Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.10.2018 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 octombrie 2018, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:245 123 44 23 14 11 7 14 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Barna Ilie Dan USR
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Borza Remus-Adrian -
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Burciu Cristina PSD
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chiriac Viorel PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciuhodaru Tudor PSD
52. Cîtea Vasile PSD
53. Cobuz Maricela PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Codreanu Constantin PMP
56. Coliu Doru-Petrișor PMP
57. Constantin Daniel -
58. Csép Éva-Andrea UDMR
59. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
60. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupă Ion ALDE
63. Cupșa Ioan PNL
64. Dan Nicușor Daniel USR
65. Dehelean Silviu USR
66. Dinu Cristina-Elena PSD
67. Dîrzu Ioan PSD
68. Dobre Mircea-Titus -
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian USR
71. Dohotaru Adrian-Octavian -
72. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
73. Drulă Cătălin USR
74. Dunava Costel Neculai PSD
75. Erdei Dolóczki István UDMR
76. Farago Petru UDMR
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Oana-Consuela PSD
79. Floroiu Ionel PSD
80. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
81. Furic Iarco Minoritati
82. Furtună Mirela PSD
83. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
84. Gavrilă Camelia PSD
85. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
86. Găină Mihăiță PSD
87. Georgescu Nicolae PSD
88. Gerea Andrei Dominic ALDE
89. Gheorghe Andrei Daniel PNL
90. Gheorghe Tinel PNL
91. Gheorghiu Bogdan PNL
92. Gherman Dumitru PSD
93. Ghilea Găvrilă PNL
94. Gilia Claudia PSD
95. Giugea Nicolae PNL
96. Goga Octavian PSD
97. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
98. Gudu Vasile PNL
99. Halici Nicușor PSD
100. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
101. Hărătău Elena PSD
102. Holban Georgeta-Carmen PSD
103. Huncă Mihaela -
104. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
105. Iancu Marius-Ionel PSD
106. Ibram Iusein Minoritati
107. Iftimie Neculai PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ion Stelian-Cristian USR
110. Ionescu George PNL
111. Iordache Florin PSD
112. Itu Cornel PSD
113. Iurișniți Cristina-Ionela USR
114. Kulcsár-Terza József-György UDMR
115. Lazăr Sorin PSD
116. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
117. Longher Victoria Minoritati
118. Lovin Dumitru ALDE
119. Lungu Tudorița PNL
120. Lupașcu Costel PSD
121. Lupescu Dumitru USR
122. Macovei Silviu Nicu PSD
123. Manole Petre-Florin PSD
124. Marica Petru-Sorin PSD
125. Márton Árpád-Francisc UDMR
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Mihalescul Dumitru PNL
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mocioalcă Ion PSD
130. Mohaci Mihai PSD
131. Moldovan Sorin-Dan PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Mușoiu Ștefan PSD
134. Nasra Gabriel-Horia PSD
135. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
136. Neagu Nicolae PNL
137. Neață Eugen PSD
138. Nechifor Cătălin-Ioan -
139. Nistor Laurențiu PSD
140. Niță Mihai ALDE
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olar Corneliu PNL
144. Olteanu Daniel ALDE
145. Oprea Dumitru PNL
146. Oteșanu Daniela PSD
147. Palăr Ionel PNL
148. Pambuccian Varujan Minoritati
149. Pană Adriana-Doina PSD
150. Paraschiv Rodica PSD
151. Pașcan Emil-Marius PMP
152. Pau Radu - Adrian PSD
153. Păle Dănuț PSD
154. Petric Octavian PSD
155. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
156. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
157. Plumb Rovana PSD
158. Podașcă Gabriela-Maria -
159. Ponta Victor-Viorel -
160. Pop Georgian PSD
161. Popa Florin PSD
162. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
163. Popescu Mariana-Venera Minoritati
164. Popescu Nicolae-Daniel USR
165. Popescu Pavel PNL
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prișcă Răzvan Sorin PNL
170. Prună Cristina-Mădălina USR
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
174. Rădulescu Alexandru PSD
175. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
176. Rădulescu Dan-Răzvan USR
177. Răduț Violeta PSD
178. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
179. Roman Florin-Claudiu PNL
180. Roman Ioan Sorin PSD
181. Roșca Lucreția PSD
182. Rotaru Alexandru PSD
183. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
184. Săftoiu Ana Adriana PNL
185. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
186. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
187. Sebestyén Csaba-István UDMR
188. Sefer Cristian-George PMP
189. Seidler Cristian-Gabriel USR
190. Seres Dénes UDMR
191. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
192. Simion Lucian-Eduard PSD
193. Simionca Ionuț PMP
194. Simonis Alfred - Robert PSD
195. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
196. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
197. Solomon Adrian PSD
198. Spânu Ion PSD
199. Stan Viorel PSD
200. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
201. Stancu Florinel PSD
202. Stănescu Alexandru PSD
203. Steriu Valeriu-Andrei PSD
204. Suciu Matei PSD
205. Suciu Vasile-Daniel PSD
206. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
207. Szabó Ödön UDMR
208. Șarapatin Elvira PSD
209. Șerban Ciprian-Constantin PSD
210. Șișcu George PNL
211. Șotcan Theodora PSD
212. Șovăială Constantin PNL
213. Ștefan Corneliu PSD
214. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
215. Tănăsescu Alina-Elena PSD
216. Teiș Alina PSD
217. Terea Ioan PSD
218. Tîlvăr Angel PSD
219. Todor Adrian PSD
220. Toma Ilie PSD
221. Tripa Florin-Dan PSD
222. Tudor Beatrice PSD
223. Tudose Mihai PSD
224. Turcan Raluca PNL
225. Turcescu Robert-Nicolae PMP
226. Tușa Adriana Diana PSD
227. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
228. Ursu Răzvan-Ion PSD
229. Vasile Daniel Minoritati
230. Vasilescu Lia Olguța PSD
231. Vass Levente UDMR
232. Văcaru Alin Vasile -
233. Velcea Nicolae PSD
234. Vexler Silviu Minoritati
235. Vișan George-Gabriel PSD
236. Vîlceanu Dan PNL
237. Vîrză Mihăiță PSD
238. Vlad Sergiu Cosmin USR
239. Vlăducă Oana-Silvia PSD
240. Voicu Mihai Alexandru PNL
241. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
242. Weber Mihai PSD
243. Zainea Cornel USR
244. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
245. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 decembrie 2018, 5:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro