Iuliu PSD
128. Olar Corneliu PNL
129. Olteanu Daniel ALDE
130. Oprișcan Mihai Doru ALDE
131. Oros Nechita-Adrian PNL
132. Oteșanu Daniela PSD
133. Palăr Ionel PNL
134. Pambuccian Varujan Minoritati
135. Pană Adriana-Doina PSD
136. Paraschiv Rodica PSD
137. Pașcan Emil-Marius PMP
138. Pau Radu - Adrian PSD
139. Păle Dănuț PSD
140. Petcu Toma-Florin ALDE
141. Petrea Gabriel PSD
142. Petric Octavian PSD
143. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
144. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
145. Plumb Rovana PSD
146. Pop Andrei PSD
147. Pop Georgian PSD
148. Pop Tudor Rareș USR
149. Popa Florin PSD
150. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
151. Popescu Mariana-Venera Minoritati
152. Popescu Nicolae-Daniel USR
153. Popescu Virgil-Daniel PNL
154. Preda Cezar-Florin PNL
155. Predoiu Marian-Cătălin PNL
156. Presură Alexandra PSD
157. Prisnel Adrian-Claudiu USR
158. Prișcă Răzvan Sorin PNL
159. Radu Anișoara PSD
160. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
161. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
162. Rădulescu Alexandru PSD
163. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
164. Răduț Violeta PSD
165. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
166. Roman Florin-Claudiu PNL
167. Roman Ioan Sorin PSD
168. Romanescu Cristinel PNL
169. Roșca Lucreția PSD
170. Rotaru Alexandru PSD
171. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
172. Săftoiu Ana Adriana PNL
173. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
174. Sefer Cristian-George PMP
175. Seidler Cristian-Gabriel USR
176. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
177. Simion Lucian-Eduard PSD
178. Simionca Ionuț PMP
179. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
180. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
181. Solomon Adrian PSD
182. Spânu Ion PSD
183. Stan Viorel PSD
184. Stancu Florinel PSD
185. Stativă Irinel Ioan PSD
186. Stănescu Alexandru PSD
187. Steriu Valeriu-Andrei PSD
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Stroe Ionuț-Marian PNL
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
192. Șarapatin Elvira PSD
193. Șerban Ciprian-Constantin PSD
194. Șimon Gheorghe PSD
195. Șișcu George PNL
196. Șotcan Theodora PSD
197. Șova Lucian PSD
198. Șovăială Constantin PNL
199. Ștefan Corneliu PSD
200. Ștefan Ion PNL
201. Ștefan Viorel PSD
202. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
203. Tănăsescu Alina-Elena PSD
204. Teiș Alina PSD
205. Terea Ioan PSD
206. Tîlvăr Angel PSD
207. Todor Adrian PSD
208. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
209. Toma Ilie PSD
210. Tomac Eugen PMP
211. Trăilă Cristina PNL
212. Tripa Florin-Dan PSD
213. Tudor Beatrice PSD
214. Tudose Mihai PSD
215. Tușa Adriana Diana PSD
216. Ursu Răzvan-Ion PSD
217. Vasile Daniel Minoritati
218. Vasilescu Lia Olguța PSD
219. Velcea Nicolae PSD
220. Vișan George-Gabriel PSD
221. Vîlceanu Dan PNL
222. Vîrză Mihăiță PSD
223. Vlad Sergiu Cosmin USR
224. Voicu Mihai Alexandru PNL
225. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
226. Weber Mihai PSD
227. Zainea Cornel USR
228. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
229. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 19 noiembrie 2018, 2:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro