Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.09.2018 > 16:28 Versiunea pentru printare
Luni, 17 septembrie 2018, ora 16:28

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:162 80 34 17 5 9 5 11 1
- voturi pentru (DA):162 80 34 17 5 9 5 11 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Benga Tudor - Vlad USR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Cherecheș Viorica PNL DA
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR DA
37. Cristache Cătălin PMP DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dan Nicușor Daniel USR DA
40. Dehelean Silviu USR DA
41. Dinu Cristina-Elena PSD DA
42. Dîrzu Ioan PSD DA
43. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
44. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
45. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
46. Dunava Costel Neculai PSD DA
47. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Fădor Angelica PNL DA
50. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
51. Floroiu Ionel PSD DA
52. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
53. Furic Iarco Minoritati DA
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
55. Gavrilă Camelia PSD DA
56. Georgescu Nicolae PSD DA
57. Gheorghe Tinel PNL DA
58. Gherman Dumitru PSD DA
59. Ghilea Găvrilă PNL DA
60. Gilia Claudia PSD DA
61. Giugea Nicolae PNL DA
62. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
63. Gudu Vasile PNL DA
64. Halici Nicușor PSD DA
65. Hărătău Elena PSD DA
66. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
67. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Ion Stelian-Cristian USR DA
71. Ioniță Antoneta PNL DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
74. Jivan Luminița-Maria PSD DA
75. Lazăr Sorin PSD DA
76. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
77. Lovin Dumitru ALDE DA
78. Lungu Tudorița PNL DA
79. Lupescu Dumitru USR DA
80. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
81. Mareș Mara PNL DA
82. Marica Petru-Sorin PSD DA
83. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
84. Mînzatu Roxana PSD DA
85. Mohaci Mihai PSD DA
86. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
88. Neagu Nicolae PNL DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicoară Romeo Florin PNL DA
91. Nicolae Andrei PSD DA
92. Nicolicea Eugen PSD DA
93. Niță Mihai ALDE DA
94. Niță Nicu PSD DA
95. Nosa Iuliu PSD DA
96. Olteanu Daniel ALDE DA
97. Oprea Dumitru PNL DA
98. Oros Nechita-Adrian PNL DA
99. Pambuccian Varujan Minoritati DA
100. Pană Adriana-Doina PSD DA
101. Paraschiv Rodica PSD DA
102. Pașcan Emil-Marius PMP DA
103. Pau Radu - Adrian PSD DA
104. Petcu Toma-Florin ALDE DA
105. Petrea Gabriel PSD DA
106. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
107. Pop Andrei PSD DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Mihai Valentin PSD DA
110. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
111. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
112. Presură Alexandra PSD DA
113. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
114. Radu Anișoara PSD DA
115. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
116. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
117. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
118. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
119. Răduț Violeta PSD DA
120. Roman Florin-Claudiu PNL DA
121. Roșca Lucreția PSD DA
122. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
123. Sefer Cristian-George PMP DA
124. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
125. Seres Dénes UDMR DA
126. Simonis Alfred - Robert PSD DA
127. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
128. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
129. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
130. Stancu Florinel PSD DA
131. Stativă Irinel Ioan PSD DA
132. Stănescu Alexandru PSD DA
133. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
134. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
135. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
136. Șarapatin Elvira PSD DA
137. Șimon Gheorghe PSD DA
138. Șișcu George PNL DA
139. Șotcan Theodora PSD DA
140. Ștefan Corneliu PSD DA
141. Ștefan Ion PNL DA
142. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
143. Tabugan Ion ALDE DA
144. Teiș Alina PSD DA
145. Tîlvăr Angel PSD DA
146. Todor Adrian PSD DA
147. Toma Ilie PSD DA
148. Tripa Florin-Dan PSD DA
149. Tudor Beatrice PSD DA
150. Turcan Raluca PNL DA
151. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
152. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
153. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
154. Varga Vasile PNL DA
155. Vasile Daniel Minoritati DA
156. Vasilică Radu Costin PSD DA
157. Velcea Nicolae PSD DA
158. Vexler Silviu Minoritati DA
159. Vîrză Mihăiță PSD DA
160. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
161. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
162. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 15 octombrie 2018, 13:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro