Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2018 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 septembrie 2018, ora 12:05

Subiect vot: Vot final - Proiectul de Hotarare privind modificarea anexei la Hotararea Camerei Deputatilor nr.125/2016 pentru aprobarea componentei nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputatilor (PH CD 57/2018)
PHC 57/2018 privind modificarea anexei la Hotărârea Camerei Deputaților nr.125/2016 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:237 121 51 18 16 10 6 12 3
- voturi pentru (DA):237 121 51 18 16 10 6 12 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bende Sándor UDMR DA
15. Benedek Zacharie UDMR DA
16. Benga Tudor - Vlad USR DA
17. Benkő Erika UDMR DA
18. Bica Dănuț PNL DA
19. Birchall Ana PSD DA
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
22. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
23. Bode Lucian Nicolae PNL DA
24. Bodea Marius PNL DA
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
27. Bontea Vlad PSD DA
28. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
30. Botez Mihai-Cătălin USR DA
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
32. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
33. Budăi Marius-Constantin PSD DA
34. Buican Cristian PNL DA
35. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
36. Bulai Iulian USR DA
37. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
38. Burciu Cristina PSD DA
39. Calista Mara-Daniela PNL DA
40. Calotă Florică Ică ALDE DA
41. Căciulă Aurel PSD DA
42. Călin Ion PSD DA
43. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
44. Cherecheș Viorica PNL DA
45. Chichirău Cosette-Paula USR DA
46. Chiriac Viorel PSD DA
47. Ciocan Dan PSD DA
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
50. Ciuhodaru Tudor PSD DA
51. Cîtea Vasile PSD DA
52. Cobuz Maricela PSD DA
53. Cocoș Vasile PSD DA
54. Codreanu Constantin PMP DA
55. Cosma Andreea PSD DA
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
57. Csép Éva-Andrea UDMR DA
58. Csoma Botond UDMR DA
59. Culeafă Mihai PNL DA
60. Cupă Ion ALDE DA
61. Dehelean Silviu USR DA
62. Dinu Cristina-Elena PSD DA
63. Dîrzu Ioan PSD DA
64. Dobre Mircea-Titus - DA
65. Dobre Victor Paul PNL DA
66. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
67. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
68. Drulă Cătălin USR DA
69. Dunava Costel Neculai PSD DA
70. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
71. Erdei Dolóczki István UDMR DA
72. Fădor Angelica PNL DA
73. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
74. Florea Oana-Consuela PSD DA
75. Floroiu Ionel PSD DA
76. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
77. Furic Iarco Minoritati DA
78. Furtună Mirela PSD DA
79. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
80. Gavrilă Camelia PSD DA
81. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
82. Găină Mihăiță PSD DA
83. Georgescu Nicolae PSD DA
84. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
85. Gheorghe Tinel PNL DA
86. Gherman Dumitru PSD DA
87. Gilia Claudia PSD DA
88. Giugea Nicolae PNL DA
89. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
90. Gudu Vasile PNL DA
91. Halici Nicușor PSD DA
92. Hărătău Elena PSD DA
93. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
94. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
95. Huncă Mihaela - DA
96. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
97. Iancu Iulian PSD DA
98. Iancu Marius-Ionel PSD DA
99. Iftimie Neculai PSD DA
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
101. Ion Stelian-Cristian USR DA
102. Ioniță Antoneta PNL DA
103. Itu Cornel PSD DA
104. Jivan Luminița-Maria PSD DA
105. Kelemen Hunor UDMR DA
106. Korodi Attila UDMR DA
107. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
108. Lazăr Sorin PSD DA
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
110. Lovin Dumitru ALDE DA
111. Lungu Tudorița PNL DA
112. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
113. Manole Petre-Florin PSD DA
114. Marica Petru-Sorin PSD DA
115. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
116. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
117. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
118. Mihalescul Dumitru PNL DA
119. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
120. Mînzatu Roxana PSD DA
121. Mocanu Adrian ALDE DA
122. Mocioalcă Ion PSD DA
123. Mohaci Mihai PSD DA
124. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
125. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
126. Movilă Petru PMP DA
127. Mușoiu Ștefan PSD DA
128. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
129. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
130. Neagu Nicolae PNL DA
131. Neață Eugen PSD DA
132. Nicoară Romeo Florin PNL DA
133. Nicolae Andrei PSD DA
134. Nistor Laurențiu PSD DA
135. Niță Mihai ALDE DA
136. Niță Nicu PSD DA
137. Nosa Iuliu PSD DA
138. Olar Corneliu PNL DA
139. Olteanu Daniel ALDE DA
140. Oprea Dumitru PNL DA
141. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
142. Oros Nechita-Adrian PNL DA
143. Oteșanu Daniela PSD DA
144. Pambuccian Varujan Minoritati DA
145. Pană Adriana-Doina PSD DA
146. Paraschiv Rodica PSD DA
147. Pașcan Emil-Marius PMP DA
148. Pau Radu - Adrian PSD DA
149. Păle Dănuț PSD DA
150. Petrea Gabriel PSD DA
151. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
152. Petric Octavian PSD DA
153. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
154. Podașcă Gabriela-Maria - DA
155. Pop Andrei PSD DA
156. Pop Georgian PSD DA
157. Popa Florin PSD DA
158. Popa Mihai Valentin PSD DA
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
160. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
161. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
162. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
163. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
164. Presură Alexandra PSD DA
165. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
166. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
167. Prună Cristina-Mădălina USR DA
168. Radu Anișoara PSD DA
169. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
170. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
171. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
172. Răduț Violeta PSD DA
173. Roman Florin-Claudiu PNL DA
174. Roman Ioan Sorin PSD DA
175. Roșca Lucreția PSD DA
176. Rotaru Alexandru PSD DA
177. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
178. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
179. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
180. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
181. Seres Dénes UDMR DA
182. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
183. Simion Lucian-Eduard PSD DA
184. Simonis Alfred - Robert PSD DA
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
186. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
187. Solomon Adrian PSD DA
188. Spânu Ion PSD DA
189. Stan Viorel PSD DA
190. Stancu Florinel PSD DA
191. Stativă Irinel Ioan PSD DA
192. Stănescu Alexandru PSD DA
193. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
194. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
195. Suciu Matei PSD DA
196. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
197. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
198. Szabó Ödön UDMR DA
199. Șarapatin Elvira PSD DA
200. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
201. Șimon Gheorghe PSD DA
202. Șișcu George PNL DA
203. Șotcan Theodora PSD DA
204. Șovăială Constantin PNL DA
205. Ștefan Corneliu PSD DA
206. Ștefan Ion PNL DA
207. Ștefan Viorel PSD DA
208. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
209. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
210. Tabugan Ion ALDE DA
211. Teiș Alina PSD DA
212. Terea Ioan PSD DA
213. Tîlvăr Angel PSD DA
214. Todor Adrian PSD DA
215. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
216. Toma Ilie PSD DA
217. Tripa Florin-Dan PSD DA
218. Tudor Beatrice PSD DA
219. Tudose Mihai PSD DA
220. Turcan Raluca PNL DA
221. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
222. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
223. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
224. Varga Vasile PNL DA
225. Vasile Daniel Minoritati DA
226. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
227. Velcea Nicolae PSD DA
228. Vexler Silviu Minoritati DA
229. Vișan George-Gabriel PSD DA
230. Vîlceanu Dan PNL DA
231. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
232. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
233. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
234. Weber Mihai PSD DA
235. Zainea Cornel USR DA
236. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
237. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 3:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro