Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.09.2018 > 16:26 Versiunea pentru printare
Luni, 17 septembrie 2018, ora 16:26

Subiect vot: PL-x 403/2016 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:166 83 33 19 7 8 5 10 1
- voturi pentru (DA):166 83 33 19 7 8 5 10 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Benga Tudor - Vlad USR DA
13. Benkő Erika UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Căciulă Aurel PSD DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Cherecheș Viorica PNL DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Cîtea Vasile PSD DA
37. Cobuz Maricela PSD DA
38. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
39. Cosma Lavinia-Corina USR DA
40. Cristache Cătălin PMP DA
41. Cupșa Ioan PNL DA
42. Dan Nicușor Daniel USR DA
43. Dehelean Silviu USR DA
44. Dinu Cristina-Elena PSD DA
45. Dîrzu Ioan PSD DA
46. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
47. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
48. Dunava Costel Neculai PSD DA
49. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
50. Erdei Dolóczki István UDMR DA
51. Fădor Angelica PNL DA
52. Floroiu Ionel PSD DA
53. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
54. Furic Iarco Minoritati DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gavrilă Camelia PSD DA
57. Georgescu Nicolae PSD DA
58. Gheorghe Tinel PNL DA
59. Gherman Dumitru PSD DA
60. Ghilea Găvrilă PNL DA
61. Gilia Claudia PSD DA
62. Giugea Nicolae PNL DA
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Halici Nicușor PSD DA
66. Hărătău Elena PSD DA
67. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
68. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
69. Ibram Iusein Minoritati DA
70. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
71. Ion Stelian-Cristian USR DA
72. Ioniță Antoneta PNL DA
73. Itu Cornel PSD DA
74. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
75. Jivan Luminița-Maria PSD DA
76. Lazăr Sorin PSD DA
77. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupescu Dumitru USR DA
81. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
82. Manole Petre-Florin PSD DA
83. Mareș Mara PNL DA
84. Marica Petru-Sorin PSD DA
85. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
86. Mînzatu Roxana PSD DA
87. Mohaci Mihai PSD DA
88. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
89. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
90. Neagu Nicolae PNL DA
91. Neață Eugen PSD DA
92. Nicoară Romeo Florin PNL DA
93. Nicolae Andrei PSD DA
94. Nicolicea Eugen PSD DA
95. Niță Mihai ALDE DA
96. Niță Nicu PSD DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Olar Corneliu PNL DA
99. Olteanu Daniel ALDE DA
100. Oprea Dumitru PNL DA
101. Oros Nechita-Adrian PNL DA
102. Oteșanu Daniela PSD DA
103. Pambuccian Varujan Minoritati DA
104. Pană Adriana-Doina PSD DA
105. Paraschiv Rodica PSD DA
106. Pașcan Emil-Marius PMP DA
107. Pau Radu - Adrian PSD DA
108. Petcu Toma-Florin ALDE DA
109. Petrea Gabriel PSD DA
110. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
111. Pop Andrei PSD DA
112. Popa Florin PSD DA
113. Popa Mihai Valentin PSD DA
114. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
115. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
116. Presură Alexandra PSD DA
117. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
118. Prună Cristina-Mădălina USR DA
119. Radu Anișoara PSD DA
120. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
121. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
122. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
123. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
124. Răduț Violeta PSD DA
125. Roman Florin-Claudiu PNL DA
126. Roșca Lucreția PSD DA
127. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
128. Sefer Cristian-George PMP DA
129. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
130. Seres Dénes UDMR DA
131. Simion Lucian-Eduard PSD DA
132. Simonis Alfred - Robert PSD DA
133. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
134. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
135. Stancu Florinel PSD DA
136. Stativă Irinel Ioan PSD DA
137. Stănescu Alexandru PSD DA
138. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
139. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
140. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
141. Szabó Ödön UDMR DA
142. Șarapatin Elvira PSD DA
143. Șimon Gheorghe PSD DA
144. Șișcu George PNL DA
145. Șotcan Theodora PSD DA
146. Ștefan Corneliu PSD DA
147. Ștefan Ion PNL DA
148. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
149. Teiș Alina PSD DA
150. Tîlvăr Angel PSD DA
151. Todor Adrian PSD DA
152. Toma Ilie PSD DA
153. Tripa Florin-Dan PSD DA
154. Tudor Beatrice PSD DA
155. Turcan Raluca PNL DA
156. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
157. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
158. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
159. Vasile Daniel Minoritati DA
160. Vasilică Radu Costin PSD DA
161. Velcea Nicolae PSD DA
162. Vexler Silviu Minoritati DA
163. Vîrză Mihăiță PSD DA
164. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
165. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
166. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 16:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro