Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.09.2018 > 16:25 Versiunea pentru printare
Luni, 17 septembrie 2018, ora 16:25

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:157 80 32 16 6 7 5 10 1
- voturi pentru (DA):155 79 32 16 6 7 5 9 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ampleev Andrian Minoritati -
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Benkő Erika UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Calotă Florică Ică ALDE DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Cherecheș Viorica PNL DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Cîtea Vasile PSD DA
35. Cobuz Maricela PSD DA
36. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
37. Cosma Lavinia-Corina USR DA
38. Cristache Cătălin PMP DA
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dan Nicușor Daniel USR DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Dinu Cristina-Elena PSD DA
43. Dîrzu Ioan PSD DA
44. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
45. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
46. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
47. Dunava Costel Neculai PSD DA
48. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Fădor Angelica PNL DA
51. Floroiu Ionel PSD DA
52. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
53. Furic Iarco Minoritati DA
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
55. Gavrilă Camelia PSD DA
56. Georgescu Nicolae PSD DA
57. Gheorghe Tinel PNL DA
58. Gherman Dumitru PSD DA
59. Ghilea Găvrilă PNL DA
60. Gilia Claudia PSD DA
61. Giugea Nicolae PNL DA
62. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
63. Gudu Vasile PNL DA
64. Halici Nicușor PSD DA
65. Hărătău Elena PSD DA
66. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
67. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Ion Stelian-Cristian USR DA
71. Ioniță Antoneta PNL DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
76. Lovin Dumitru ALDE DA
77. Lungu Tudorița PNL DA
78. Lupescu Dumitru USR DA
79. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
80. Manole Petre-Florin PSD DA
81. Mareș Mara PNL DA
82. Marica Petru-Sorin PSD DA
83. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
84. Mînzatu Roxana PSD DA
85. Mohaci Mihai PSD DA
86. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
87. Neagu Nicolae PNL DA
88. Neață Eugen PSD DA
89. Nicoară Romeo Florin PNL DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Nicolicea Eugen PSD DA
92. Niță Mihai ALDE DA
93. Niță Nicu PSD DA
94. Nosa Iuliu PSD DA
95. Olar Corneliu PNL DA
96. Olteanu Daniel ALDE DA
97. Oprea Dumitru PNL DA
98. Oros Nechita-Adrian PNL DA
99. Oteșanu Daniela PSD DA
100. Pambuccian Varujan Minoritati DA
101. Pană Adriana-Doina PSD DA
102. Paraschiv Rodica PSD DA
103. Pașcan Emil-Marius PMP DA
104. Pau Radu - Adrian PSD DA
105. Petcu Toma-Florin ALDE DA
106. Petrea Gabriel PSD DA
107. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Mihai Valentin PSD DA
110. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
111. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
112. Presură Alexandra PSD DA
113. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
114. Prună Cristina-Mădălina USR DA
115. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
116. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
117. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
118. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
119. Răduț Violeta PSD DA
120. Roșca Lucreția PSD DA
121. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
122. Sefer Cristian-George PMP DA
123. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
124. Seres Dénes UDMR DA
125. Simion Lucian-Eduard PSD DA
126. Simonis Alfred - Robert PSD DA
127. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
128. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
129. Stancu Florinel PSD DA
130. Stativă Irinel Ioan PSD DA
131. Stănescu Alexandru PSD DA
132. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
133. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
134. Șarapatin Elvira PSD DA
135. Șimon Gheorghe PSD DA
136. Șișcu George PNL DA
137. Șotcan Theodora PSD DA
138. Ștefan Corneliu PSD DA
139. Ștefan Ion PNL DA
140. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
141. Teiș Alina PSD DA
142. Tîlvăr Angel PSD DA
143. Todor Adrian PSD DA
144. Toma Ilie PSD DA
145. Tripa Florin-Dan PSD DA
146. Tudor Beatrice PSD DA
147. Turcan Raluca PNL DA
148. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
149. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
150. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
151. Varga Vasile PNL DA
152. Vasile Daniel Minoritati DA
153. Vasilică Radu Costin PSD Abținere
154. Vexler Silviu Minoritati DA
155. Vîrză Mihăiță PSD DA
156. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
157. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 20:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro