Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2018 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 septembrie 2018, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:195 104 43 13 10 8 5 8 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ampleev Andrian Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Apjok Norbert UDMR
5. Avram Constantin ALDE
6. Axinte Vasile PSD
7. Babuș Radu PSD
8. Bălănescu Alexandru PSD
9. Bejinariu Eugen PSD
10. Bende Sándor UDMR
11. Bica Dănuț PNL
12. Birchall Ana PSD
13. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
14. Boboc Valentin Gabriel PSD
15. Bode Lucian Nicolae PNL
16. Bodea Marius PNL
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
19. Bontea Vlad PSD
20. Boroianu Aurel-Robert PNL
21. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
22. Botez Mihai-Cătălin USR
23. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
24. Budăi Marius-Constantin PSD
25. Buican Cristian PNL
26. Bumb Sorin-Ioan PNL
27. Burciu Cristina PSD
28. Calista Mara-Daniela PNL
29. Calotă Florică Ică ALDE
30. Călin Ion PSD
31. Căruceru Aida-Cristina PSD
32. Cherecheș Viorica PNL
33. Chichirău Cosette-Paula USR
34. Chiriac Viorel PSD
35. Ciocan Dan PSD
36. Ciofu Tamara-Dorina PSD
37. Ciolacu Ion-Marcel PSD
38. Ciuhodaru Tudor PSD
39. Cîtea Vasile PSD
40. Cobuz Maricela PSD
41. Cocoș Vasile PSD
42. Codreanu Constantin PMP
43. Csép Éva-Andrea UDMR
44. Culeafă Mihai PNL
45. Cupă Ion ALDE
46. Dehelean Silviu USR
47. Dinu Cristina-Elena PSD
48. Dîrzu Ioan PSD
49. Dobre Mircea-Titus -
50. Dobre Victor Paul PNL
51. Dobrovie Matei-Adrian USR
52. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
53. Drulă Cătălin USR
54. Dunava Costel Neculai PSD
55. Duruș Vlad-Emanuel USR
56. Erdei Dolóczki István UDMR
57. Fădor Angelica PNL
58. Florea Oana-Consuela PSD
59. Floroiu Ionel PSD
60. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
61. Furic Iarco Minoritati
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
63. Gavrilă Camelia PSD
64. Găină Mihăiță PSD
65. Georgescu Nicolae PSD
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL
67. Gheorghe Tinel PNL
68. Gherman Dumitru PSD
69. Gilia Claudia PSD
70. Giugea Nicolae PNL
71. Goga Octavian PSD
72. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
73. Gudu Vasile PNL
74. Halici Nicușor PSD
75. Hărătău Elena PSD
76. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
77. Holban Georgeta-Carmen PSD
78. Huncă Mihaela -
79. Iancu Iulian PSD
80. Iancu Marius-Ionel PSD
81. Iftimie Neculai PSD
82. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
83. Ioniță Antoneta PNL
84. Itu Cornel PSD
85. Jivan Luminița-Maria PSD
86. Lazăr Sorin PSD
87. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
88. Lovin Dumitru ALDE
89. Lungu Tudorița PNL
90. Magyar Loránd-Bálint UDMR
91. Manole Petre-Florin PSD
92. Marica Petru-Sorin PSD
93. Márton Árpád-Francisc UDMR
94. Mărgărit Mitică-Marius PSD
95. Mihalescul Dumitru PNL
96. Mînzatu Roxana PSD
97. Mohaci Mihai PSD
98. Moldovan Sorin-Dan PNL
99. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
100. Movilă Petru PMP
101. Mușoiu Ștefan PSD
102. Nasra Gabriel-Horia PSD
103. Neață Eugen PSD
104. Nicoară Romeo Florin PNL
105. Nicolae Andrei PSD
106. Nistor Laurențiu PSD
107. Niță Nicu PSD
108. Nosa Iuliu PSD
109. Olar Corneliu PNL
110. Olteanu Daniel ALDE
111. Oprea Dumitru PNL
112. Oprișcan Mihai Doru ALDE
113. Oros Nechita-Adrian PNL
114. Oteșanu Daniela PSD
115. Pană Adriana-Doina PSD
116. Paraschiv Rodica PSD
117. Pașcan Emil-Marius PMP
118. Păle Dănuț PSD
119. Petrea Gabriel PSD
120. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
121. Podașcă Gabriela-Maria -
122. Pop Andrei PSD
123. Pop Georgian PSD
124. Popa Florin PSD
125. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
126. Popescu Nicolae-Daniel USR
127. Popescu Virgil-Daniel PNL
128. Predoiu Marian-Cătălin PNL
129. Presură Alexandra PSD
130. Prisnel Adrian-Claudiu USR
131. Prișcă Răzvan Sorin PNL
132. Radu Anișoara PSD
133. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
134. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
135. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
136. Răduț Violeta PSD
137. Roman Ioan Sorin PSD
138. Roșca Lucreția PSD
139. Rotaru Alexandru PSD
140. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
141. Săftoiu Ana Adriana PNL
142. Sebestyén Csaba-István UDMR
143. Seidler Cristian-Gabriel USR
144. Seres Dénes UDMR
145. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
146. Simion Lucian-Eduard PSD
147. Simonis Alfred - Robert PSD
148. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
149. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
150. Solomon Adrian PSD
151. Stamatian Vasile-Florin PNL
152. Stan Viorel PSD
153. Stancu Florinel PSD
154. Stativă Irinel Ioan PSD
155. Stănescu Alexandru PSD
156. Steriu Valeriu-Andrei PSD
157. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
158. Suciu Matei PSD
159. Suciu Vasile-Daniel PSD
160. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
161. Szabó Ödön UDMR
162. Șarapatin Elvira PSD
163. Șerban Ciprian-Constantin PSD
164. Șimon Gheorghe PSD
165. Șișcu George PNL
166. Șotcan Theodora PSD
167. Șovăială Constantin PNL
168. Ștefan Corneliu PSD
169. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
170. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
171. Tabugan Ion ALDE
172. Teiș Alina PSD
173. Terea Ioan PSD
174. Todor Adrian PSD
175. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
176. Toma Ilie PSD
177. Tripa Florin-Dan PSD
178. Tudor Beatrice PSD
179. Tudose Mihai PSD
180. Turcan Raluca PNL
181. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
182. Ursu Răzvan-Ion PSD
183. Varga Vasile PNL
184. Vasilescu Lia Olguța PSD
185. Vass Levente UDMR
186. Velcea Nicolae PSD
187. Vexler Silviu Minoritati
188. Vișan George-Gabriel PSD
189. Vîlceanu Dan PNL
190. Vlad Sergiu Cosmin USR
191. Voicu Mihai Alexandru PNL
192. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
193. Weber Mihai PSD
194. Zainea Cornel USR
195. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 11:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro