Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.09.2018 > 12:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 26 septembrie 2018, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:260 129 52 22 16 12 8 14 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Antal István-János UDMR
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PSD
15. Banias Mircea Marius -
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bălănescu Alexandru PSD
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Bende Sándor UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bulai Iulian USR
42. Bumb Sorin-Ioan PNL
43. Burciu Cristina PSD
44. Calista Mara-Daniela PNL
45. Calotă Florică Ică ALDE
46. Căciulă Aurel PSD
47. Călin Ion PSD
48. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
49. Căruceru Aida-Cristina PSD
50. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
51. Cherecheș Florica PNL
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chiriac Viorel PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Ciuhodaru Tudor PSD
57. Cobuz Maricela PSD
58. Cocoș Vasile PSD
59. Codreanu Constantin PMP
60. Constantin Daniel -
61. Cosma Andreea PSD
62. Cosma Lavinia-Corina USR
63. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
66. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
67. Culeafă Mihai PNL
68. Cupă Ion ALDE
69. Cupșa Ioan PNL
70. Dan Nicușor Daniel USR
71. Dehelean Silviu USR
72. Dinu Cristina-Elena PSD
73. Dîrzu Ioan PSD
74. Dobrică Ionela Viorela PSD
75. Dobrovie Matei-Adrian USR
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
77. Dunava Costel Neculai PSD
78. Duruș Vlad-Emanuel USR
79. Erdei Dolóczki István UDMR
80. Farago Petru UDMR
81. Firczak Iulius Marian Minoritati
82. Florea Damian PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furic Iarco Minoritati
86. Furtună Mirela PSD
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
88. Gavrilă Camelia PSD
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gerea Andrei Dominic ALDE
93. Gheorghe Tinel PNL
94. Gheorghiu Bogdan PNL
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
96. Gherman Dumitru PSD
97. Ghilea Găvrilă PNL
98. Ghinea Cristian USR
99. Gilia Claudia PSD
100. Giugea Nicolae PNL
101. Goga Octavian PSD
102. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
103. Gudu Vasile PNL
104. Halici Nicușor PSD
105. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
106. Hărătău Elena PSD
107. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
108. Holban Georgeta-Carmen PSD
109. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
110. Iancu Marius-Ionel PSD
111. Iftimie Neculai PSD
112. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
113. Intotero Natalia-Elena PSD
114. Ion Stelian-Cristian USR
115. Ionescu George PNL
116. Iordache Florin PSD
117. Itu Cornel PSD
118. Iurișniți Cristina-Ionela USR
119. Kelemen Hunor UDMR
120. Korodi Attila UDMR
121. Lazăr Sorin PSD
122. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
123. Longher Victoria Minoritati
124. Lovin Dumitru ALDE
125. Lupașcu Costel PSD
126. Lupescu Dumitru USR
127. Macovei Silviu Nicu PSD
128. Magyar Loránd-Bálint UDMR
129. Manole Petre-Florin PSD
130. Mareș Mara PNL
131. Marica Petru-Sorin PSD
132. Márton Árpád-Francisc UDMR
133. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
134. Mărgărit Mitică-Marius PSD
135. Mihalescul Dumitru PNL
136. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
137. Mînzatu Roxana PSD
138. Mocioalcă Ion PSD
139. Mohaci Mihai PSD
140. Moldovan Sorin-Dan PNL
141. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
142. Mușoiu Ștefan PSD
143. Nasra Gabriel-Horia PSD
144. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
145. Neagu Nicolae PNL
146. Neață Eugen PSD
147. Nechifor Cătălin-Ioan -
148. Nicoară Romeo Florin PNL
149. Nicolae Andrei PSD
150. Nicolicea Eugen PSD
151. Nistor Laurențiu PSD
152. Niță Mihai ALDE
153. Niță Nicu PSD
154. Nosa Iuliu PSD
155. Olar Corneliu PNL
156. Oprea Dumitru PNL
157. Oros Nechita-Adrian PNL
158. Oteșanu Daniela PSD
159. Palăr Ionel PNL
160. Pambuccian Varujan Minoritati
161. Pană Adriana-Doina PSD
162. Paraschiv Rodica PSD
163. Pașcan Emil-Marius PMP
164. Păle Dănuț PSD
165. Petcu Toma-Florin ALDE
166. Petrea Gabriel PSD
167. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
168. Petric Octavian PSD
169. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
170. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
171. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
172. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
173. Podașcă Gabriela-Maria -
174. Pop Georgian PSD
175. Pop Tudor Rareș USR
176. Popa Florin PSD
177. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
178. Popescu Pavel PNL
179. Preda Cezar-Florin PNL
180. Predoiu Marian-Cătălin PNL
181. Presură Alexandra PSD
182. Prisnel Adrian-Claudiu USR
183. Prișcă Răzvan Sorin PNL
184. Prună Cristina-Mădălina USR
185. Radu Anișoara PSD
186. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
187. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
188. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
189. Rădulescu Alexandru PSD
190. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
191. Răduț Violeta PSD
192. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
193. Roman Florin-Claudiu PNL
194. Roman Ioan Sorin PSD
195. Roșca Lucreția PSD
196. Rotaru Alexandru PSD
197. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
198. Săftoiu Ana Adriana PNL
199. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
200. Sebestyén Csaba-István UDMR
201. Sefer Cristian-George PMP
202. Seidler Cristian-Gabriel USR
203. Seres Dénes UDMR
204. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
205. Simion Lucian-Eduard PSD
206. Simionca Ionuț PMP
207. Simonis Alfred - Robert PSD
208. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
209. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
210. Solomon Adrian PSD
211. Spânu Ion PSD
212. Stan Viorel PSD
213. Stancu Florinel PSD
214. Stativă Irinel Ioan PSD
215. Stănescu Alexandru PSD
216. Steriu Valeriu-Andrei PSD
217. Stroe Ionuț-Marian PNL
218. Suciu Matei PSD
219. Suciu Vasile-Daniel PSD
220. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
221. Szabó Ödön UDMR
222. Șarapatin Elvira PSD
223. Șerban Ciprian-Constantin PSD
224. Șimon Gheorghe PSD
225. Șișcu George PNL
226. Șotcan Theodora PSD
227. Șova Lucian PSD
228. Șovăială Constantin PNL
229. Ștefan Corneliu PSD
230. Ștefan Ion PNL
231. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
232. Tabugan Ion ALDE
233. Teiș Alina PSD
234. Terea Ioan PSD
235. Tîlvăr Angel PSD
236. Todor Adrian PSD
237. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
238. Toma Ilie PSD
239. Tomac Eugen PMP
240. Tripa Florin-Dan PSD
241. Tudor Beatrice PSD
242. Turcan Raluca PNL
243. Turcescu Robert-Nicolae PMP
244. Tușa Adriana Diana PSD
245. Ursu Răzvan-Ion PSD
246. Vasile Daniel Minoritati
247. Vasilescu Lia Olguța PSD
248. Vass Levente UDMR
249. Văcaru Alin Vasile -
250. Velcea Nicolae PSD
251. Vexler Silviu Minoritati
252. Vîlceanu Dan PNL
253. Vîrză Mihăiță PSD
254. Vlad Sergiu Cosmin USR
255. Vlăducă Oana-Silvia PSD
256. Voicu Mihai Alexandru PNL
257. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
258. Weber Mihai PSD
259. Zainea Cornel USR
260. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 19 noiembrie 2018, 15:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro