Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2018 > 12:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 septembrie 2018, ora 12:13

Subiect vot: Prezență - Vot test 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:247 129 59 22 - 14 7 12 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Anastase Roberta Alma PNL
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Avram Constantin ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balan Ioan PNL
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Birchall Ana PSD
18. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD
20. Bode Lucian Nicolae PNL
21. Bodea Marius PNL
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Bontea Vlad PSD
25. Boroianu Aurel-Robert PNL
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bran Ioana PSD
29. Bucura-Oprescu Simona PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Buican Cristian PNL
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bumb Sorin-Ioan PNL
34. Burciu Cristina PSD
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Căciulă Aurel PSD
37. Călin Ion PSD
38. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
39. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
40. Cherecheș Florica PNL
41. Cherecheș Viorica PNL
42. Chichirău Cosette-Paula USR
43. Chiriac Viorel PSD
44. Ciocan Dan PSD
45. Ciofu Tamara-Dorina PSD
46. Ciolacu Ion-Marcel PSD
47. Ciuhodaru Tudor PSD
48. Cîtea Vasile PSD
49. Cobuz Maricela PSD
50. Cocoș Vasile PSD
51. Cosma Andreea PSD
52. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
53. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
54. Culeafă Mihai PNL
55. Dehelean Silviu USR
56. Dîrzu Ioan PSD
57. Dobre Victor Paul PNL
58. Dobrică Ionela Viorela PSD
59. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
60. Dohotaru Adrian-Octavian -
61. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
62. Drulă Cătălin USR
63. Dunava Costel Neculai PSD
64. Duruș Vlad-Emanuel USR
65. Fădor Angelica PNL
66. Firczak Iulius Marian Minoritati
67. Florea Damian PSD
68. Florea Oana-Consuela PSD
69. Floroiu Ionel PSD
70. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
71. Furic Iarco Minoritati
72. Furtună Mirela PSD
73. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
74. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
75. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
76. Găină Mihăiță PSD
77. Georgescu Nicolae PSD
78. Gerea Andrei Dominic ALDE
79. Gheorghe Andrei Daniel PNL
80. Gheorghe Tinel PNL
81. Gheorghiu Bogdan PNL
82. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
83. Gherman Dumitru PSD
84. Ghilea Găvrilă PNL
85. Gilia Claudia PSD
86. Giugea Nicolae PNL
87. Goga Octavian PSD
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Gudu Vasile PNL
90. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
91. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Iancu Iulian PSD
94. Iancu Marius-Ionel PSD
95. Ibram Iusein Minoritati
96. Iftimie Neculai PSD
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Ionescu George PNL
101. Iordache Florin PSD
102. Itu Cornel PSD
103. Iurișniți Cristina-Ionela USR
104. Jivan Luminița-Maria PSD
105. Lazăr Sorin PSD
106. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
107. Longher Victoria Minoritati
108. Lungu Tudorița PNL
109. Lupașcu Costel PSD
110. Lupescu Dumitru USR
111. Macovei Silviu Nicu PSD
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Mareș Mara PNL
114. Marica Petru-Sorin PSD
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
116. Mărgărit Mitică-Marius PSD
117. Mihalescul Dumitru PNL
118. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
119. Mocanu Adrian ALDE
120. Mocioalcă Ion PSD
121. Mohaci Mihai PSD
122. Moldovan Sorin-Dan PNL
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
124. Movilă Petru PMP
125. Mușoiu Ștefan PSD
126. Nasra Gabriel-Horia PSD
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
128. Neagu Nicolae PNL
129. Neață Eugen PSD
130. Nechifor Cătălin-Ioan -
131. Nicoară Romeo Florin PNL
132. Nicolae Andrei PSD
133. Niță Mihai ALDE
134. Niță Nicu PSD
135. Nosa Iuliu PSD
136. Olar Corneliu PNL
137. Olteanu Daniel ALDE
138. Oprea Dumitru PNL
139. Oprișcan Mihai Doru ALDE
140. Oros Nechita-Adrian PNL
141. Oteșanu Daniela PSD
142. Palăr Ionel PNL
143. Pambuccian Varujan Minoritati
144. Pană Adriana-Doina PSD
145. Paraschiv Rodica PSD
146. Pau Radu - Adrian PSD
147. Păle Dănuț PSD
148. Petcu Toma-Florin ALDE
149. Petrea Gabriel PSD
150. Petric Octavian PSD
151. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
152. Plumb Rovana PSD
153. Pop Georgian PSD
154. Pop Tudor Rareș USR
155. Popa Florin PSD
156. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
157. Popescu Mariana-Venera Minoritati
158. Popescu Nicolae-Daniel USR
159. Popescu Pavel PNL
160. Popescu Virgil-Daniel PNL
161. Preda Cezar-Florin PNL
162. Predoiu Marian-Cătălin PNL
163. Presură Alexandra PSD
164. Prisnel Adrian-Claudiu USR
165. Prișcă Răzvan Sorin PNL
166. Prună Cristina-Mădălina USR
167. Radu Anișoara PSD
168. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
169. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
170. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
171. Rădulescu Alexandru PSD
172. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
173. Rădulescu Dan-Răzvan USR
174. Răduț Violeta PSD
175. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
176. Roman Florin-Claudiu PNL
177. Roman Ioan Sorin PSD
178. Romanescu Cristinel PNL
179. Roșca Lucreția PSD
180. Rotaru Alexandru PSD
181. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
182. Săftoiu Ana Adriana PNL
183. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
184. Sefer Cristian-George PMP
185. Seidler Cristian-Gabriel USR
186. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
187. Simion Lucian-Eduard PSD
188. Simionca Ionuț PMP
189. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
190. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
191. Solomon Adrian PSD
192. Spânu Ion PSD
193. Stan Viorel PSD
194. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
195. Stancu Florinel PSD
196. Stativă Irinel Ioan PSD
197. Stănescu Alexandru PSD
198. Steriu Valeriu-Andrei PSD
199. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
200. Stroe Ionuț-Marian PNL
201. Suciu Matei PSD
202. Suciu Vasile-Daniel PSD
203. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
204. Șerban Ciprian-Constantin PSD
205. Șimon Gheorghe PSD
206. Șișcu George PNL
207. Șotcan Theodora PSD
208. Șova Lucian PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Corneliu PSD
211. Ștefan Ion PNL
212. Ștefan Viorel PSD
213. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
214. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
215. Tabugan Ion ALDE
216. Tănăsescu Alina-Elena PSD
217. Teiș Alina PSD
218. Terea Ioan PSD
219. Tîlvăr Angel PSD
220. Todor Adrian PSD
221. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
222. Toma Ilie PSD
223. Tomac Eugen PMP
224. Trăilă Cristina PNL
225. Tripa Florin-Dan PSD
226. Tudor Beatrice PSD
227. Tudose Mihai PSD
228. Turcan Raluca PNL
229. Turcescu Robert-Nicolae PMP
230. Tușa Adriana Diana PSD
231. Ursu Răzvan-Ion PSD
232. Varga Glad-Aurel PNL
233. Varga Vasile PNL
234. Vasile Daniel Minoritati
235. Vasilescu Lia Olguța PSD
236. Velcea Nicolae PSD
237. Vișan George-Gabriel PSD
238. Vîlceanu Dan PNL
239. Vîrză Mihăiță PSD
240. Vlad Sergiu Cosmin USR
241. Voicu Mihai Alexandru PNL
242. Vosganian Varujan ALDE
243. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
244. Weber Mihai PSD
245. Zainea Cornel USR
246. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
247. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 septembrie 2018, 18:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro