Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2018 > 10:33 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 septembrie 2018, ora 10:33

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:108 59 24 12 5 5 - 3
- voturi pentru (DA):106 59 24 10 5 5 - 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:2 - - 2 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Apjok Norbert UDMR DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benedek Zacharie UDMR DA
8. Benga Tudor - Vlad USR Abținere
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR Abținere
15. Buican Cristian PNL DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Bulai Iulian USR DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Cosma Lavinia-Corina USR DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dîrzu Ioan PSD DA
32. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Fădor Angelica PNL DA
35. Floroiu Ionel PSD DA
36. Gavrilă Camelia PSD DA
37. Gheorghe Tinel PNL DA
38. Gherman Dumitru PSD DA
39. Gilia Claudia PSD DA
40. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
41. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
42. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
43. Ioniță Antoneta PNL DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
46. Lazăr Sorin PSD DA
47. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
48. Mînzatu Roxana PSD DA
49. Mohaci Mihai PSD DA
50. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
52. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
53. Neagu Nicolae PNL DA
54. Nicolae Andrei PSD DA
55. Nicolicea Eugen PSD DA
56. Nistor Laurențiu PSD DA
57. Niță Nicu PSD DA
58. Nosa Iuliu PSD DA
59. Olar Corneliu PNL DA
60. Olteanu Daniel ALDE DA
61. Oprea Dumitru PNL DA
62. Oteșanu Daniela PSD DA
63. Pană Adriana-Doina PSD DA
64. Paraschiv Rodica PSD DA
65. Pau Radu - Adrian PSD DA
66. Păle Dănuț PSD DA
67. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
68. Pop Andrei PSD DA
69. Pop Georgian PSD DA
70. Popa Florin PSD DA
71. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
72. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
73. Prună Cristina-Mădălina USR DA
74. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
75. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
76. Răduț Violeta PSD DA
77. Roman Florin-Claudiu PNL DA
78. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
79. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
80. Seres Dénes UDMR DA
81. Simonis Alfred - Robert PSD DA
82. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
83. Spânu Ion PSD DA
84. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
85. Stancu Florinel PSD DA
86. Stănescu Alexandru PSD DA
87. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
88. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
89. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
90. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
91. Șarapatin Elvira PSD DA
92. Șișcu George PNL DA
93. Șotcan Theodora PSD DA
94. Șovăială Constantin PNL DA
95. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
96. Teiș Alina PSD DA
97. Terea Ioan PSD DA
98. Tîlvăr Angel PSD DA
99. Toma Ilie PSD DA
100. Tudor Beatrice PSD DA
101. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
102. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
103. Varga Vasile PNL DA
104. Vasile Daniel Minoritati DA
105. Vasilică Radu Costin PSD DA
106. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
107. Zainea Cornel USR DA
108. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 octombrie 2018, 23:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro